wtorek, 25 czerwca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Szczecin zaangażowany i wyróżniony

Szczecin zaangażowany i wyróżniony

Szczecin zaangażowany i wyróżniony
Data publikacji: 2018-10-10 22:22
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 00:57
Wywietleń: 1967 355612

Kampania "Codziennie Polskę tworzyMY" przeprowadzona przez władze Szczecina znalazła się w gronie finalistów międzynarodowego konkursu City Nation Place Awards 2018. "Kurier Szczeciński" także jest zaangażowany w tę akcję a w ten weekend na naszych łamach ukaże się kolejny tekst związany z cyklem, tym razem poświęcony idei Floating Garden. 

Jak ocenia magistrat: "To ogromny sukces, nad którym pracowali wszyscy zaangażowani w tę wyjątkową kampanię. Z ponad 100 zgłoszonych do konkursu projektów, jury konkursowe przy udziale specjalistów z wielu branż, wybrało projekty charakteryzujące się największą innowacyjnością kreatywnością oraz z silnie ukierunkowanym podejściem do kreowanej przez nie marki. Wśród projektów z Finlandii, Wysp Owczych, Kanady, Stanów Zjednoczonych czy Republiki Południowej Afryki znalazła się również szczecińska kampania niepodległościowa Codziennie Polskę tworzyMY".

Szczeciński projekt ubiegać się będzie o wyróżnienie w kategorii Best Citizen Engagment, w której największe znaczenie ma czynnik ludzki i zaangażowanie społeczności.

Zwycięzców konkursu poznamy podczas międzynarodowego forum City Nation Place Global, które odbędzie się 8 listopada br. w Londynie.

 „Codziennie Polskę tworzymy” to nazwa rocznego programu obchodów 100-lecia niepodległości naszego kraju. Inicjatywa składa się wiele elementów o zasięgu lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim. Ich naczelnym celem jest ukazanie Święta Niepodległości nie tylko w kontekście historycznym, lecz także w świetle codziennego życia i pracy każdego z nas na rzecz Ojczyzny, dziś i w przyszłości.

(as)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

truteń pospolity
Halo, City Nation Place Awards 2018 to jest prywatna firma której chyba się płaci za promocję - to nie jest konkurs, to platny event
2018-10-11 08:32:54

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie