niedziela, 24 marca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Szef antyterrorystów miał wylew?

Szef antyterrorystów miał wylew?

Szef antyterrorystów miał wylew?
Data publikacji: 2018-09-25 12:25
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-26 10:43
Wywietleń: 1392 352840

Śmierć szefa antyterrorystów lubuskiej policji nastąpiła z przyczyn chorobowych, a nie alkoholowych. Do takich informacji dotarła Wirtualna Polska. Prokuratura Okręgowa w Szczecinie nie zaprzecza ani nie potwierdza tych informacji. Śledztwo trwa.

Przypomnijmy, że chodzi o wydarzenia z nocy 21 czerwca. Do śmierci dowódcy lubuskich antyterrorystów doszło w ośrodku wczasowym Rybitwa w Świnoujściu. Wypadł on z okna na pierwszym piętrze. Nie udało się go uratować. Wszystko działo się po imprezie zorganizowanej po odprawie kadry Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Minister Joachim Brudziński podjął decyzję o odwołaniu szefostwa lubuskiej policji.

- Szef lubuskich antyterrorystów miał od jakiegoś czasu problemy ze zdrowiem, miewał wysokie ciśnienie. W jego organizmie znaleziono śladową ilość alkoholu. Nie można powiedzieć, że wypadł przez okno, będąc w stanie alkoholowego upojenia. Jeśli spożywał alkohol na tamtej imprezie, to jedynie symbolicznie - powiedział Wirtualnej Polsce jeden ze śledczych, który zna okoliczności sprawy.

Wedle ustaleń dziennikarza WP szef antyterrorystów miał wyjść na balkon, bo źle się poczuł. Nieoficjalnie ustalił, że najprawdopodobniej miał wylew bądź udar. Możliwe, że zmarł jeszcze zanim spadł na ziemię.

Jak powiedziała „Kurierowi” Joanna Biranowska-Sochalska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie po przeprowadzonej sekcji zwłok prokurator oczekuje jeszcze na opinie biegłych z zakresu informatyki, biologii oraz medycyny sądowej. Postępowanie prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Jest prowadzone „w sprawie” więc nikt nie otrzymał jak do tej pory zarzutów.

BaT

Fot. Policja Lubuska

Komentarze

Zzzgryźliwy
Ta, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka.
2018-09-26 07:20:00
bolo do... lolo
PO co "placzesz sie i zgadujesz" juz na wstepie... we wlasnych Zeznaniach ??
2018-09-25 22:50:58
Wersje...? ? ?
Mozliwe, ze zmarl jeszcze zanim spadl na ziemie. Czyli jak: umieral szybko w krotkim locie... tylko z 1-go pietra lub wypadl jak juz nie zyl czy jeszcze po-wiedzmy jakos "inaczej"... ???
2018-09-25 22:44:39
lolo
No dalej głosujcie na PIS to zobaczycie co oni tak naprawdę potrafią. To tylko próbka możliwości. Nie wspominając o TVPPIS. Dajcie im monopol na wszystko tj. media, sądy, samorządy to się nie pozbieramy. Dawno dawno temu była kiedyś propaganda która przejęła całkowitą władzę w kraju - nawet klęskę pod Stalingradem przekuwali w sukces. Bruksela 27:1 a na lotnisku kwiaty dla beaty. Mam prawo do swobodnej wypowiedzi i własnych poglądów na tematy publiczne.
2018-09-25 20:15:58
Wsi
Służba z lotu ptaka komuś znalazł za skórę skoro wypadł z obiegu.i dostal wlewu przy otwartym oknie.nie oszukał przeznaczenia. Ludzie czy wy slepi jesteście to był gsrgamel i zjadł smerfa
2018-09-25 17:54:41
Panie Brudziński
Kogo próbujecie chronić, że tak to tuszujecie
2018-09-25 14:41:14
Oczywiście, oczywiście
Ja nie skoczę?! Potrzymaj mi piwo!
2018-09-25 14:29:06
Wylew?
Chyba wódki do żołądka
2018-09-25 14:21:26
Krótko
Stawiam na wlew nie wylew
2018-09-25 13:27:45
Hehe
PIS próbuje ukręcić łeb sprawie
2018-09-25 13:23:02
uhm
I co, akurat w środku nocy podczas libacji?
2018-09-25 12:42:43