piątek, 19 lipca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Teatr Współczesny wspiera strajk. Anna Augustynowicz też włączyła się do akcji

Teatr Współczesny wspiera strajk. Anna Augustynowicz też włączyła się do akcji

Teatr Współczesny wspiera strajk. Anna Augustynowicz też włączyła się do akcji
Data publikacji: 2019-04-17 19:42
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:37
Wywietleń: 1046 386466

Do akcji, inspirowanej m.in. przez warszawskie teatry, pod hasłem „Wielka Środa dla nauczycieli", włączył się szczeciński Teatr Współczesny. Na profilu facebookowym tej instytucji pojawiło się zdjęcie pracowników, w tym aktorów i dyrektora artystycznego Anny Augustynowicz, z charakterystycznym wykrzyknikiem, będącym symbolem strajku w szkołach.

Organizatorzy ogólnopolskiej akcji przekonywali jeszcze kilka dni temu: „W samo południe wyjdźmy przed swoje miejsca pracy i zróbmy wspólne zdjęcia, nagrajmy filmiki, które zostaną opublikowane na portalach społecznościowych z oznaczeniem #wielkaśrodadlanauczycieli". Poparcie dla nauczycieli wyraziło wiele instytucji i osób w całej Polsce.

(MON)

Fot. Facebook

Komentarze

@ fxhgfh
Całości nie trzeba. Wystarczy te, które liberalno-lewicowymi bredniami piorą podatnym ludziom mózgi.
2019-04-19 23:25:34
fxhgfh
Najlepiej zlikwidować całą wolną prasę, TV, radio i portale... I będziesz miał swego Kim Ir JK
2019-04-19 14:23:28
Obiektywnie
TVN, Polsat, "Superstacja", Wyborcza, Newsweek, TOK FM itp. do likwidacji za pranie mózgów.
2019-04-19 13:53:31
I@@@
Smutne to,ale każdy wspierający ma na oku jakieś korzyści. Czy środowisko nauczycielskie jest tego świadome?
2019-04-19 09:49:29
fxhgfh
TELEWIZJA PUBLICZNA DO LIKWIDACJI - za robienie ludziom wody z mózgu...
2019-04-19 09:45:02
Teatr Współczesny za 3 lata do likwidacji
Uroczyście oświadczam aktorom Teatru Współczesnego ,że przestaję chodzić ja z dziećmi ,moja rodzina plus znajomi których uda mi się przekonać do Was .Tego się nie spodziewałam ,moja córka zaczęła brać silne leki uspakajające bo jej świat zawalił się przez niepewność w organizacji testów .Bardzo wrażliwa artystyczna dusza ,to będzie miało wpływ na całe jej życie a Wy to popieracie .Wstydźcie się!
2019-04-19 00:16:18
Czy choć kilkoro z was wstydzi się tego co robi??
.
2019-04-18 19:43:43
Prośba
Bardzo prosimy nauczycieli żeby wzięli udział w okrągłym stole dla oświaty. Popieramy stopniowe podwyżki dla nauczycieli- już mają 15% podwyżki! Dopuście maturzystów do matury
2019-04-18 18:14:46
@ fdhh
Czyżby? https://pbs.twimg.com/media/CuZMs-ZXEAAx2Gt.jpg
2019-04-18 16:12:22
gdss
Przypomnę, że protest zaczęli nauczyciele w większości niezrzeszeni, później związki: ZNP i Forum , potem tzw. "Solidarność", a dopiero później politycy...To samo robił pis za rządów poprzednich.
2019-04-18 15:17:08
fdhh
Słowa kodowiec i totalna opozycja nijak się mają do strajku...
2019-04-18 15:12:15
Beztalentnie gracie targowicką ramotę.
.
2019-04-18 15:09:12
@ghsu
Kodowiec Broniarz i totalna opozycja sami od początku strajk upolitycznili.
2019-04-18 14:28:17
ghsu
Zamieńcie się pisiaki i prawaki rolami z nauczycielami i wychowawcami, zobaczycie, jaki to miodek... I nie upolityczniajcie strajku, cały czas to robicie!
2019-04-18 13:47:20
Wróciliście do rangi wędrownych komediantów.
.
2019-04-18 12:10:00
Solidarny
Lech Walesa wsparl nauczycieli. Po wsparciu poszedl.....odpoczywac przed swietami. Naiwniacy, juz nam 100 miljonow obiecal kiedys
2019-04-18 11:35:02
karol
tfu wielki czwartek dla mnie!
2019-04-18 11:08:10
Ws-pieraja czy PO-pieraja...?
PO-lityczne przed Wyborami "rozwalanie"... obecnej R.P. by dalej bylo... "od nowa" PO STAREMU !!
2019-04-18 11:03:13
Dokładnie mówiąc
Zdjęcie małej części pracowników.
2019-04-18 09:37:09
A wasi koledzy z "Pleciugi" - nic!!?
.
2019-04-18 09:03:30
hdrd
Hejt prawicowy w całej okazałości...
2019-04-18 08:54:39
przykre to
Kolejna instytucja opanowana przez lewaków i KODziarstwo - Teatr Współczesny!
2019-04-18 08:15:06
Miś
W mordę kopany! W życiu bym do teatru nie poszedł!
2019-04-18 08:07:16
kazek
Podwyżki dla nauczycieli tak, godne zarobki tak, forma strajku (szantaż kosztem uczniów) - zdecydowanie nie.
2019-04-18 07:36:30
obserwator
to już wiemy jaki teatr omijać!!!!!!!!!!!!!!
2019-04-18 07:29:13
Ekolog
Mam pytanie bo się gubię: czy protest w obronie populacji dzików został zawieszony w teatrze czy jest prowadzony równolegle do protestu w obronie wiosennie wypoczywających nauczycieli na spacerach po mieście?
2019-04-18 06:53:26
Gość
Żałosne.Aktor ,który włącza się w hucpę polityczną szkodzącą niewinnym dzieciakom jest godny politowania.Ciężko określić słowami co czuję patrząc na ten obrazek: niedowierzanie,żal,wściekłość.Do tego teatru ,gdzie aktorzy są bezduszni ,nie pójdę!!!!
2019-04-18 06:33:08
zak
"Jeżeli ktokolwiek, kiedykolwiek miał złudzenia, że wiodącą intencją środowisk lewicowych jest budowanie pomiędzy ludźmi wzajemnego szacunku, w oparciu o merytoryczną dyskusję i spieranie się na argumenty, powinien porządnie przetrzeć oczy i uszy. Aktywista „Krytyki Politycznej” bez zbędnych ceregieli skomentował reakcje konserwatywnych publicystów i polityków dotyczące pożaru katedry Notre Dame. – Pojeb..ło ich?, „Ch..je złamane”?, bydło”? – zastanawia się Michał Sutowski na łamach "Krytyki Politycznej", próbując znaleźć „adekwatne” określenie dla osób niepodzielających jego wizji świata."
2019-04-18 01:10:03
Krys 49
Chuliganeria polityczna, nie artyści sceny. Szkoda na was chodzić do teatru
2019-04-18 00:10:25
P
W sumie mnie to nie dziwi że popierają aktorzy z teatru. I nauczyciel, i taki gość z teatru, chyba nigdy nie pracowali na pełen etat, mają zatem wspólne "problemy" - co robić w wolnym czasem ;)))
2019-04-17 23:56:30
P
"Poparcie dla nauczycieli wyraziło wiele instytucji i osób w całej Polsce." - ciekawe, bo na tym forum, jak i na forach pod ostatnimi artykułami nt. strajku nauczycieli, poparcia BRAK. Ten strajk popierają ... nauczyciele (ale nie wszyscy) oraz środowiska związane z Gazetą Wyborczą, partie lewicowe. I tyle. Czas wracać do pracy nauczyciele ;) Wasz szef wywalczył dla was ... zwiększenie pensum ;))))
2019-04-17 23:53:51
Nauczycielom strajkującym hańba a wam politowanie.
.
2019-04-17 23:08:29
czytam
A co tak od zaplecza ?
2019-04-17 22:24:57
Matka
strajk kosztem mojego niewinnego dziecka. Co ono wam zrobiło że przez was musi cierpieć i w nerwicę wpadać. Mam nadzieję że ludzie tego nie wybaczą że strajkujecie kosztem niewinnych dzieci. A myślałem że aktorzy choć trochę kochają dzieciaki ale widać że tak nie jest. Po trupach do celu
2019-04-17 21:52:55
cdn
Kolejna grupa jandopodobnych popaprancow.
2019-04-17 21:23:17
żałośni, mierni, sfrustrowani szczecińscy komedianci.
.
2019-04-17 20:16:44
Antygona
Gdzie byliscie jak z budzetu wyparowalo 250 mld? Wtedy byloby na podwyzki co PO nie dalo
2019-04-17 20:07:04
żenujące
Zachodniopomorskie zawsze musi odbiegać in minus od reszty kraju.
2019-04-17 20:00:18