wtorek, 23 lipca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Trafiony mistrzunio (chamskiego) parkowania

Trafiony mistrzunio (chamskiego) parkowania

Trafiony mistrzunio (chamskiego) parkowania
Data publikacji: 2019-04-21 21:56
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:38
Wywietleń: 4781 386816

Doskonale widać, że nie stoi na wyznaczonym miejscu parkingowym. Tylko na przyległym doń trawniku. W stylu dowolnym i bezmyślnym: innym kierowcom skutecznie ograniczając widoczność i całkowicie blokując przejazd ścieżką rowerową. Ups! Oto mistrzunio z ul. Maczka, który w tym tygodniu zgarnia największą pulę punktów karnych spośród wszystkich „asów parkowania" trafionych przez naszych Czytelników. Aż się prosi o blokadę na kołach i transport na jeden z „karnych" parkingów miejskich... lawetą.

(an)

Fot. Czytelnik

Trafiony mistrzunio (chamskiego) parkowania

Komentarze

Śmieszne
Ile tych artykułów o parkowaniu i ani jednego wezwania w ich sprawie.. Pracuję rzut kamieniem od tamtego miejsca i auto spokojnie sobie odjeżdżało kiedy tamtędy przechodziłem.. tfu, bohaterowie..
2019-04-23 10:46:36
Fakt, twój rozum właśnie wyszedł na ulicę i strasznie jęczy z wysiłku.
Daj mu odpocząć.
2019-04-22 22:25:04
Razdwatrzy
Zaorać tę ścieżkę rowerową. Chamstwo na pedałach i tak z niej nie korzysta.
2019-04-22 21:05:33
Fakt
Co za fikołek. Napiszę odważną tezę, z obserwacji mogę napisać, że jakoś co 3-ci kierowca ma wszystkich i wszystko w nosie, pakując podobnie. Jak zostaną podniesione mandaty i zaostrzone przepisy, to KOD i ludzie z napisem Konstytucja wyjdą ma ulice.
2019-04-22 21:03:50
???
Może "czytelnik", autor tej foty, zdradzi nam, czy zadzwonił do SM i, czy SM podjęła interwencję.
2019-04-22 18:01:11
pieszy
Czekam na informację w Kurier Szczeciński czy ten kierowca został ukarany mandatem , bo inaczej takie zamieszczanie zdjęć mija się z celem i zachęca innych do podobnych "wyczynów"
2019-04-22 16:56:45
Nie przesadzajcie!
Przecież niemal 80% rowerzystów i tak nie korzysta ze ścieżek rowerowych, a teraz wielka afera! Hipokryci.
2019-04-22 15:47:29
@bravo
Czasem, lepiej jest milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
2019-04-22 14:48:56
gosc
Policja się tym nie interesuje, Straż Miejska również. Hulaj dusza piekła nie ma. Ciecin to stan umysłu
2019-04-22 13:53:29
bravo
Kierowca busa / lawety postawił tamę dla "szaleństwa rowerowego" - bravo! :-)
2019-04-22 13:28:21
Teraz, z rana z centrum miasta jeździłem do Zdrojów i z powrotem.
Tam gdzie można jechałem 70/godz. Byłem chyba jedyny co tego się trzymał.
2019-04-22 11:28:59
fan
Ilustracja do tematu: demokracja po polsku.
2019-04-22 11:23:38
gość
W cywilizowanym kraju ta laweta jechałaby już na innej lawecie na policyjny parking. U nas co najwyżej dostanie pouczenie
2019-04-22 10:49:54
Zabrać uprawnienia
Jestem za tym aby takim kierowcom cierpiącym na deficyt szarych komórek obligatoryjnie zabierać uprawnienia,kierować ponownie na badania psychiatryczne,bo to są potencjalni drogowi bandyci.Nie godzę się na to by ktoś taki korzystał z takich środków transportu i zagrażał innym.
2019-04-22 10:47:28
@Leszek68
To, że jest deficyt miejsc parkingowych, nie znaczy, że można parkować byle jak i byle gdzie, jak ten dzban na fotce.
2019-04-22 09:50:43
aaaaaaa
i czemy nikt nie wezwal lawety po lawete?
2019-04-22 09:40:41
Leszek68
I po co te komentarze? To w dużej części wina naszych włodarzy. Kompletnie nie myślą o miejscach parkingowych tylko o karaniu i SADZENIU SŁUPKÓW.W wielu miejscach gdzie mogłyby stać auta SĄ wstawione słupki. Może trochę pragmatyzmu dla tych WIELKICH GŁÓW a nie tylko slupkowanie miasta. Jak to wygląda!!! A może tak pobudowac parkingowce obiecane ale w rozsądnych lokalizacjach.
2019-04-22 08:12:56
instruktor jazdy
Blokada nie rozwiarze problemu. Zablokowany tylko dluzej bedzie blokowal przejazd DDR i powodowal zagrozenie w ruchu drogowym. Odholowac dziada i tyle
2019-04-22 07:43:32
Paweł
Jeżeli nie było zgłoszenia na Policję, to nadal jest bezkarny. Straż miejska nie reaguje, a zdjęcie w gazecie na kimś takim wrażenia nie zrobi.
2019-04-22 00:04:02
Gozer Gozerian
Upie...lić fleksem przy kołach i może na drugi raz ktoś pomyśli.
2019-04-21 22:45:30
qaz
Takim powinno się odbierać prawo jazdy, za pierwszym razem na pół roku, za drugim na dwa lata, za trzecim na pięć. A jak podczas zakazu trafi się kontrola to obligatoryjnie na miesiąc do aresztu.
2019-04-21 22:39:31
aby przejechać
szlifierką trzeba mu odciąć ten tył.
2019-04-21 22:37:35
?!!!?!!
Za tanie wino lub wiecej poprosić złomiarzy o odpiłowanie elementu blokującego przejazd, a dla tego d.... dozywotni zakaz prawa jazdy ,mandat maksymalny, złom na lawete ,w filmie uciekinier był pan piła, chętnie by pomógł w temacie skrócenia i załadowania na ten sam pojazd,dajcie nr rejestracyjny, straż miejska czeka tylko bo od kiedy krzstek jest w koalicji z po nie ma poblazania dla januszy parkowania a przez łostanie łosiem lat by l w koalicji z pis i lesde dlatego sm miala wyje...
2019-04-21 22:36:00
Adam
I tak powinien zostać potraktowany! Masakra.
2019-04-21 22:32:57
troglodyta, bez dwóch zdań
SM zawiadomiona? Jeżeli tak, to zgaduję. Brak reakcji.
2019-04-21 22:07:56