wtorek, 22 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Utrudnienia na trasie do Polic

Utrudnienia na trasie do Polic (akt. 1)

Utrudnienia na trasie do Polic
Data publikacji: 2019-09-21 12:18
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-25 13:22
Wywietleń: 2385 416402

Nieprzejezdna jest trasa do Polic. Przed godz. 12 przy skrzyżowaniu ul. Szosa Polska i Polickiej doszło do zderzenia dostawczego VW i autobusu linii 107. Na razie brak jest informacji o poszkodowanych.

Ruch do Polic został wstrzymany - samochody oraz autobusy linii 101 i 107 zostały skierowane objazdem przez ul. Policką, Nad Odrą i Stołczyńską.

(isz)

Spore utrudnienia na trasie do Polic. Na skrzyżowaniu ul. Szosa Polska i Polickiej doszło do wypadku.

Na miejscu są policja i straż pożarna. Ruch odbywa się wahadłowo.

(isz)

Fot. Facebook/Suszą!Szczecin

Komentarze

stettiner
beee jakbyś się cokolwiek interesował planami to byś wiedział że tam będzie rondo, powstanie wraz z zakończeniem remontu drogi Szczecin-Police który się już rozpoczął i odcinkami będzie się toczył do Polickiej. A jakby ci jeszcze było mało to w tamtym rejonie pojawią się trzy ronda - tak przewidują plany. Więc nie błysnąłeś inteligencją bystrzaku. A wracając do wypadku VW ciągle stoi z boku....
2019-09-25 12:35:02
Waldi
Napisano ze droga zablokowana,a pózniej że ruch odbywa się wahadłowo????!!!!
2019-09-21 19:15:13
kierowca
ile promili miał kierowca VW ?
2019-09-21 19:04:37
beee
Czekam na komentarze aby wybudować w tym miejscu rondo. Najlepiej turbinowe. Albo policjanta, który będzie kierował ruchem. Ale to wszystko i tak nie jest lekarstwem na ludzką głupotę. A ta jest zaiste porażająca
2019-09-21 17:26:48
Samochody dostawcze to zmora, to śmiertelne zagrożenie naszych dróg i ulic.
.
2019-09-21 13:17:04
Mistrz kierownicy
A po co ten zpl sie pchal do szczecina mogl zostac na swoim polu