sobota, 19 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy!

W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! [GALERIA]

W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy!
Data publikacji: 2019-03-13 12:34
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:35
Wywietleń: 1355 379738

Kiedy panie robią zakupy w centrach handlowych, znudzeni panowie zwykle czekają na nie przed sklepami. W szczecińskiej Galerii Kaskada jest inaczej - kto idzie tam w męskim towarzystwie, musi się liczyć, że nie tak łatwo będzie wyjść. Przynajmniej do 17 marca...

Do końca tygodnia w pasażach galerii można podziwiać wystawę poświęconą marce Mercedes-Benz. To historia motoryzacji w najlepszym wydaniu. Jest tu m.in. legendarny trójkołowiec Benz Patent-Motorwagen Nummer 1 - pierwszy samochód z silnikiem spalinowym, Benz Parsifal 8/10 z 1902 roku, pionierski Benz GP 12/120 HP, rajdowy wóz Victora Hemery’ego z 1908 r., a także jeden z najbardziej charyzmatycznych i kultowych modeli benzynowych – Mercedes-Benz serii 300 SL W198 "Gullwing" - z drzwiami zamontowanymi na środkowej linii dachu, otwieranymi ku górze, jak skrzydła mewy. Obok imponujących klasyków, znalazły się dwie premiery: A35 AMG oraz Nowa Klasa B.

Kilkanaście prezentowanych perełek to własność Ladislava Samohýla, czeskiego kolekcjonera i stanowi tylko niewielką część jego zbiorów. 

(gan)

Fot. Ryszard Pakieser

W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy!

Komentarze

Marcin
Kocham klasyki,dlatego też takim jeżdżę.Tylko ciut więcej ma kucyków ;-) fiatcoupepolska pl
2019-03-13 17:13:12

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Najstarszy szczeciński fast food

Nekrologi

Sonda

Gdzie w Szczecinie powinien stanąć pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie