piątek, 23 sierpnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > W Pleciudze wszystko gra!

W Pleciudze wszystko gra! [GALERIA, FILM]

W Pleciudze wszystko gra!
Data publikacji: 2019-01-13 17:38
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:30
Wywietleń: 1228 371354

WOŚP-ową radość słychać w niedzielę od południa w Teatrze Lalek Pleciuga w Szczecinie. Ten, kto przyjdzie, nie pożałuje. Na scenie do wieczora potrwają koncerty i licytacje. To właśnie tu po południu można było spotkać Łukasza Berezaka, najsłynniejszego wolontariusza Orkiestry ze Szczecina. Łukasz od rana (już po raz siódmy!) kwestował z rodzicami w różnych miejscach, a potem dotarł na licytację przedmiotów do Pleciugi. Wiele z nich sam zdobył i przekazał, by wesprzeć cel 27. finału imprezy.

W Pleciudze przygotowano animacje dla dzieci, m.in. malowanie twarzy, warsztaty, pokazy, koncerty, występy wokalne. Przed godziną 16 ruszyły tam licytacje, ostatnią zaplanowano na godz. 19. Do zdobycia m.in.: książka „Chłopaki Chojraki” Marcina Prokopa z autografem autora, bluza oraz zdjęcie z autografem od Filipa Chajzera, książka oraz koszulka z autografami podróżniczki Martyny Wojciechowskiej, koszulka z autografami piłkarzy Pogoń 04 Szczecin Futsal Team, piłka z podpisami piłkarzy Pogoń Szczecin, bluza z Rajdu Dakar, książka i album ze zdjęciami od Rafała Sonika, kubek i koszulka przekazane przez program Szkło Kontaktowe TVN24 , vouchery na zabiegi kosmetyczne, treningi personalne i masaże, kalendarze i gadżety WOŚP.

Po godz. 15 do Pleciugi dotarł Łukasz Berezak z rodzicami. Dla nastolatka i jego rodziny to bardzo ważny dzień. Choć jest ciężko chory, co roku na Finał zbiera wszystkie siły i kwestuje dla Orkiestry, wzbudzając ogromną sympatię.

Finał w Teatrze Lalek Pleciuga organizuje sztab Make it Funky Production.

(gan)

Fot. i film: Anna Gniazdowska

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII

 

W Pleciudze wszystko gra! W Pleciudze wszystko gra! W Pleciudze wszystko gra! W Pleciudze wszystko gra! W Pleciudze wszystko gra! W Pleciudze wszystko gra! W Pleciudze wszystko gra! W Pleciudze wszystko gra! W Pleciudze wszystko gra!

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zawieszanie i zdejmowanie baneru z siedziby PiS

Sonda

Czy trasy alternatywne pozwalają szybciej dojechać nad morze?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie