środa, 18 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > W Szczecinie z autem rób, co chcesz

W Szczecinie z autem rób, co chcesz

W Szczecinie z autem rób, co chcesz
Data publikacji: 2019-05-22 17:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:40
Wywietleń: 1899 392397

Jak się parkuje na reprezentacyjnych Wałach Chrobrego? Jak widać, czyli jak się da. Co miejskie służby na to? Niemożliwe?!

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

W Szczecinie z autem rób, co chcesz W Szczecinie z autem rób, co chcesz

Komentarze

miłośnik z
Tylko małe i częste kary nauczą kierowców
2019-07-09 09:11:53
jonatan
Tak zachowują się studenci AM, niestety. Zero wychowania i poszanowania otoczenia. Do tego dochodzi niesamowite chamstwo gdy zwrócić im uwagę. Nawet z pojawiających się tutaj komentarzy wynika, że są ludzie którym takie parkowanie nie przeszkadza i głupio tłumaczą, że gdyby był trawnik, to by nikt tak nie parkował. Czyżby? Wystarczy popatrzeć jak parkują niektórzy w alei Niepodległości, pięknie wyremontowanej, z nowymi nasadzeniami zieleni i jak są tam małe kwietniki pod drzewami demolowane, i jak w wielu punktach miasta trawniki są rozjeżdżane przez samochody. Co do przedstawionej sytuacji to należy karać surowo, i zlikwidować możliwość parkowania na Górnym Tarasie WCH przez likwidację zniżkowych kart parkingowych. Zostawić tylko i wyłącznie opłatę parkingową od 5 do nawet 10 zł za godzinę. Sprawa zostałaby rozwiązana.
2019-07-08 22:57:40
pokropił arcywłaściciel.
Przeszkadza tylko tym co ciągle marudzą. Gdyby to pokropił arcywłaściciel boga to już by mało komu to przeszkadzało.
2019-05-23 15:37:11
znudzony
To po prostu indywidualista.
2019-05-23 12:02:16
:)
Klepisko reprezentacyjne? Aż się prosi żeby tam wjechać i jeszcze zamielić kołami. Gdyby był ładny trawnik, mało kto wpadłby na pomysł (choć kilku by się pewnie znalazło), aby tam wjechać. Również kosze widoczne na zdjęciu - baaardzo reprezentacyjnie się prezentują.
2019-05-23 12:01:02
@nie przeszkadza.
Jednak po komentarzach widać, że przeszkadza wielu.
2019-05-23 11:47:45
A moze warto przemyslec...
I zrobic miejsca do skosnego parkowania... to i wiecej samochdow sie zmiesci !! Gdyz nie ma takiego zlego - co by w koncu rowniez i na dobre wyszlo...
2019-05-23 11:45:04
nie przeszkadza.
Jest miejsce to zaparkował. Nikomu to nie przeszkadza.
2019-05-23 10:58:01
SM = indolencja
SM, jak nie pokażesz palcem, nie podejmą interwencji. Kiedyś próbowałem patrolowi SM zalegającemu w radiowozie zwrócić uwagę na całkiem niedaleko nieprawidłowo zaparkowany pojazd, to mi kazali dzwonić na 986 (dodzwonić się na ten numer, to jak wygrana w lotto).
2019-05-23 10:52:51
mieszkaniec
Tak jest codziennie a Straż Miejska przejeżdża i udaje że nie widzi, albo z fasonem jadą ul. Jarowita.
2019-05-23 09:26:48
klamki
widać że ubogi umysłowo
2019-05-23 08:09:37
Ordon
Zabawni jesteście. Dopóki się nie zlikwiduje mentalności tych kierowców "Zmieszczę się, to wjeżdżam" oraz "Parking dalej niż 100 metrów od miejsca docelowego to skandal i muszę się na kimś za to wyżyć", to nie ma o czym rozmawiać. A zlikwidować taką mentalność można holując auta, wystawiając mandaty i przykładając się do szkolenia nowych kierowców, a także wysyłając tych "mistrzów parkowania" na doszkolenia.
2019-05-23 07:27:25
???
A dlaczego ma być więcej miejsc parkingowych? Bo 500 plusowcy zakupili auta? Wszyscy się nie zmieszczą. Dlatego jest transport publiczny. Zaraz będzie pomysł na wylanie betonem wszystkich trawników żeby Janusz z Grażyną mogli zaparkować. Później co? Domy będziemy burzyć pod parkingi?
2019-05-23 06:59:07
parkingowce
przypominam Szczecinianom ze za oplaty z SPP powinno budowac sie parkingowce bo to bylo glownym zalozeniem SPP w trakcie projektu. Moze szanowna redakcja zajmie sie tym problemem bo jak widac ludziska nie maja gdzie parkowac a pieniadze ida... no wlasnie gdzie ida czy do prywatnej kieszeni?
2019-05-23 06:56:36
tępiciel absurdu
Musiało się baaarrddoo nudzić redachtorce , czy nie ma chwytniejszych tematów dotyczących naszej przyszłości tj. wyborów do europarlamentu i wszechobecnej PISiej propagandy?? Jedyne co tłumaczy to kupione milczenie redakcji , bo wiele się dzieje np. pedofilia i kariera ks. Dymera przemilczana przez wasz portal...No daje do myślenia!!
2019-05-22 20:15:30
sprawiedliwy
Szanowna Redakcjo.Napiszcie jaka kara spotkała tego kierowcę, bo inaczej publikowanie takich zdjęć jedynie zachęcają innych kierowców to takiego parkowania, bo wiedzą , że nic im nie grozi
2019-05-22 20:04:27
Ryszard55
Nie ma Ci się dziwić!!!! Miasto w ogóle nie dba o kierowców i miejsca parkingowe. Samochodów przybywa a miejsc po każdym remoncie lub modernizacji ubywa. Tylko kary i slupkowanie. Jak te ulice od nich wyglądają. A GDZIE PARKINGOWCE KTÓRE ROZLADOWALYBY PROBLEM. Nawet za przykładową opłatą 100 zl/M na pewno byłoby wielu chętnych na wynajem. To pewne miejsce parkingowe o każdej porze. Na Niebuszewie teraz tyle wolnych miejsc po wyburzeniu starych kamienic. To rozwiązało by problem.
2019-05-22 19:58:43
:))
jakie wiesniackie klamki buhaha ,zglosic do strazy miejskiej-mandat 500zl lub wiekszy, mial szczescie ze nie dostał gratis naklejek z karnymi k ;)
2019-05-22 17:35:34
szczecinianin
A czego wymagacie od kierowcy Skody ?
2019-05-22 17:33:06