wtorek, 12 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Wielka szansa – ostatnie godziny głosowania!

Wielka szansa – ostatnie godziny głosowania!

Wielka szansa – ostatnie godziny głosowania!
Data publikacji: 2017-10-19 06:35
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:53
Wywietleń: 903 297147

Jeszcze tylko w czwartek (19 października) wyłącznie do godz. 12. Nasi Czytelnicy mają szansę wpłynąć na historię Szczecina, wskazując miejsce, w jakim powstanie największy kwiatowy dywan jesiennej edycji „Krokusowej rewolucji" - jednej z największych i najbardziej pozytywnych społecznych akcji. Wystarczy wysłać SMS, aby dać miastu 15 tysięcy krokusów „Kuriera", a sobie szansę na zdobycie jednej z 15 nagród-niespodzianek od naszej redakcji.

W poprzednim tygodniu nasi Czytelnicy wskazywali najbardziej prestiżowe, rozpoznawalne i sentymentalne miejsca na mapie Szczecina, których pejzaż i klimat można by z powodzeniem zmienić na lepsze dywanem wiosennych kwiatów, który stał się - obok magnolii - jednym z niekwestionowanych roślinnych symboli naszego miasta. Jest ich dziesięć. Spośród nich od tygodnia wybieramy to NAJ. Decyzję oddaliśmy w gestię naszych Czytelników, stąd formuła głosowania drogą SMS.

Jeszcze tylko 19 października i wyłącznie do godz. 12 można wziąć udział w głosowaniu - wybrać miejsce, w jakim posadzimy 15 tysięcy krokusów, ufundowanych przez „Kurier Szczeciński" oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Wystarczy wysłać SMS na numer 7148 o treści KROKUSY.X, a w miejsce X wpisać przyporządkowaną danej lokalizacji liczbę: od 1 do 10 (koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT). Według wzoru: pl. Rodła (SMS o treści: KROKUSY.1), rondo im. Jana Karskiego - czyli u zbiegu ul. Wernyhory, Żołnierskiej, włącznie z pasem zieleńca od strony ul. Mickiewicza i Janickiego (SMS o treści: KROKUSY.2), pl. Jakuba Wujka (SMS o treści: KROKUSY.3), park Majowe (SMS o treści: KROKUSY.4), pl. Mickiewicza (SMS o treści: KROKUSY.5), skwer Guido Recka opodal kamienicy Loitzów przy ul. Kurkowej (SMS o treści: KROKUSY.6), Bulwar Starówka (SMS o treści: KROKUSY.7), pl. Tobrucki (SMS o treści: KROKUSY.8), park Kasprowicza, skarpa przy rzeźbie „Ptaki" Hasiora (SMS o treści: KROKUSY.9), zieleniec im. Janiny Szczerskiej (SMS o treści: KROKUSY.10).

Uwaga: głosujący będą mieli szansę wygrać nagrody - niespodzianki od „Kuriera" i sponsorów „Krokusowej rewolucji". Natomiast już w następną sobotę (28 bm.) posadzimy kwiatowe cebule w miejscu wybranym przez Czytelników i - mamy nadzieję - z ich pomocą.

Podobnie jak ostatnio, przy ul. Racibora, gdzie sztandar tej wielkiej społecznej akcji ponieśli mieszkańcy internatu i uczniowie Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych, sadząc 750 krokusów. Jak dzisiaj (19 bm.), gdy „Krokusowa rewolucja" zawita zarówno na prawobrzeże (żłobek Miejski nr 2 oraz Przedszkole Publiczne nr 9 - ul. Kostki Napierskiego, Przedszkole Publiczne nr 62 ul. Jasna 74), jak również na pl. Gałczyńskiego, gdzie po raz kolejny krokusowe pole sadzić będą z nami uczniowie prestiżowego Technikum TEB Edukacja (al. Wojska Polskiego).

Czekamy na kolejne zgłoszenia: osób indywidualnych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, rad osiedlowych, placówek oświatowych i wychowawczych oraz firm. Na łamach „Kuriera" będziemy przedstawiali bohaterów tegorocznej wielkiej społecznej akcji, odwiedzali miejsca, w których sadzić będą kwiatowe kobierce. Liczymy na zaproszenia od naszych Czytelników, przekazywane pod numer tel. 91-44-29-212 lub 216, a także mailowo: arleta.nalewajko@24kurier.pl oraz miroslaw.winconek@24kurier.pl. To w Szczecinie, a z pozostałych ośrodków regionu - na tel. 91-44-29-161 lub mail adrian.bednarski@24kurier.pl.

Arleta Nalewajko

Fot. Robert Stachnik

* * *

WYNIKI GŁOSOWANIA

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie