sobota, 24 sierpnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Wielki baner na siedzibie szczecińskiego PiS

Wielki baner na siedzibie szczecińskiego PiS [GALERIA, FILM] (akt. 2)

Wielki baner na siedzibie szczecińskiego PiS
Data publikacji: 2019-08-08 08:35
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-09 21:41
Wywietleń: 3549 407229

"Na PiS głosujesz? PiSancjum utrzymujesz" oraz "PiS=PYCHA i SZMAL" i "#KUCHCIŃSKItravel". Wielki baner (9 metrów na 3 metry) o takiej treści zawisł w czwartek (8 sierpnia) o godz. 6.45 na siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Mickiewicza w Szczecinie. Rozwiesiło go troje aktywistów KOD, wśród nich Magdalena Filiks, liderka szczecińskiego Komitetu Obrony Demokracji, która prawdopodobnie będzie kandydować do Sejmu z list Koalicji Obywatelskiej.

- To płachta wstydu - tłumaczy inicjatorka akcji. - Przypomina Polakom o kolejnej już aferze w PiS. Tym razem związanej z podróżami rządowymi samolotami marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego i jego rodziny. Sam Kuchciński wstydu nie ma, ale my uznaliśmy, że PiS to nie tylko on. Sympatyzuje z tą partią wielu porządnych ludzi. Chcemy do nich zaapelować, by się zastanowili, czy rzeczywiście warto na PiS głosować w najbliższych wyborach.

Magdalena Filiks z dwoma działaczami KOD-u zawiesiła baner przed godz. 7 rano. Godzinę później przyjechał patrol. Ktoś zawiadomił policję, że coś się dzieje przed biurem PiS, ale się nie dowiedzieliśmy kto.

O godz. 8.30 na miejscu już był Witold Witkowski, szef biura PiS. Najpierw próbował ściągnąć transparent ciągnąc za płótno, ale jedynie połamał drewnianą barierkę balkonu lokatorki z pierwszego piętra. Wziął więc nóż i wyciął z treści fragment z nazwiskiem marszałka.

Film: Leszek Wójcik

- To nie jest reakcja na bieżące sprawy, lecz akcja wyborcza - powiedział zapytany przez dziennikarzy. - Lewactwo myśli, że w ten sposób zmieni wyniki wyborów. Niech tak myśli. 

Witkowski nie skomentował sprawy Kuchcińskiego zapewniając, że jej nie zna. Wskazał przy tym, że w związku z akcją KOD-u będzie działał zgodnie z prawem.

Jeszcze przed godz. 10 baner zniknął z siedziby PiS.

(lw)

Fot. Dariusz Gorajski, Leszek Wójcik

Wielki baner na siedzibie szczecińskiego PiS Wielki baner na siedzibie szczecińskiego PiS Wielki baner na siedzibie szczecińskiego PiS Wielki baner na siedzibie szczecińskiego PiS Wielki baner na siedzibie szczecińskiego PiS Wielki baner na siedzibie szczecińskiego PiS Wielki baner na siedzibie szczecińskiego PiS Wielki baner na siedzibie szczecińskiego PiS Wielki baner na siedzibie szczecińskiego PiS Wielki baner na siedzibie szczecińskiego PiS Wielki baner na siedzibie szczecińskiego PiS Wielki baner na siedzibie szczecińskiego PiS Wielki baner na siedzibie szczecińskiego PiS

Komentarze

Do 2019-08-09 14:08:34
Wystarczy włączyć myślenie, a nie ulegać pisowskiej propagandzie.
2019-08-09 21:41:01
@ zagłosować
Żart się nie udał. Odstaw lepiej Wyborczą i TVN.
2019-08-09 14:08:34
zagłosować na Magdalenę Filiks.
Nie planowałem głosowac na Koalicję Obywatelską, ale będę musiał zagłosować na Magdalenę Filiks z KOD. Ona wykonuję bardzo dobrą pracę na rzecz demokracji i wolności w Polsce. Aktywnie przeciwstawia się dyktaturze Kaczyńskiego.
2019-08-09 11:01:13
@rob
Kup sobie positivum / tylko 5-6 zł za 30 sztuk / , bo dostaniesz zawału z tej nienawiści do PiS !
2019-08-09 10:56:10
Metoda " na poprzednika"
Stosuje to kazdy nieudacznik...
2019-08-09 10:12:40
rob
Swoja droga Pisslam ma w genach klamstwo, manipulacje i przeinaczanie faktow, krasc nie potrafia a doja panstwo czyli spoleczenstwo jak sie da i bez zenady mowia ze poprzednicy robili to samo a piiilamczycy robia to w imie "ciemny lud to kupi".Jak dlugo jeszcze zamierzacie Panstwo wytrzmywac/ utrzymywac tolerowac i glosowac na te kaczystowska sekte guru z zoliborza??? Jak dlugo beda was przekupywac 500 + kiedy w koncu przejrzycie na oczy zobaczycie drozyzne, rownie pochyla i zjazd w kierunku Grecji i upadku.Wtedy bedzie za pozno a panowie w czarnych/purpurowych sukienkach nie pomoga bo oni pazerni bardziej niz wy
2019-08-09 10:04:41
Pytam
Kiedy Kuchciński zamierza oddać Polakom 4 mln do Budżetu Państwa?
2019-08-09 09:16:42
Slabe to
Alez wy macie wyprane mozgi przez kurska telewizje, propaganda, propaganda az cisnie sie na usta zapomniane slowo P R Z Y Z W O I T O S C.Slabe jest to ze ktos kiedys tak robil to i my tez poki nas nie zlapia a jak nas zlapia to zwalimy na poprzednikow.Slabe to bardzo
2019-08-09 09:04:50
To jest jeszcze nic
Szydło jako premier co chwila latała do domu...wojskową CASĄ
2019-08-09 08:53:02
były wyborca PO
A jak wyglądało państwo za rządów PO, ano tak: około 250 mld zł ukradzione polskiemu państwu przez mafie VATowskie, 150 mld zł ukradzione Polakom z OFE to już mamy razem około 400 mld, ponad 20 mld zł gdzieś się zapodziało przy budowie dróg jak podaje magazyn "Forbes" i do tego rozwalono ponad 300 polskich firm budowlanych, około 6,7 mld euro z naszych rezerw walutowych przeznaczono na ratowanie Grecji - pieniądze te wylądowały później w niemieckich bankach, zadłużenie Polski wzrosło o blisko 370 mld zł, na obsługę tego zadłużenia w czasie rządów PO-PSL wydaliśmy około 300 mld zł! Podsumowując rządy PO-PSL kosztowały Polaków grubo ponad bilion zł tj ponad ponad 1000 mld zł!
2019-08-09 07:39:17
A i "resztek spermy"...
PO "nocnej pracy"... na tym przescieradle nie PO_zostawili ??
2019-08-08 22:33:01
popijajać kawkę..
Cokolwiek by Tusk nie robił, to PiS szedł do władzy twierdząc, że będzie inaczej. Lepiej, sprawiedliwiej,transparentnie. Poza tym trzeba porównać loty marszałków za Tuska do lotów Kuchcińskiego. Premier i marszałek to zupełnie inne stanowiska i ten pierwszy zawsze lata więcej w kraju i za granicę.
2019-08-08 21:06:07
były wyborca PIS
Typowa wrzutka typu "A Tusk to wszystkiemu winien" Mieli cztery lata, żeby ewentualnie postawić zarzuty. Nie zrobili tego. Dopiero jak ich awiatorzy wylatali swoje razem z krewnymi i znajomymi, zebrali się wczoraj wieczorem, w pośpiechu coś tam wydrukowali i teatralnym gestem pokazali, że umieją spinać kartki spinaczami tak, że się nie rozlatują.Typowa Pisiornia! Cienko. Bardzo cienko. Na poziomie dzieci z przedszkola - "Pse pani, a Jasiek mi łopatkę zablał!"
2019-08-08 21:03:33
obserwator
spisać panienkę i na oczyszczalnię ścieków niech powdycha to do łba coś wejdzie!!!!!!!!!!!!!!! wysmiać ja
2019-08-08 19:45:49
Kamil
W artykule jest poważny błąd: Powinno być napisane " Komitet Obalenia Demokracji" Tzw. KOD dostał pomieszania zmysłów.
2019-08-08 19:44:33
guciu
Dżes lus blus a tu gruz może być PIS zniknie połknie ktoś Was i nie będzię wszędzie każdego 500 plus.
2019-08-08 19:20:50
JAN BURY
TERAZ DZIELNA KODOWWSKA BOJOWNIcZKA Z REZIMEM PISOWSKIM DOSTANIE MIEJScE OD ""GRZEGORZA ZNISZE" NA LISTAcH POKO
2019-08-08 18:55:44
Grześ
Jak tu głosować na PO KO jak oni nie mają programu dla Szczecina i regionu.Jest obawa że znowu bylibyśmy margenizowany.
2019-08-08 18:33:59
kibic
najgorsza to jest obłuda ludzi.jak PO robili przekręty to jest ok.jak PiS to skandal.do tego doprowadza wieczne oglądanie tej samej stacji TVN czy TVP.ludzie nie potrafią samodzielnie myśleć tylko wierzą co im w TV wciskają.to jest prawdziwy dramat.najlepsze jest to,że wyciągają łapy po 500+ i zarazem kąsają tych,którzy dają im kasę.ja dzięki temu cyrkowi wiem kogo omijać szerokim łukiem,bo łyka każdy kit,który mu wcisną w tv,a na takich ludzi trzeba uważać,bo zachowują się jak członkowie sekty i są niebezpieczni.jak dla kogoś KODziarze są wiarygodni to współczuje zaniku szarych komórek.
2019-08-08 17:07:19
Obiektywnie
Kiedy KOD-PO powie coś o Tusku, który co tydzień latał na weekendy do domu rządowym samolotem? Albo o Borusewiczu, który latał też rządowym samolotem do domu, aby wyprowadzać psa? Nikt wtedy nad tym nie płakał.
2019-08-08 16:49:05
@beee
Bardzo dobrze to określiłeś - PiS KUPIŁ SOBIE WYBORY. Ot cała tajemnica poparcia dla łapowników.
2019-08-08 16:42:40
czytam
Jak nie marsze lgbt z żądaniem szczególnych praw , to loty osób do nich uprawnionych / tak , tak - nadużycie / . To jest znaczący wkład opozycji totalnie nienawidzącej w rozwój demokracji w Polsce . To jest ich zasługa . Czy coś jeszcze , przed wyborami , w ramach siania zamętu ?
2019-08-08 16:36:17
Były
Filiksowa kandydatką do sejmu ???? Ta kobieta chce Polskę naprawiać ???? Ciekaw jestem co zrobiła dla swojego najbliższego otoczenia jakim jest Szczecin !!!! NIC !!!!
2019-08-08 16:26:52
1 lub 2 dla KOD.
Pani Magdalena Filiks powinna dostacć 1 lub 2 miejsce na liście wyborczej Koalicji Obywatelskiej. Jeżeli cwaniacy z PO dadzą jej niższe miejsce to znaczy , ze traktują KOD jak frajerów lub niewolników do akcji przeciwko PIS. Do moich przyjaciół z KOD : NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !!!
2019-08-08 16:00:25
Jak ma się pan restaurator ze Szczecinka ??
Rocznie zarabia 1 150 000 zł. Ile jest od tego podatku ??
2019-08-08 15:49:15
Zdziwienie lekkie
Co to za czasy ,żeby swoje brudy na cudzych balkonach wywieszać ! ?
2019-08-08 15:43:34
Mariusz
co za pusta kobieta. nic wiecej zrobic nie umie wiec cieszy sie z tego przescieradla wybazgrolonego. fotki na FB wrzucila i radosc pelna. szkoda slow co opozycja umie zrobic.
2019-08-08 15:09:48
Po-trole
Nie wiem po co te trole peowskie tak się wysyłają, wiadomo że te komentarze piszę jedna osoba i to z zaburzeniami. Ludzie widzieli jak to zaj@biste po działało, nie ma szans na powtórkę.
2019-08-08 14:58:59
@Olaboga
Podpisano: Szczecinianie
2019-08-08 14:45:36
pro-PO-zycja... do godz. 14:00:20
No to zglos sie bardzo szybko... do po_nizszego Lekarza na tej stronie z rysunku: Bez komentarza (167)
2019-08-08 14:36:25
@Bizancjum PO
Czyli dlatego, że przysłowiowy "kowalski" kradł to ja też będę to robić. Tak może myśleć tylko ułomny a nie prawy człowiek. Właśnie dlatego, że poprzednicy tak robili, to ci co się prawem i sprawiedliwością zwą nie powinni. Powinni natomiast pokazać, że można rządzić i być prawym, uczciwym i sprawiedliwym. A tu masz ci babo placek, jeszcze większe afery niż za poprzedników i do tego "plują" Polakom w twarz (nie wszystkim oczywiście, bo ich zwolennicy chyba tak lubią) i mówią, że to tylko deszczyk pada.
2019-08-08 14:27:44
do tych 3 z lewactwa
POmyliłem tabletki przepisane mi w szpitalu dla POmylonych
2019-08-08 14:00:20
Bizancjum PO
Jak Kopacz jechała Pendolino to podobno pusty samolot leciał za nią, Tusk do Gdańska latał 281 razy i też czasami z rodziną, Borysewicz latał podobno żeby psa wyprowadzić na spacer, Rafał Trzaskowski wydał prawie milion na strefę relaksu z palet - czy to nie jest POwskie Bizancjum? Dlaczego media siedzą cicho w tych sprawach?
2019-08-08 13:58:31
Olaboga
a nie podpisano? sodomici i torebkowicz damski? znowu anonim?
2019-08-08 13:51:11
i co pisiorki?
Kuchciński podał się do dymisji, czyli uznał swoją winę.
2019-08-08 13:38:59
@Piter
A dlaczego wówczas Pan nie wieszała prześcieradeł?
2019-08-08 13:37:55
Do tych 3-ch z Lewactwa...
No to PO-wymieniajcie jeszcze: Kto z Kim, PO co oraz jak i gdzie LOT-al... tak Helikopterami jak i "roznego rodzaju" Samolotami w latach 1945-2015 za Podatnikow Pieniadze i jak Wielka to bedzie Suma.........???
2019-08-08 13:29:12
Dymisja Kuchcińskiego.
Czy POjmujecie POsPOlite tumany jak strzeliliście sobie w kolano!?
2019-08-08 13:15:45
right
Ten cały Witkowski niech teraz płaci tej kobiecie za zniszczenie balkonu.
2019-08-08 13:14:52
tak będzie
PiS zachowuje się jak PZPR i skończy jak PZPR
2019-08-08 13:06:01
sid
PiS to wyjątkowy pasożyt - niszczy Polskę od wewnątrz
2019-08-08 13:03:07
Podróżnik w czasie
Za 3 lata za takie bannery będą wsadzać do więzienia.
2019-08-08 12:58:56
Tylko PO
PO_pieram PO i za_KOD_owanych. Oto od_PO_wiedź na ich ignorancję
2019-08-08 12:54:57
Panu kuchcinskiemu mowimy "zegnaj"
Next...
2019-08-08 12:52:50
zadymiarz z KOD
Magdalena Filiks, zadymiara i karierowiczka !.Tylko idiota na to coś by głosował.Szkoda, że nie jest tam obecny Biedroń, TA RUDA zadymiara czy Palikot no i ten były szef KODU co kradł na potęgę, no zapomniałem nazwiska ale wszyscy wiedzą o kogo chodzi.KARIEROWICZE, ZADYMIARZE WEŹCIE SIĘ ZA PRACĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2019-08-08 12:19:08
czytam
Więcej takich wpisów - " PiS to zło ! " , dzięki nim obnażona zostaje niemoc totalnych krytykantów
2019-08-08 12:18:19
Totalne odleoty
Szanowna totalna opozycjo. Jakie macie argumenty, aby na was oddać nasze, wyborców, głosy? Od czterech lat bijecie pianę i jedyne co wam wychodzi, niestety z dnia na dzień co raz słabiej, to te akcje plakatowo/przemarszowo i coś tam coś tam. Czy wy naprawdę uważacie że elektorat to stado idiotów, który zagłosuje na was tylko dlatego że wy tak chcecie? Totalna opozycjo, wy jedynie chcecie powrotu do koryta władzy, a elektorat macie głęboko i serdecznie gdzieś. Czas frajerskiego elektoratu dobiegł końca, albo macie konkretny pomysł na Polskę, albo spadać daleko od nas !!
2019-08-08 12:12:55
Nikita
Mógł gumką zetrzeć ,szkoda prześcieradła, przdalyby się dla kotów 😁
2019-08-08 11:51:18
uwaga
Popatrzcie jak straszliwie wzrosło zadłużenie naszego kraju, jak wzrosły ceny na żywność. PiS prowadzi Polskę w kierunku gospodarczej zapaści oraz hiperinflacji
2019-08-08 11:39:27
Szczecin patrzy
Obiecywali że będą inni od PO, a w rzeczywistości są jeszcze gorsi
2019-08-08 11:32:41
super Magda
Pamiętajcie głos na Magdę Filiks to głos na wolną i sprawiedliwą Polskę.
2019-08-08 11:24:10
Dojna Zmiana
Dla pisowców liczą się tylko Pieniądze i Stanowiska
2019-08-08 11:16:06
Kuchciński to nie wszystko
Za nasze pieniądze prywatnie lata cały PiS: Błaszczak, Karczewski, Brudziński. Ten ostatni tak lądował helikopterem na stadionie, że przerwał mecz trampkarzy
2019-08-08 11:10:04
PiS=złodzieje
To PiS jest kastą nadzwyczajną w Polsce
2019-08-08 11:06:36
POsrańcy
Pis może i nie jest idealny, ale PO przebija pod każdym względem, więc co im zostało niech wieszają.
2019-08-08 11:00:35
KOD - PO - Program wyborczy
Likwidacja IPN, CBA, posterunków policji, wojewodów, wyprzedaż resztek polskiego przemysłu których nie udało się sprzedać Tuskowi, podział dzielnicowy Polski - czyli reasumując program PO to program likwidacji polskiego państwa! Najlepiej pewnie dla nich jakby Polskę przyłączyć do Niemiec jako kolejny niemiecki land - zresztą o takim pomyśle coś już napominał Wałęsa!
2019-08-08 10:55:38
NC
Dziwne wpisy malutkich ludzi. Tu nie chodzi o to, że poprzednicy kradli i latali ale ci którzy teraz "dowodzą RP" na sztandarach poprzednich wyborów obiecywali, iż nigdy więcej nikt nie będzie okradał państwa.A oni kradną 10 krotnie więcej jak poprzednicy. Jak tak dalej będzie to będziemy na poziomie takiego państwa jak Bangladesz.A o Grecji będziemy marzyć aby być na ich poziomie.
2019-08-08 10:48:28
Pan Kleks
Postawić 10 tysięcy esbeków w szeregu i spytać który z nich łamał prawo,to żaden się nie przyzna.To samo jest z KODerastami.Spytać się kto z nich ma w rodzinie przestępców z SB i PZPR to żaden się nie przyzna,a naprawdę wszyscy to resortowe bachory.
2019-08-08 10:42:08
Wódz OTUA
KODeraści to młodsza filia esbecji...w dodatku zeszmacona.
2019-08-08 10:33:24
Piter
A Komorowski latał na polowania... dlaczego wówczas Pani nie wieszała prześcieradeł?
2019-08-08 10:18:23
rob
Efekty rozdawnictwa 500 + widac na kazdej plazy w postaci rozwrzeczanych bachorow i pijanych roszczeniowych rodzicow w skarpetkach i piwnych miesniach nie mowiac juz o ich gabarytowych kobietach bez ksztaltow za to w obcislych strojach z opomami tluszczu.Tluszcz[a] rzadzi i bedzie glosowac na PISSS
2019-08-08 10:13:46
Fabio
Pani Filiks, zapomniała pani o lotach Tuska i Borusewicza, o zegarkach na rękach Nowaka, o Bieńkowskiej, dla której zarobek 6 tys. zł to obciach i ci co zarabiają mniej to idioci? Zapomniała pani o ośmiorniczkach i wypowiedziach urągających narodowi, o aferze amber gold, o zagarniętych pieniądzach z OFE? Niech się pani nie ośmiesza tą szmatą.
2019-08-08 10:13:35
endriu
Wyskoczyła jak Filiks z konopi z przekazem dnia opozycji .
2019-08-08 10:12:34
rob
Za chwile bedzie druga Grecja i bankructwo Malego Dzeka
2019-08-08 10:10:29
Art
KODziarze to dno i 100 metrów mułu. Zresztą reszta opozycji wcale nie jest lepsza
2019-08-08 10:00:32
ale jaja
Ta kobitka jest teraz pewnie bohatyrem w kręgach zadymiarzy . Chyba ze dwa prześcieradła poszły ? I jakie celne hasła , i to " PISANCJUM , alez sie rozPiSała !
2019-08-08 09:59:48
@Brawo pani M.
"większość szczecinian " - spośród Twoich znajomych z okolic zieleniaka i magla ?
2019-08-08 09:54:59
xxx
Ta ruda tez jest ?
2019-08-08 09:54:29
ameby
Polacy to zbyt głupi naród, pełen owieczek które potrzebują Pana mądrzejszego ledwie od komara by je prowadził, utrzymywał i kłamał im w żywe oczka. Za 500plus jak najtańsza prostytutka oddadzą resztę godności, chociaż ulicznice lepiej się cenią... baner mógłby przykryć cała Polskę a i tak będą ślepi, ważne że alkohol w żyle płynie
2019-08-08 09:54:25
Olek
Piesek Borusewicza wysikany?
2019-08-08 09:39:46
nadchodzą kartki
Inflacja rośnie, w sklepach drożyzna to i 500+ nie pomoże. PiS ze swoim rozdawnictwem za chwilę skończy jak Gierek.
2019-08-08 09:26:42
Edmund
Ostatnio widziałem Filiksową na F.Krygiera (Autostrada Poznańska)
2019-08-08 09:22:47
Kuchciński - kłamca
Mało że latał prywatnie, mało że latała sama żona, to jeszcze kłamał ludziom w żywe oczy że tak nie było
2019-08-08 09:14:50
beee
PIS już dawno kupił sobie wybory. Rozdawnictwo pieniędzy na prawo i lewo przyniosło skutek. Ich pozycja jest niezagrożona. Świnie z KOD-u nie dopchają się do koryta. Muszą poszukać innego chlewu
2019-08-08 09:10:08
Brawo Pani Magdo
Wyraziła Pani opinię większości Szczecinian
2019-08-08 09:09:05
Boger
KODziarze już są na śmietniku historii i mają jeszcze czelność zabierać głos !!!
2019-08-08 09:08:33
hehe
pisiorstwo leży i kwiczy - Kuchciński ich zarżnął po całości
2019-08-08 09:08:17
aro
PiS pokazał że liczą się dla nich tylko Pieniądze i Stanowiska
2019-08-08 09:06:05
Antoni
Dokładnie, latał Borusewicz, latał i Tusk z rodziną. Dla mnie Kuchcinskiego powinni odsunąć od stanowiska. Ale pamiętajcie wyborcy, że takie żenujące plakaty, to jedyny pomysł opozycji na walkę z partią rządzącą. Chyba nie pamiętacie zaniedbań rządów Tuska, choćby tych 250 mld. To jest gigant kwota, o którą nie chciało się nikomu walczyć. Ile projektów powstało z tych funduszy. Co miesiąc mam 500 zł na dziecko, stać mnie żeby kupić bezpieczny i atestowane fotelik do auta, czy lekki wózek, ażebysmy nie musieli męczyć się. Dla mnie rodzina jest najważniejsza i nie mamy zamiaru ryzykować wyboru innej partii, która dla Tusk pieniądze z OFE, zabierze na swoje cele albo coś na nie znajdzie. Pamiętajcie oszolomy, którzy oglądacie TVN i wieszacie takie prześcieradła, Wy możecie sobie sami tym zaszkodzić w sondażach. Miejcie dobry pomysł na Polskę a nie jedynie "Odsunąć PiS od władzy" :)
2019-08-08 09:04:12
lecimy
a poparcie dla PiSu leci na mordę, zaraz poniżej 30%
2019-08-08 09:04:00
Szczecinianin
Jest moc KODziarzy ... zostało ich troje ;) dostała się ta Pani na listę KO to w rewanżu powiesiła szmate;) żenada trwa.
2019-08-08 09:00:44
ona
Czy prawdą jest to, że przedstawicielka kod dostanie 5 miejsce na liście PO do sejmu w okręgu szczecińskim?Kto z PO wtedy zostanie zdjęty z tego miejsca?
2019-08-08 08:57:16
Czapki z głów
Naród się budzi! Odeślijmy PiS na śmietnik historii. Na już i na zawsze!
2019-08-08 08:57:00
Kostek
PIS-PO...jedno zło!
2019-08-08 08:53:40
brawooooo
Brawoooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!
2019-08-08 08:53:31
obserwator
Słowo "aktywistów" jest na trochę na wyrost. Normalni ludzie na takie zabawy nie mają po prostu czasu. Baner został powieszony przez konkurencyjną partię, więc żaden to zryw społeczeństwa.
2019-08-08 08:52:18
KOD
Magda a co ty zrobilas gdy z budzetu za PO zginelo 250 mld zl?
2019-08-08 08:50:21
idziemy PO zwycięstwo
PO_trzeba więcej takich plakatów by PiS PO_został tylko ws_PO_mnieniem. Brawo za_KOD_owani!
2019-08-08 08:50:17
aj waj
A na zdjęciu słynna szczecińska KODziarka - Magdalena Filiks która za zasługi w walce o praworządność i Konstytucję dostanie miejsce na szczecińskiej liście PO-KO jak donosi prasa! Wszystkie te akcje i protesty pani Małgorzaty są oczywiście apolityczne tak samo jak pani "żywej gotówki" Iwony Hartwich która dziwnym trafem też dostała miejsce na listach POKO!
2019-08-08 08:49:34
kibic
moim zdaniem strasznie to słabe.nie było Tusk czy Borusewicz travel? jedni i drudzy warci siebie.ta Pani ze zdjęcia to powinna się wstydzić,a jest dumna z tej szmaty?!
2019-08-08 08:49:11
Brawo
PiS to mafia