piątek, 24 maja 2019.
Strona główna > Wiadomości > Wielkie oczekiwanie w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości

Wielkie oczekiwanie w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości [GALERIA]

Wielkie oczekiwanie w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości
Data publikacji: 2018-11-04 21:57
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 00:59
Wywietleń: 2612 359511

Bartłomiej Sochański na wyniki II tury wyborów samorządowych czekał w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Mickiewicza w Szczecinie. Towarzyszyli mu tam ważni politycy tej partii, m.in. posłowie Artur Szałabawka, Krzysztof Zaremba i Leszek Dobrzyński, a także wojewoda Tomasz Hinc.

- Bardzo się cieszę, że Szczecin należy do kilku miast, w których kandydat Prawa i Sprawiedliwości pokonał kandydata Koalicji Obywatelskiej - powiedział Sochański nawiązując do tego, że on przeszedł do drugiej tury, a Sławomir Nitras, poseł Platformy Obywatelskiej, nie. - To wcale nie jest takie proste zadanie, jak widać z wyników w całej Polsce.

Adwokat podziękował politykom PiS-u, którzy namówili go do startu w wyborach i którzy pomagali mu w trakcie kampanii.

- Wielokrotnie mówiłem, że nie idę po stanowisko prezydenta miasta po, aby robić jakąś wielką osobistą karierę, chciałem służyć Szczecinowi swoim programem, pomysłem, odpowiedzialnością – podkreślał.

- Chodziło nam o dobre anglosaskie standardy – dodawał Zaremba. - Te standardy polegają na tym, że startują ludzie, którzy już czegoś dokonali, którzy nie muszą, ale chcą.

Z kolei Dobrzyński zwrócił uwagę, że PiS-owi udało się wprowadzić do Rady Miasta Szczecin kilkoro młodych ludzi.

- Mówiło się, że Prawo i Sprawiedliwość to starsi ludzie, moherowe berety. Tymczasem to dobrze wróży: współpraca polityków doświadczonych, którzy mają doświadczenie, dorobek, z tymi, którzy wchodzą na scenę polityczną – dodawał.

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

 

Wielkie oczekiwanie w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości Wielkie oczekiwanie w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości Wielkie oczekiwanie w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości Wielkie oczekiwanie w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości Wielkie oczekiwanie w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości Wielkie oczekiwanie w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości

Komentarze

qqryq
czemu koćmiel nie startował?
2018-11-05 13:52:11
Wolne miasto Szczecin
Dłużyński Zaręba -wasze miny bezcenne.Żałośnie wyglądaliście po odczytaniu wyników.Co takiego się stało-? Dalej nie rozumiecie,że nie macie co tu szukać ze swoją"polityką"-? Brawo brawo szczecinianie.Miasto wolne od bolszewizmu i zamordyzmu.
2018-11-05 09:52:50
Edmund
A ci znowu nie zrozumieli źe ponieśli klęskę.jaką trzeba mieć pomerdane we łbie źeby tak się szczerzyć w obliczu totalnej poraźki.
2018-11-05 08:49:05
m
Sochanski w II turze dostal 6 tysiecy glosow mniej niz w I turze. To wyraznie pokazuje ze w Szczecinie PiS u mieszkancy nie chca. Moze Krzystek wreszcie wyciagnie z tego wnioski. Wynik Nitrasa z I tury pokazuje ze to nie byl najlepszy kandydat KO bo ma za duzy negatywny elektorat.
2018-11-05 08:29:55
Mietek
Nie dla dziadostwo. Szczecin musi być nowoczesny i z rozmachem. Mowa PiS u jak dla zacofanych. Niech ta pisowska firma odda nabrzeże. Bo popada w ruinę. A tak miasto odremontuje i mogą cumowac statki. Będzie tor wodny poglebiony. PiS na pseudopatriotyzmie nie ujedzie i na wytykaniu błędów poprzednikom. Sam też nic nie robi w rejonie. Gdzie tak szumnie otwarta stocznia? Gdzie ten prom co p.Morawiecki kładł stempke. Okazało się ze to na wózku kawałek blachy do której przybił tabliczkę. A teraz nawet jej nie ma. A czyja jest teraz policja? PiS. A gdzie patrole jakieś na mieście. Nie widać. Jak się wezwie do stłuczki to trzeba i 2 godz.czekać. A Pan Krzystek niech rozgoni tą SM. To tylko dopłaty do tej formacji a żadnego pożytku. Lepiej tą kasę dac na policję.
2018-11-05 08:01:24
Obs.ryver
PiSdzielcy śpiewają"ja to się cieszę byle czym"??? Tak wynika z tej fotki.. Czy w "bartłomiejce" woda zamieniła się w wódę? Z czego oni się cieszą? Nawaleni?Naćpani?Poje.bani?
2018-11-05 06:42:51
ciekaff
No trudno; nic w Mieście się nie zmieni... Dalej będą nocne naprawy torowiska na Gdańskiej , premie dla Dyrektorów za buble i samozadowolenie Prezydenta Krzystka!! Sochański wprawdzie to nie moja bajka ale , zawsze to świeża krew w UM ... Trudno...Gratulacje dla byłego/nowego Prezydenta !
2018-11-05 04:03:11
Marta
Piękne zachowanie mecenasa Sochańskiego. Głosowałam na niego i życzę mu wszystkiego najlepszego.
2018-11-05 01:37:17
piter
Sochański jak zawsze z klasą!
2018-11-05 01:36:06
Hmm...
Musi to jeszcze na Rusi... a w Polsce juz jak Kto chce !! I tak dlugo jak Szczecinski PiS i Zjednoczona Prawica, beda "Cackac sie jeszcze czy wspolpracowac" z Komunistami i PO-stkomunistami oraz z po-zostalym Lewactwem - tak dlugo Szczecinscy "Spadochronierze"... beda i PiS-owi rzucac Klody... PO-d nogi !!
2018-11-04 23:03:59
:D
Wielu młodych ludzi z PiS w RM? Dobre, szczególnie duklanowski i sochansk
2018-11-04 22:54:38
321
@hahaha- jako picca toszto zagramaniczny wynalazek, łon zamowił pierogi ruskie jako tradycyjne polskie danie -nazwa bliska jego stanu umyslowego -tz.w ruskiego mira, tam chce byc i zyc
2018-11-04 22:52:36
............
paszoł na ruski mir do swoich mocodawcow tam wasze miejsce a ten biedny Yoda nie wie co juz powiedziec, w regionie rzadi Brudzinski a ten pan bylby tylko slupem,dziadzia na emeryture i tam ruskim wunglem haldujta, a i oddajcie bulwary przy walach chrobrego DLA MIASTA KTORE CHCE JE WYREMONTOWAC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BO WY G. ZROBICIE BANDA AMATOROW OD STEPKI CH WIE SKAD I GRYFII ZADLUZONEJ -CZY RADNA ZALEZNA NADAL TAM BEDZIE W RADZIE NADZORCZEJ NADAL SZKODZIC BEZ KWALIFIKACJI ?1 COSCIE ZROBILI Z TYM PIEKNYM KRAJEM OD 2004 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2018-11-04 22:50:36
Ha ha
PIS kaput !!! ;-)
2018-11-04 22:10:53
Hahaha
A na co on oczekuje ? Zamówił pizzę dla wszystkich ?
2018-11-04 22:00:08