sobota, 19 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Winnicki: „Skończył się już lewacki liberalny Szczecin!”

Winnicki: „Skończył się już lewacki liberalny Szczecin!”

Winnicki: „Skończył się już lewacki liberalny Szczecin!”
Data publikacji: 2019-05-10 21:45
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:39
Wywietleń: 2687 390404

„Skończył się już lewacki liberalny Szczecin!” - ogłosił Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego i jeden z liderów Konfederacji, która w naszym mieście zorganizowała konwencję przed eurowyborami. Winnickiemu towarzyszył m.in. Janusz Korwin-Mikke.

Korwin – Mikke skoncentrował się na amerykańskiej ustawie 447 dotyczącej przywrócenia mienia ofiarom Holocaustu i która, wedle niektórych środowisk prawicowych, głównie tych na prawo od Prawa i Sprawiedliwości, stwarza zagrożenie, że nasz kraj będzie musiał płacić odszkodowania na przykład Światowemu Kongresowi Żydów.

- Jeżeli ktoś nie jest spadkobiercą, to jest to bezczelna próba wyłudzenia, dokładnie taka sama jak wyłudzanie kamienic w Warszawie i Krakowie – komentował polityk. – Ktoś ma jeszcze wątpliwości, że za plecami polskich obywateli szykuje się grabież polskiego majątku i wielki skok na kasę? Polska podczas drugiej wojny światowej straciła 6 milionów mieszkańców, około połowy stanowili Żydzi, mówię: około, bo przecież nikt nie sprawdzał, czy byli w połowie Żydami, ćwierćŻydami, w Polsce nie obowiązywały ustawy norymberskie. Polska straciła trzy miliony polskich lekarzy, prawników, matematyków, fizyków, przedsiębiorców, to byli polscy obywatele i ich samozwańczym reprezentantom trzeba jasno powiedzieć: ci ludzie nie mieli nic wspólnego z Izraelem. Zapewne ich część, tak jak część Żydów z USA, wyjechałaby do Izraela, ale Izrael wtedy nie istniał. Stoją na tej sali nasi koalicjanci narodowcy. Ich nacjonalizm jest bardzo wątły w porównaniu z nacjonalizmem żydowskim, który zakłada, że każdy, kto wyssał z piersi matki Żydówki matczyne mleko, jest z urodzenia obywatelem Izraela.

Wedle Korwin - Mikkego dla przedstawicieli przedsiębiorstwa Holocaust Polacy są tylko „frajerami”, od których można wyciągnąć pieniądze, bo przecież nie trafią one do ofiar Zagłądy, tylko dp organizacji, które nie mają z nimi zbyt dużo wspólnego.

Dla polityków Konfederacji przeciwnikiem jest nie tylko Koalicja Europejska, ale i PiS, który, ich zdaniem, jest zbyt miękki.

- Nie będziemy szli drogą zachodniej pipiprawicy – mówił Winnicki. - Bardzo się cieszę, że mogę tutaj gościć. W piastowskim, ale i kresowym Szczecinie, żyją tutaj potomkowie kresowian. Dokona się zmiana w zachodniopomorsiem. Skończył się już lewacki liberalny Szczecin! Zaczął się prawicowy patriotyczny narodowy wolnościowy Szczecin!

Krzysztof Tuduj, jedynka na liście Konfederacji w naszym okręgu, stwierdził, że, wbrew „oszczerstwom”, sympatyków tego ugrupowania nie nakręca nienawiść, ale nakręca ich miłość do ojczyzny.

- W Unii Europejskiej narody zaczynają się dusić, bo marksiści kulturowi wymyślają różne rzeczy, które odbierają tlen wolnym narodom Europy – powiedział. - Dlatego jako Ruch Narodowy mówimy: polexit, polexit jako bezpieczne wyjście awaryjne.

(as)

Fot. Marta Teszner

Winnicki: „Skończył się już lewacki liberalny Szczecin!” Winnicki: „Skończył się już lewacki liberalny Szczecin!” Winnicki: „Skończył się już lewacki liberalny Szczecin!”

Komentarze

Totalni idioci
Kolejny przykład bezradności rządów pislamu to stocznia szczecińska która ma być ratowana przez inwestorów zagranicznych...Niemców czy Izrael?! Kolejny ratunek z zagranicy po Narodowym Aucie Elektrycznym który w końcu ma być produkowany w oparciu o koncepcje, plany niemieckie i na niemieckich maszynach...w ostateczności łaskawie mogą pracować oolacy ale tylko jako ochrona i sprzątanie. Najdroższa inwestycja na północy to przekop przez mierzeję wiślaną, bez względu na cenę idea fix prezesa, jak pomysł Stalina, musi być spelniona.
2019-05-13 18:14:38
Szczecinianka
I CO ? Strach co niektórych obszedł ,że byc może synekurki się skończą ?Świetnie - układ postmagdalenkowy wali się i pada na naszych oczach. Jaki to przyjemny widok.
2019-05-13 09:16:32
Bardzo dobrze !
Brawo KONFEDERACJA ! Goń lewaków ze Szczecina!!!
2019-05-13 09:09:18
Obs.ryver
Chłopczyk z zabitej dechami wiochy przyjechał robić wykłady hihihistoryczne dumnym Szczecinianom a do pomocy przywiózł grzyba-jąkałę KokorWiNa Mickiego! Buuu chachacha!!! Proponuje nam rządy Konmfederacji Targowickiej!!! A spadaj ty gnojku i słomę z butów po-tatulowych powyciągaj, zabużniaku ciemny parafianinie!!!
2019-05-12 11:49:40
Pi'S LISTA NR 4.
Szakal.Po wyborach to my Pisiory będziemy rządzić w naszym Szczecinie.
2019-05-12 10:47:33
Wawrzek
Ofiary holocaustu nie potrzebują już żadnego mienia a za to które utracili Niemcy zapłacili Żydom w tym głównie za Obywateli Polskich wyznania Mojżeszowego. Dziwi fakt, że niby wielki przyjaciel Polski Prezydent Trump chce by wymordowana Polska płaciła jeszcze jakimś Żydom jakieś odszkodowania. IZRAEL ZAWŁASZCZYŁ TRUPY POLAKÓW ZAMORDOWANYCH PRZEZ NIEMCÓW. Okazja by w Szczecinie jutro Prezes Kaczyński dał zdecydowany odpór tym żądaniom.
2019-05-11 23:16:06
czerwony Szczecin
Czerwony Szczecin miasto komuchów
2019-05-11 17:36:01
Do 15:37:17
Nie będziesz smarku decydował, jaki ma być mój Szczecin . Taki Twój jak i mój !
2019-05-11 16:47:28
Renek Gościnny
Jaka to jest słynna szczecińska gościnność skoro się wygania będącego przejazdem? Ciągle kogoś wyganiają, jak np. w 68
2019-05-11 15:41:53
"Skończył się już...itd"
Nie ty smarku, będziesz decydował, jakie będzie Moje Miasto. Zmykaj.
2019-05-11 15:37:17
Hahaha ale tu teologów i historyków
co jeden to lepszy dla was wojna zaczęła się w 1949 a skończyła w 1942 i zaczęła się bo Polak powiedział złe słowo przeciwko niemieckiemu narodowi... Pan Winnicki będzie zawsze serdecznie witany przez Polaków w Polskim Szczecinie.
2019-05-11 15:34:38
Znawca
Filozof - Konstytucja jest łamana przez kolejne rządy na różne sposoby odkąd została uchwalona więc nie stanowi żadnego dobrego przykładu czy punktu odniesienia.
2019-05-11 14:53:45
Do winnickiego
Wynos się faszysto ze Szczecina
2019-05-11 13:14:35
filozof
Filozoficzny jest to dylemat : lepiej złamać konstytucję czy samochodem kość nogi?
2019-05-11 11:35:52
entuzjasta
Po pierwsze Chrystus nie mógł być Żydem, bo Matka Boska była rodowitą góralką z Nowego Targu. O tym wie każdy prawdziwy Polak.
2019-05-11 11:24:18
mk777
Przeważnie jest tak, że im większa pustka w głowie, tym bardziej pewna słuszności przekonań. Mnie się wydaje, że liberalny Szczecin się nie skończy.. za to nacjonalistyczny nigdy się nie zacznie. A nie zacznie się także dlatego, że ma takich oto reprezentantów. Oni mogą podnosić głowę, puszyć się, napawać chwilą.. Nie dostrzegając iż są jedynie pożytecznymi narzędziami cwaniaków politycznych. Hałaśliwy i nic nie znaczący margines. Łata na dobre samopoczucie nienawistników i rasistów, ot co...
2019-05-11 11:03:49
Trochę prawdy
Panowie mają trochę poplątane w główkach więc przypomnę: CHRYSTUS BYŁ ŻYDEM. MATKA BOSKA BYŁA ŻYDÓWKĄ!!! warto o tym pomyśleć zanim zaczniecie obrażać żydów. To było w ujęciu historyczno-religijnym. Teraz współczesność: z żydami jeszcze nikt nie wygrał. To oni posiadają większość światowego kapitału w Europie i USA, a kapitał zawsze zwycięża. Marks i Engels, a później Lenin (też żydzi) próbowali udowodnić, że jest inaczej, ale się nie udało. Hitler próbował jak to się ujmuje "rozwiązać kwestię żydowską" i popełnił samobójstwo, a żydzi żyją i ich majątki rosną i rosnąć będą. Bo kapitał a mówiąc wprost pieniądze są jak śniegowa kula tocząc się staje się coraz większa. Takie ruchy jak ta Konfederacja to mogą sobie pogadać i pomarzyć. A swoją drogą jakby tak sięgnąć w przeszłość to mogłoby się okazać, że sporo konfederatów ma żydowskie korzenie....
2019-05-11 10:43:52
@k....k12
Trudno się nie zgodzić z Twoją wypowiedzią !Trafnie ujęte .
2019-05-11 10:31:59
Lewak
Co za oszołomy. Szczecin zawsze będzie liberalny, z tymi potomkami UB eków nieźle macie nasr,,, w głowach.
2019-05-11 10:25:59
Viki
I tacy durnie pchają się do władzy .Do roboty obiboki .A nie ciemnotę wciskacie .
2019-05-11 10:21:15
k....k12
Ależ się towarzystwo uaktywniło. Taaa... wpierw rozwalili ten kraj tj. zniszczyli rolnictwo, w tym to drobne, które nie stosowało trucizn tzw środków ochrony roślin. Pozamykali zakłady przemysłu ciężkiego, w tym huty, walcownie, kopalnie, stocznie. Wmówili ciemnej masie, że jest to produkcja nierentowna. Ależ była rentowna, bo ludzie zarabiali 4x mniej, energia elektryczna była rodzimej produkcji, \ węgiel kamienny i brunatny własny i w obfitości\ więc nie za dewizy. Wystarczyło zredukować przerost czapy biurowej w przemyśle, wprowadzić oszczędności, dyscyplinę, którą właściciele w supermarketach zaprowadzili w podskokach i nikt nie szemrze, choć pracuje dla obcego, a nie dla Polski i to za grosze. Wilczek wprowadził reformy, żeby się chłopacy mogli szybko uwłaszczyć i piorunem te reformy wycofali. Ale jednocześnie ludzie zobaczyli, jak mogłaby wyglądać wolność gospodarcza. I tak umęczone państwo i naród popchnęli w łapy tajemniczych sił zwanych unią. I ta unia ćwiczy Polskę, jak młodego przestępcę w zakładzie poprawczym o zaostrzonym rygorze. Komu wy chcecie wmówić, że bez unii byśmy zdechli. Nam wpierw wykończono narządy wewnętrzne, że posłużę się terminologią medyczną, a teraz w sposób sztuczny się nas prowadzi do całkowitego zniewolenia spuszczając nam krew w postaci składek do tejże unii i zadłużając kraj tak, że mimo ciągłych wyrzeczeń zmierzamy do przepaści. Wy możecie szczekać na Winnickiego, ale te resztki wolności słowa otwierają ludziom oczy, zwłaszcza, że sytuacja jest grożna, a to, że wam to zwisa i udajecie zadowolonych luzaków to logiczne, wszyscy wasi mentorzy promują taką postawę, a wy łykacie. Ścisłe, zakamuflowane ciało kierownicze NWO traktuje was,jak patyk, którym o poranku wredny właściciel psa zagrzebuje jego kupę zrobioną w piaskownicy, do której po śniadaniu przyjdą bawić się dzieci
2019-05-11 09:27:12
les
do Konfederacja rośnie: wstrzymywane bąki ewidentnie uleciały ci do przestrzeni międzyusznej. Zła informacja jest taka, że one już na zawsze tam zostaną.
2019-05-11 09:23:54
hm
A kiedy się skończył?
2019-05-11 09:19:01
Jesień w Szczecinie.
Po wyborach na jesieni , PIS będzie potrzebował koalicjanta , aby utrzymać się przy władzy. To będzie narodowa Konfederacja. I wtedy zrobimy porządek w urzędach i spółkach państwowych. Parasol ochronny Brudzińskiego , nad komunistami i złodziejami , zwiniemy i wyrzucimy do Odry.
2019-05-11 09:03:27
aj waj
Głosuj na PIS - lista nr. 447
2019-05-11 08:56:49
;/
Paszli do ruskich do moskwy to swoich towarzyszy mentalnych jak wam przeszkadza demokracja,wolnosc i dobrobyt !!!! do donbasu tam jest esencja tego jak ten syf wyglada ,https://liberte.pl/walczac-kultura-rosyjska-siatka-wplywow-w-polsce/
2019-05-11 08:53:21
Konfederacja rośnie !
Gratulacje dla pana Winnickego. Macie już 6 procent poparcia. Możecie dojść do 10 procent jak "pociągniecie" temat żydowski. Około 30 procent mieszkańców Szczecina to komuniści , lewacy , Rosjanie z polskimi nazwiskami i ich potomkowie. Cwaniacy bez zasad i honoru. Wygrywają tu wybory , bo są maksymalnie zmobilizowani. I mają największą kasę . Nakradli się przy złodziejskiej prywatyzacji i mają najlepiej płatną pracę w urzędach i spółkach komunalnych. Wiernie służą Niemcom i donoszą na Polskę. Minie jeszcze trochę czasu , zanim ich pokonamy w Szczecinie. Ale jet dobrze . Rośnie poparcie dla Konfederacji.
2019-05-11 08:25:04
Ano
Zobaczymy po wyborach, kto się skończył i czy też tak będzie wygadany hihi
2019-05-11 08:22:31
Stachu
Win skończyło się na wersji win2K
2019-05-11 07:48:27
Jezus jest Królem Szabatu
Uzdrowienie w szabat (Łk 6, 6-11) W szabat Jezus wszedł do synagogi i nauczał. A był tam człowiek, który miał uschłą prawą rękę. Uczeni zaś w Piśmie i faryzeusze śledzili Go, czy w szabat uzdrawia, żeby znaleźć powód do oskarżenia Go. On wszakże znał ich myśli i rzekł do człowieka, który miał uschłą rękę: "Podnieś się i stań na środku". Podniósł się i stanął. Wtedy Jezus rzekł do nich: "Pytam was: Czy wolno w szabat dobrze czynić, czy wolno źle czynić? Życie ocalić czy zniszczyć?". I spojrzawszy wokoło po wszystkich, rzekł do człowieka: "Wyciągnij rękę". Uczynił o i jego ręka stała się znów zdrowa. Oni zaś wpadli w szał i naradzali się między sobą, co by uczynić Jezusowi.
2019-05-11 07:26:30
Embi
Ustawa 447 to bezprawie, tak to jest jak Polska szuka obrony u obcych/USA a nie u siebie, trzeba wprowadzić powszechną obronę i wydać ludziom broñ jak w Szwajcarii, to nie bedziemy szukać egzotycznych niedziałających sojuszy -- w interesie USA nie jest silna Polska tak jak nie była w interesie ZSRRR czy Cara Rosji...
2019-05-11 07:24:21
@cdn, a ty mieszkając w tym mieście, dzieckiem którego z tych wymienionych przez ciebie asów jesteś? Przyznaj się.
He, he.
2019-05-11 01:25:20
SAMA PRAWDA GŁOSUJĘ NA KONFEDERACJĘ!
.
2019-05-11 01:05:32
Chistoryk przez Ch
Chrobry pomorzem władał do roku około 1007. Mamy w Szczecinie zabytek nazwany jego imieniem, więc proszę siebie i Szczecina nie ośmieszać.
2019-05-11 01:00:43
Pieprzcie sobie.
A ja idę na You Tube oglądać i słuchać walce Straussa.
2019-05-11 00:46:06
cdn
SZczecin to miasto bylych ubekow,sbekow,trepow LWP,TW roznych komunistycznych sluzb ich dzieci i wnukow.Zawsze wygraja tutaj komuchy i szajka platfusow.Partie typu Konfederacja nie maja szans.
2019-05-10 23:59:25
jolka
Następny przygłup, co pieprzy od rzeczy...
2019-05-10 23:52:22
jonatan
"Skończył się już lewacki liberalny Szczecin!” - ogłosił Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego i jeden z liderów Konfederacji," Tylko w twojej głowie chory człowieku. Kto was w ogóle tutaj zaprosił? Na to, że otrzymacie jakikolwiek mandat w Szczecinie możecie tylko sobie pomarzyć, razem z waszym idiotycznym kumplem Cejrowskim. Nacjonaliści-wynocha ze Szczecina!
2019-05-10 23:45:30
nie po winie!!
debilny rozmówca, kto go tu do Szczecina wpuścił, kto cię tu słucha?? chyba tacy nawiedzeni anty do wszystkiego... a twój guru już zapina pasy w aucie?? i taka gówniarzeria wypowiada się i mamy ich słuchać!!!
2019-05-10 23:25:46
miro
Mów chłopczyku o sobie i jedź na wioskę Skrzydlice skąd pochodzisz i tam praw swoje wszechpolskie i narodowe dyrdymały. A od Szczecina to się odczep. A w ogóle do czego to doszło,że Kurier Szczeciński zaczął pisać o nieuleczalnych przypadkach medycznych. Mam prawo do własnych opinii i poglądów.
2019-05-10 23:22:30
Winnicki ignorant nie wie, że w Szczecinie nie było dynastii Piastów, za to była dynastia Gryfitów.
Winnicki się skończył, bo mieni się narodowcem, a nie zna historii swojego kraju. Hańba. Mam nadzieję, że wylądują na śmietniku politycznym.
2019-05-10 23:12:21
szakal
Panie Winnicki - weź pan znajdź jakieś mocne drzewo i walnij kilka razy "patriotyczno-narodowym łbem" , może uruchomią się jakieś szare komórki.Szczecin nigdy nie pozwoli, żebyście tutaj mieli cokolwiek do powiedzenia , podobnie jak PiS-iory.
2019-05-10 23:03:12
Victor
Przyjechali do mojego ukochanego Szczecina ,, ZAWSZE WCZORAJSI,, Szukaja naiwnych, którzy oddadzą na nich swoje glosy. Szczecin jest w P:olsce i Europie. Znikajcie z naszego miasta111
2019-05-10 22:39:27
Wolne miasto Szczecin
Kolejni nawiedzeni populiści o poglądach pseudo narodowościowych,nacjonalistycznych z czarnym krzyżem.Ziemie zachodnie-w tym Szczecin nie dla takich zaprzańców-wbijcie to sobie do waszych pustych głów.Widziałem pikietę waszych"członków na Jasnych Błoniach w liczbie-UWAGA 4 osób.Trzech fryców i jedna frycówka w czarnych spodenkach na szelkach.Skojarzenia miałem jednoznaczne-dopełnieniem był sztandar z czarnym krzyżem.Ja lub moja rodzina miałaby na coś-kogoś takiego oddać głos-? Ohyda.
2019-05-10 22:37:45
Co?
No i Win się skończył
2019-05-10 22:33:53
PiSzcząca bida
Wiadomo jak Konfederaci skończyli w USA. A tym, co przyjechali do lewackiego Szczecina, chyba tlenu zabrakło, bo bredzą o polexicie. Gdyby nie UE, to nie mielibyście czym dojechać do liberalnego Szczecina. Miłość do Ojczyzny można też przejawiać nie w sposób "na złość babci odmrożę sobie uszy".
2019-05-10 22:29:44
Student
Lewacki liberalny Szczecin i jednocześnie Piastowa Kresowa stanica. Koń by się uśmiał Po likwidacji gimnazjów Korwin stracił publikę. Za styczność powinni dawać wcześniejszą emeryturę.
2019-05-10 22:24:53
Janusz
Co za potworny bełkot!
2019-05-10 21:52:52