czwartek, 20 września 2018.
Strona główna > Wiadomości > Wjechał autem w przechodniów

Wjechał autem w przechodniów

Wjechał autem w przechodniów
Data publikacji: 2018-08-18 23:41
Ostatnia aktualizacja: 2018-08-22 15:24
Wywietleń: 1293 343915

Cztery osoby trafiły do szpitala po tym, jak wjechał w nie samochód. Do zdarzenia doszło w sobotę (18 sierpnia) ok. g. 22.50 przy pl. Wolności w Stargardzie.

Według wstępnych ustaleń miejscowych policjantów, 18-letni kierowca bmw z nieznanych jeszcze przyczyn stracił nagle panowanie nad pojazdem na rondzie, wypadł autem z jezdni i potrącił 4 osoby. Kierujący był trzeźwy. Okoliczności wypadku ustalają policjanci. ©℗

(gra)

Fot. Dariusz Gorajski (arch.)

Komentarze

xyz
Trzeba być debilem, ale tym przypadku z takim mamy do czynienia, żeby ćwiczyć poślizgi autem kombi z tylnym napędem. Teraz tatuś zapłaci za remont fury, a kretyn powinien dostać przynajmniej trzy miesiące paki, by nie mataczyć. Mógł siedzieć poseł Gaweł to i taki kretyn niech siedzi. A policja dała d...y całkowicie.
2018-08-20 12:31:02
Policjant
Policja boi się ćpunów bo mają rodzinę w Starostwie!
2018-08-19 22:19:56
....
Tak to jest jak sebek dostanie prawko i samochod nie adekwatny do jego stanu umyslowo-fizycznego, dozywotni zakaz prowadzenia pojazdow,przynajmniej do Szczecina jeden mniej zst bmw szrot nie dojedzie
2018-08-19 21:50:16
Sedina 2008
Kupa śmiechu - w centrum miasta policja nic nie widziała!!!!!!!! Za co im placom?. Ale jak ktoś założy koszulkę na pomnik, to policja o szóstej rano nachodzi rodziny. W jakim kraju żyjemy?
2018-08-19 19:11:27
Halabardnik
BMW i wszystko jasne. Wszystko się robi za kierownicą, tylko nie kieruje :)
2018-08-19 18:27:01
&&&
następna tragedia może wydarzyć się, gdy któryś deb.l wypadnie z drogi podczas wyścigów na Wyszyńskiego - Szczecińskiej szczególnie war...i na motorach, tragedia sprzed kilku lat gdzie śmierć poniósł 18 letni kierowca BMW podczas wyścigu dużo nie dała do myślenia kierowcom co dalej po nocach ścigają się na w/w ulicach , a Policja no co może -chyba nic skoro sami rozbijają służbowe BMW
2018-08-19 15:39:07
tito
Chcemy znać personalia sprawcy !
2018-08-19 15:35:59
polak
Stargard miasto lewackie.Prezydent Zając może się teraz pochwalić na całą Polskę jaki to Stargard jest kulturalny i bezpieczny pod jego rządami !
2018-08-19 15:30:35
Bartek
Po raz kolejny potwierdza się powiedzenie, że każdy idiotą ma BMW, choć nie każdy użytkownik BMW jest idiotą... Poza tym typowa dla Stargardu sytuacja gdzie ręką rękę myje, ludzie się znają, więc znajomemu głupio synka wsadzić do paki, zresztą w mniejszych miasteczkach jest jeszcze gorzej, każdy się zna, więc korupcja i uklady są na całego... Ot polska smutna rzeczywistość.
2018-08-19 13:49:55
fanfatal
Ten, który jeździł po ulicach traktorem, zajechał dalej - został wiejskim intelektualistą i bierze kasę w radiu.
2018-08-19 13:16:55
czytam
Rodzice smarka / sorry - 18lat , to dorosłość ? W dowodzie !/ są dumni z kierowcy w rodzinie ,dali mu na bmw , bo nie chcial juz jeżdzić rowerem ?Pora dnia też stosowna dla młodzieży . Tak - wakacje , wolność i róbta co chceta , bo kto wam zabroni !
2018-08-19 13:16:05
Bonda
Bolid Młodzieży Wiejskiej zabłysnął w Stargardzie.
2018-08-19 12:36:27
???
Czy w Stargardzie sami rozwikłają zagadkę
2018-08-19 12:26:40
Ciekawe
Warto przy okazji tego wypadku poznać nazwiska osób uczestniczących w wyścigach. Dużo się wyjaśni.
2018-08-19 11:39:07
???
Policja przymyka oko! Ciekawe dlaczego?
2018-08-19 11:27:50
Policja
20 lat tam chodziłem tam popatrzeć na popisy motocyklistów. Stargard musi mieć więcej tajemnic o których nie wie policja
2018-08-19 10:39:09
xxx
Niski lauda Zawody drift'owe w centrum miasta. Tylko 5 widzow poszkodowanych, to sukces. Policja - macie juz przesrane Żebyś się nie zdziwił..
2018-08-19 09:09:51
Less
Nielegalne wyścigi w centrum dużego miasta, Mombasa ?, Lagos ? nie to centrum Europy. Dziki kraj z nieudolną i przestraszoną policją, nadającą się tylko do stróżowania przy pomnikach. Koszty leczenia rannych pokryje oczywiście społeczeństwo, czyli my wszyscy.
2018-08-19 09:02:58
Pytanie
To były podobno nielegalne wyścigi?
2018-08-19 08:07:09
km/h
Były to zawody driftowe kretynów w centrum miasta. Gówniarz bemwicą wjechał w tłum obserwatorów, bo umiejętności kretyn miał kiepskie
2018-08-19 07:22:32
Niski lauda
Zawody drift'owe w centrum miasta. Tylko 5 widzow poszkodowanych, to sukces. Policja - macie juz przesrane
2018-08-19 07:18:45
A
Jechal za szybko... czy zrobil to w imie "Swojej Wiary"... ??
2018-08-19 00:36:04