środa, 26 czerwca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Wyburzenia pod nowe centrum handlowe

Wyburzenia pod nowe centrum handlowe

Wyburzenia pod nowe centrum handlowe
Data publikacji: 2019-03-25 14:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 01:12
Wywietleń: 5873 382432

Na terenie przy zbiegu ulic Mieszka I i Milczańskiej w Szczecinie wyburzono istniejącą zabudowę. Siedziby mieli tam m.in. dealer pojazdów mechanicznych oraz sklep z częściami i akcesoriami do motocykli. Mieszkańcy zastanawiają się, w jakim celu prowadzone są rozbiórki.

Jak się dowiedzieliśmy, powstanie tam Park Handlowy pn. Retail Park Szczecin Mieszka. Inwestorem jest spółka JP Development z Kolna (województwo podlaskie). Obiekt będzie miał 10 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Głównymi najemcami lokali mają być: JULA, Biedronka, pizzeria Dominos, Rossmann. Otwarcie obiektu zaplanowano na I kwartał 2020 roku. Inwestor na stronie internetowej nie zamieścił informacji, kto opracował koncepcję architektoniczną. Generalnym wykonawcą Parku Handlowego jest szczecińska firma Prime Construction. W sąsiedztwie znajdują się: Centrum Handlowe Atrium Molo oraz całodobowy hipermarket Tesco.

(isz)

Fot. Karolina Nawrocka

Komentarze

Ikea
Co wy sie podniecacie ikeæ,tania tandeta jeszcze gorsza od Bodzio meble.Cos o tym wiem bo skladam meble.
2019-03-27 10:59:13
stefan wie
IKEI nie bedzie. Nie oplaca sie IKEI stawiac tutaj obiektu bo przyjechałoby tu za dużo Niemców, a wiekszy zarobek jest na IKEI w Niemczech za EURASY.
2019-03-26 18:30:04
karambol
łoj znowu floating galeria sie szykuje, dzieki p.prezydencie????
2019-03-26 08:59:29
mieszkaniec
mam nadzieję, że starą Biedronkę na Milczańskiej wtedy zlikwidują. Niedobrze się robi jak się ją z zewnątrz widzi, po wejściu jest jeszcze gorzej. I to menelstwo. Brrrr.
2019-03-26 08:34:42
Marian
A moze tak jakas fabryke by wybudowano lub stocznie odbudowano?? Szczecin potrzebuje przemyslu a nie nastepnej galerii handlowej! Kto na to pozwala to juz 2ga lub 3cia jaka sie bedzie budowac!!!
2019-03-26 03:31:35
Ania
Kiedy wreszcie Ikea w Szczecinie?
2019-03-25 23:22:49
budowa
Czy będzie modernizacja ul Milczańskiej /
2019-03-25 20:37:33
@gosc
C&A już było w Kaskadzie. Nie przetrwało.
2019-03-25 18:57:22
Olo
Moze wkoncu ikea tam powstanie
2019-03-25 16:20:35
Barnim X (wulgarny)
@gosc Tak, będą mieli swoje stanowiska obok Ikei.
2019-03-25 14:57:51
gosc
Czy bedzie Aldi i C&A w Szczecinie?
2019-03-25 14:47:39