środa, 23 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Wymiana ciepła kolejny raz na przystanku

Wymiana ciepła kolejny raz na przystanku

Wymiana ciepła kolejny raz na przystanku
Data publikacji: 2017-12-07 13:49
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:39
Wywietleń: 1293 304211

Masz niepotrzebną kurtkę, czapkę lub rękawiczki? Od czwartku można je zostawić na wieszaku pod wiatą przystankową koło dworca Szczecin Główny. Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego oraz AMS, jako właściciel wiaty, przyłączyli się kolejny raz do akcji "Wymiana ciepła".

W Szczecinie pojawia się coraz więcej wieszaków, które mają być miejscem wymiany pomiędzy niosącymi pomoc, a osobami potrzebującymi. "Wymiana ciepła" odbywać się będzie teraz także pod wiatą przystankową koło dworca. W planach jest też wieszak na ulicy Kołłątaja.

– Liczymy na to, że akcja i udostępnione przez ZDiTM i AMS lokalizacje okażą się przydatne i w ten sposób osoby potrzebujące uzyskają pomoc – informuje Hanna Pieczyńska z  ZDiTM-u. – Oczywiście będziemy monitorować te miejsca i sprawdzać czy na przystankach nie dochodzi do aktów wandalizmu oraz czy nie powstaje tam bałagan. Lokalizacja wieszaków i ich przeznaczenie nie może także stanowić uciążliwości dla pasażerów. 

ZDiTM i AMS włączają się w akcję kolejny raz. W zeszłym roku "Wymiana ciepła" również odbywała się pod dworcem PKP. Swoimi ubraniami podzieliło się w tym miejscu kilkadziesiąt osób.

Więcej o akcji: https://www.facebook.com/wymianaciepla

(p)

Fot. ZDiTM

Komentarze

Ekhem
Przypominam o zeszłorocznej edycji, kiedy to ubrania z wieszaka przy Izbie Turystyki, przy Bramie Portowej, walały się do meliny, do meliny, czyli od Placu Ackermanna prosto, jak w mordę strzelił, aż pod Port Centralny. Może tak mniej bezmyślnie?
2017-12-08 10:42:21

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”