sobota, 20 lipca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Wystartował Park Rozrywki

Wystartował Park Rozrywki [GALERIA]

Wystartował Park Rozrywki
Data publikacji: 2017-08-01 15:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:45
Wywietleń: 5015 284438

Wystartował Rodzinny Park Rozrywki Kids Arena przy ul. Ks. S. Staszica w Szczecinie. Tworzy go szesnaście sferycznych namiotów. Jego właściciele przekonują, że innego podobnego obiektu o takiej wielkości w Polsce nie ma.

- Namioty powstały przy Manhattanie ze względu na to, że jest tu idealna komunikacja dla wszystkich, tych z autami i tych bez aut - opowiada Dariusz Majcher, współwłaściciel Kids Areny - Dzieciaki mogą spędzić tutaj cały dzień, przygotowaliśmy ogromną liczbę atrakcji, kolejne będziemy otwierać do września, bo nie wszystkie do nas jeszcze dojechały. Mamy jedenastu animatorów, którzy są cały czas na sali, nie jest więc tak, że dziecko wchodzi, jest samo z rodzicami i nie wie, co robić. Animatorzy są przy każdej atrakcji, pomagają w zabawie.

Jedną z najbardziej efektownych propozycji jest kino sferyczne. Na dzieci czeka też ośmiometrowy Angry Birds, który jest jednocześnie wielką ścianą wspinaczkową.

- To miejsce to nasz autorski pomysł - dodaje Dariusz Majcher. - Przez półtora roku mieliśmy testera, naszego synka, który jeździł z nami po całej Europie, sprawdzaliśmy, co jest największą atrakcją dla dzieciaków, i teraz chcemy je przyciągnąć do Szczecina.

- Dzieciaki mają tutaj cztery tysiące metrów kwadratowych, więc to nie jest mała bawialnia  - mówi Alicja Kurek, współwłaścicielka Kids Areny. - Mamy atrakcje dla zupełnych maluszków, ale i dla starszych dzieci. Nasza restauracja mieści 160 osób, więc każdy może się posilić.

Dzieciakom, które jako pierwsze sprawdzały nowe miejsce, do gustu przypadły tory przeszkód, trampolina oraz zabawy w strzelanie. Chętnie też przybijały piątkę żółwiowi.

Kids Arena planuje jeszcze jedno otwarcie - 1 września. Ma być bardziej huczne, bo wtedy będą już dostępne wszystkie atrakcje.

Bilety dla dziecka kosztują od 23  (godzina zabawy) do 49 (cały dzień) złotych, dla opiekuna - 5 złotych. ©℗

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki Wystartował Park Rozrywki

Komentarze

normalny
kropka - goń się... po łące, to ci dobrze zrobi.
2017-08-03 10:10:39
............
@normalny a ktos cie zmusza? w zime zapewne bedzie to rozrywka dla wielu dzieci,ten park to prywatny biznes a nie miejski -pewnie wiele osob tak mysli ,ciekawe ze jak co miesiac w Szczecinie jest cyrk to jakos nikt nie narzeka na namioty itd. wolactwo-cebulastwo.
2017-08-03 09:03:45
normalny
Nie lepiej to na łące z dziećmi odpoczywać, a nie wśród plastyku ? I tak durnieją i słońca nie widzą ani chmurki, ptaszki, kwiatki. Zabawa jak w puszce. Czym to się różni od więzienia?
2017-08-01 22:46:33
Kontent Mal
Idea słuszna i cenna. Szkoda, że wykonanie, przynajmniej z zewnątrz, na żenującym poziomie.
2017-08-01 20:13:01
:)
Oo cos malkontentow nie widac w komentarzach,lepiej tam isc z dzieckiem niz przebywac na placu zabaw gdzie w okolicy bywa sebixowe towarzystwo,tam przynajmniej nie ma tego elementu.
2017-08-01 17:49:04

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
26
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Masowe bieganie nad morzem

Nekrologi

Sonda

Czy uważasz, że w ostatnich latach Szczecin utracił swój akademicki charakter?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie