środa, 20 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Zaginął Grzegorz Pawłowski

Zaginął Grzegorz Pawłowski (akt. 1)

Zaginął Grzegorz Pawłowski
Data publikacji: 2018-03-14 11:34
Ostatnia aktualizacja: 2018-03-15 13:37
Wywietleń: 3730 318270

34-letni Grzegorz Pawłowski, mieszkaniec Świnoujścia, którego poszukiwali policjanci nie żyje. To jego ciało morze wyrzuciło na brzeg w okolicach Świętouścia w gminie Wolin. Nie wiadomo jeszcze co było przyczyną śmierci mężczyzny. Zostaną przeprowadzone badania sekcyjne. 

Przypomnimy, że 34-letni mieszkaniec Świnoujścia w 12 marca 2018 roku wyszedł z domu i od tamtej chwili nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policja prowadziła poszukiwania mężczyzny, ale bez rezultatu. Na plaży niedaleko Świętouścia w środę morze wyrzuciło ciało mężczyzny. Przed godziną 17 odnaleźli je przypadkowi spacerowicze, którzy zawiadomili służby.

Jak dowiedzieliśmy się w Prokuraturze Rejonowej w Kamieniu Pomorskim ciało mężczyzny został zidentyfikowane. Prokurator zarządził badania sekcyjne. Wkrótce zostaną one wykonane i ustalona zostanie przyczyna śmierci mieszkańca Świnoujścia.

BaT

 

* * *

Wcześniejsza inforamcja:

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu prowadzą poszukiwania za zaginionym 34-letnim Grzegorzem Pawłowskim. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu proszone są o kontakt.

34-letni Grzegorz Pawłowski jest mieszkańcem Świnoujścia. 12 marca 2018 roku wyszedł z domu i od tamtej chwili nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.    

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był prawdopodobnie w czarną kurtkę, ciemno-niebieskie spodnie, buty typu sportowego do kostek w kolorze czarnym oraz bawełnianą czapkę z szarym paskiem.

Rysopis: wzrost 176 cm, szczupła budowa ciała, włosów brak, oczy szaro-niebieskie, uzębienie pełne.

Wszelkie informacje o zaginionym mężczyźnie prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu przy ul. Krzywoustego 2a, tel. (91) 32-67-512 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 lub 112.

BaT

Komentarze

Niesmieszne
Na miniaturce nie widac, ze nie ma wlosow. Odnioslem mylne wrazenie. Prosze to zmienic, bo to wazne. Byc moze ktos nie otworzy a zapamieta.
2018-03-15 11:15:41

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy