poniedziałek, 23 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Zakłócał porządek, przyjechała policja i... sam się pobił

Zakłócał porządek, przyjechała policja i... sam się pobił

Zakłócał porządek, przyjechała policja i... sam się pobił
Data publikacji: 2017-07-07 07:38
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:40
Wywietleń: 4991 274141

Siedemnasta z minutami. Szczecin. Awantura przed sklepem na Warcisława. Ktoś wezwał policję. Funkcjonariusze skuli Piotra i wcisnęli do samochodu. Rodzina, która przyjechała po niego na komisariat następnego dnia rano, nie poznała go. Co się działo od chwili zatrzymania do wypuszczenia młodego człowieka? Dlaczego był w takim stanie? Sam się pobił – twierdzą policjanci. Badany nie porusza się samodzielnie z uwagi na odniesione obrażenia – napisali lekarze ze szpitala, do którego Piotr został prosto z komisariatu zawieziony przez najbliższych.

– Około g. 17 stałem z kolegą przed sklepem monopolowym. Byłem pijany i się awanturowałem, doszło do szarpaniny, uderzyłem jakiegoś mężczyznę. Ktoś wezwał policję, przyjechali. On mnie wskazał – mówi Piotr. – Tak, wiem, że źle zrobiłem.

Funkcjonariusze zabrali Piotra do radiowozu i odjechali. Nic mu wówczas nie dolegało.

– Wysadzili mnie z radiowozu i gdzieś wprowadzili – opowiada Piotr. – Gdy szliśmy korytarzem, jeden z nich, ten po cywilnemu, kopnął mnie z tyłu w nogi. Kiedy się osunąłem na kolana, zaszedł mnie z przodu i kopnął w twarz. A potem wprowadzili mnie do jakiegoś pomieszczenia i katowali. Mundurowy wiele razy raził mnie paralizatorem. Miałem skute ręce i nogi. Bili mnie pięściami i kopali po całym ciele.

Piotr mówi, że bity był długo, stracił jednak rachubę czasu. Parę razy tracił przytomność. Przyjechała karetka. Ocknął się w szpitalu.

– Miałem podłączony cewnik, kroplówkę… Na drugi dzień się zorientowałem, że mam zszytą twarz. Cały byłem poobijany. Policjanci potem opowiadali, że dostałem jakiegoś amoku i nadprzyrodzonych sił. Mówili, że zacząłem walić głową o ziemię i się uszkadzać, że dwóch potężnych funkcjonariuszy na mnie leżało i nie dawało mi rady, chociaż jestem szczupły, a ja wstawałem z nimi z ziemi tak, że mi na plecach wisieli we dwóch, że wychodzili na zmianę przed izbę, bo musieli odpoczywać. W każdym razie mówili, że się sam zacząłem uszkadzać, a oni próbowali mnie powstrzymać – mówi.

Ze szpitala MSWiA na Jagiellońskiej Piotra przywieziono z powrotem na izbę wytrzeźwień.

– I tam mnie takiego skatowanego zostawili – mówi. – Byłem cały obolały, sikałem krwią.

O g. 22.30 policjantka zadzwoniła do matki Piotra i powiedziała, że został przebadany w szpitalu przez lekarza, jego stan jest dobry i nic mu nie grozi, dlatego został przewieziony na izbę wytrzeźwień.

Rano z izby przywieziono go na komisariat.

– Za zakłócanie porządku pod sklepem na Warcisława, bo w tej sprawie byłem zatrzymany, wystawili mi mandat w wysokości 100 zł – mówi Piotr. 

– Ledwo weszłyśmy z siostrą Piotra na komisariat powiedzieć, że jesteśmy po niego, Piotr wyszedł z pokoju, jeśli można powiedzieć, że wyszedł. Nie mógł ustać na nogach – opowiada dziewczyna Piotra. – Wyglądał strasznie. Siostra go nie poznała. Gdyby nie to, że ja wiedziałam jak był ubrany, też bym go nie poznała. Nie był w stanie sam wejść do samochodu. Od razu pojechaliśmy do szpitala.

Przez dwa tygodnie poruszał się na wózku inwalidzkim, potem trzy miesiące dochodził do siebie. Dziewczyna go myła, karmiła, przebierała.

– Przez dwa miesiące nie miałem czucia w dłoniach. Nie mogłem nawet widelca utrzymać. W szpitalu byłem dializowany. Gdy wychodziłem, lekarka powiedziała, że mam szczęście, bo 9 na 10 przypadków takich uszkodzeń nerek jakie miałem, oznacza dializy do końca życia – mówi. – Zakłócałem porządek przed sklepem i dostałem za to mandat. To by nie wystarczyło? Potraktowali mnie jak rzecz i… nic. Było to dla mnie upokarzające. Nigdy tego nie zapomnę.

Od zdarzenia minął prawie rok. Wciąż trwa śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy. Dotąd pracują w policji. ©℗

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 7 lipca 2017 r.

Sylwia Dudek

 

Komentarze

Oczy swiat
Heh o ile wiem to komenda nad Odrą. ... sam tam kiedyś dostałem taki wpier***... za darmo bo jakiś koleś się do nas ogarnął. Niestety psy z tej komendy są bezkarni.. mój kolega wyjechal z tamtąd z połamana szczeka, kosciami i w stanie krytycznym.. prokuratura zatuszowala sprawę z powodu iż kolega miał wyrok do odcinki. Za brak jego zeznań w tej sprawie zjechali mu z wyroku 4 lata.. ale ktoś powinien dobrać się im do dumy bo tam ręką rękę moje. Znam kilku z moich ktorzy nie byli w stanie z tamtą wyjsc o wlasnycharakterze silach... dalej to się dzieje. Nie licz na pomoc szczecińskiej prokuratury... IVAN HCWP
2017-08-30 23:44:33
CHWDP
powywieszać synów UBEKÓW na latarniach ulicznych ,wtedy będzie spokój.
2017-07-13 15:33:11
CiemnaStrefa
Przesadzili mocno, chociaz w pi**e powinien byl dostac, ale o polowe slabiej, mozna takie numery robic w wieku 20 lat jak on, jak sie jest glupim, sam robilem, ale typ widac 3 dychy prawie, naj***ny sie pruje po ludziach i wk***ia innych, cale szczescie biora sie juz powoli za to patologiczne ścierwo. Jak sie juz ma ponad 2 dychy na karku trzeba myslec i wychodzic z patoli, zarabiać coś (na prawo badz lewo, ale zarabiac) i sie ukladac, a nie napie***nym pod sklepem ludzi zaczepiac i leczyc swoje kompleksy.
2017-07-11 13:37:24
@Pix
Policja też prowadzi wewnętrzne śledztwo.
2017-07-11 10:37:24
Pix
Do Egze. Zdaje się, że to prokuratura od roku prowadzi śledztwo w tej sprawie, a nie policja. Przeczytaj sobie art. 309 i 311 k.p.k. Policja nie może prowadzić spraw, gdy podejrzewanym jest policjant.
2017-07-10 22:47:59
Anonim
Jak można się samemu doprowadzić do takiego stanu. Myślą sobie, że wszystko im wolno, robią sobie samowolkę. Czują się bezkarni!!!! Do czasu...!!!
2017-07-10 16:20:02
Egze
Najbardziej mnie zdumiewa opieszałość samej policji w wyjaśnieniu sprawy. Powinno im najbardziej zależeć na szybkim wyjaśnieniu - albo zdecydowanie udowodnić krystalicznie bezbłędne postępowanie swoich funkcjonariuszy, albo pozbyć się ze swoich szeregów kanalii, które kalają mundur. Mam nadzieję, że publikacja artykułu uniemożliwi wyciszenie sprawy - ktoś ma rację i niech ta racja zostanie uznana. Natomiast wszelkie ewentualne próby wyciszania sprawy stawiają policję w jak najgorszym świetle.
2017-07-10 00:13:17
Postrony
I dobrze mu tak . Jak w normalnym kraju policjant coś Ci każe, to wykonujesz , a jak nie - dostajesz wpier*** . I tak ma być. Normalny i porządny człowiek tylko na tym zyskuje . Naćpany i pijany śmieć ma się bać. Popieram twarde działania policji .
2017-07-09 20:24:15
sensei
to mendy myślą że ktoś uwierzy ze to masochista i sam sobie to zrobił,kolejne przekroczenie uprawnień przez milicjantów
2017-07-09 18:59:01
Marek
To za Blaszczaka dorobilismy sie katolickiego Gestapo .
2017-07-09 16:50:25
Polska Walcząca
Jeśli był z faszystowskiej MWP to wszystko jest ok.
2017-07-09 15:32:49
Mistrz
Srać mi się chce jak czytam komentarze typu: "moi rodzice nigdy nie mieli problemów z policją wiecie dlaczego bo nie wszczynają awantur". Bo twoi rodzice to jakieś rośliny, klon myszy skrzyzowany z tchórzofretką dlatego akurat nie trafili na jeb** policję ale to nie znaczy że ty nie możesz na takie coś trafić dlatego noś granat w kieszeni.
2017-07-09 10:40:29
kladno57
Dobra zmiana,pewnie do służby przyjęła ich platforma,
2017-07-09 10:37:08
@Jedynaczka
A ja znam paru policjantów. Żaden z nich nikogo nie skatował. A wiesz dlaczego? Bo są porządnymi ludźmi i profesjonalistami. Rozumiem, że Twoich braci i ojca dotąd nikt "nie sprowokował". Bo inaczej by prali w kilku jednego wykorzystując swoją przewagę i mundur i byliby usprawiedliwieni, tak?
2017-07-09 09:51:14
zz
Rok trwa śledztwo ? Coś jest na rzeczy skoro do tej pory nie umorzyli. A swoją drogą po ostatnich zdarzeniach w kraju widać że Policja stała się przytuliskiem dla różnej maści psychopatów, wymaga przeglądu kadr i solidnego "oczyszczenia".
2017-07-09 08:34:07
Jedynaczka
Moi drodzy mam czterech braci i tatę. Nigdy żaden z nich nie miał problemów z policją. Nikt ich nie bił, nie szykanował... a wiecie dlaczego ? Są po prostu porządnymi ludźmi i nie prowokują pewnych zachowań.
2017-07-08 23:01:24
Krzysiek
Jesli go az tak pobili to powinni odpowiedziec i nie ma tu nic do duskusji. Postepowanie prowqadzone juz rok i barak zawieszanie w pelnieniu sluzby wskazuje na probe zamiecienia sprawy POD DYWAN! Ale sam kilka razy zostalem w stanie wesolym zatrzymany i wylegitymowany przez Policje. Nikt mnie nie pobil i nikt mnie nie zawiozl na izbe. Nikogo tez nie zaczepialem ani sie nie awanturowalem. Nikogo niezaatakowalem!!! Raz Policjanci podwiezli mnie bo jechali w tym samym kierunku. Moze mialem szczescie? W kazdej formacji znajdzie sie ktos kto chyba pomylil powolania i takich ludzi nalezy bezwzglednie usowac z sluzby. ale nie generalizujmy Dobrze ze sprawa naglosniona moze w koncu bedzie zakonczona a wyjasnienia podane do publicznej wiadomosci!!!!!
2017-07-08 21:56:06
Do znającego sprawę od podszewki
Jest przecież wyraźnie napisane, co policja (czyli druga strona) twierdzi. Twierdzi, że się sam pobił. To nie jest druga strona? O tym, że był pod wpływem też jest napisane, sam kom. Kimon mówi. Jeśli są jakieś dowody, że się sam raził paralizatorem, przynieś do prokuratury, albo do redakcji - to jest bardzo ciekawe. Na pewno dowody masz, skoro patrzyłeś na to i znasz od podszewki. A jeśli nie masz, cóż... Może wyprodukuj?
2017-07-08 17:43:05
@Kurier to szambo.
Jest wersja drugiej strony. Druga strona twierdzi, że pobił się sam.
2017-07-08 17:29:14
Kurier to szambo.
Znam tę sprawę od podszewki. Gostek nie był 'tylko' pijany. Niech się publicznie przyzna, co jeszcze wyszło na badaniach moczu. Niech sobie przypomni, jak uciekając przed glinami skakał na wspomagaczach z 4 metrów na beton. Niech przyzna, jak w izbie wytrzeźwień w amoku walił łbem w posadzkę. A ta redaktorka z Bożej łaski może najpierw zgromadziłaby rzetelniejszy materiał, prezentujący wersję obu stron, a nie klepała w gazecie, co popadnie, bo to jej opowiedział niewinny niuniuś. Tak trudno dostać zgodę na wgląd w akta śledztwa?
2017-07-08 16:12:59
anioł stróż
No i mam nadzieje, że więcej już się nie będziesz awanturować i bić ludzi przed sklepem.
2017-07-08 14:33:44
Doświadczony
Kilka lat temu także bylem maltretowany psychicznie przez dwóch zbirów z policji gdy wprowadzili mnie do swojego pokoju w komisariacie na Pogodnie. Jeden zaczął się rozbierać sugerując że zaraz mnie zgwalci! Narobilem wrzasku i ucieklem na korytarz... Sprawa oczywiście została umorzona. To byli zboczeńcy w mundurach. JAK DLUGO BEDĄ TOLEROWANI RÓŻNE MĘTY W POLSKIEJ POLICJI I PROKURATURZE?
2017-07-08 12:50:30
Julia
Ja się dziwię skąd się bierze tyle nienawiści w ; takim Panu Janie/". zapewne katoliku..... chciałabym widzieć reakcję Pana Jana , gdyby zobaczył w takim stanie Swojego szyna, brata, czy wnuka?, Czy Policja to ; Wyrok?, czy ludzie muszą być poniżani?, katowani,? został ukarany mandatem, jest Izba Wytrzeźwień. Sąd do osądzania,,, nie bestialska Policja.
2017-07-08 01:13:20
I tak powinni wyglądać wszyscy co tak zaczynają. (o to się proszą).
..
2017-07-07 22:01:38
Książę pomorski
Norma , kolega obok Warcisława przy kościele rozpoznał tajniaków , dostał oklep z "rękawiczek" na parkingu kościelnym. Tak koscielnym.
2017-07-07 21:01:55
Dziennikarstwo spadło na psy
Autorka staje w obronie przestępcy?!
2017-07-07 20:46:58
gosc
@igor heh kibolstwo pewnie odróznia ,szczególnie w Krakowie, nie ma to jak bic sie z kims-czytaj Polakiem lub kogos wyzywac bo ma inne barwy a wiadomo ze to chodzi o inne biznesy ,totalna hipokryzja i zakłamanie no ale czego tu wymagac, wczoraj dresy dzis wyklęte frazesy
2017-07-07 20:14:35
Jazon
Brawo. Lać chwastów.
2017-07-07 19:48:47
igor
Widać, że osoby piszące komentarze nasycone agresją i nienawiścią do innych ludzi to zaszczane psy, które nie odróżniają bijatyki od wyżywania się i katowania ludzi jak zwierzęta.
2017-07-07 19:23:41
;-(
Tymczasem wg nowych planow po wejsciu nowej ustawy o piciu alkoholu w miejscu publicznym bedzie sie szło od razu do wiezienia zamiast mandatu, ...
2017-07-07 18:43:31
heh
"Byłem pijany i się awanturowałem, doszło do szarpaniny, uderzyłem jakiegoś mężczyznę" no i jego ktoś też uderzył może trochę przesadzili ale myślę że to dobra metoda resocjalizacji, może sobie z rana myjąc obolałą mordę pomyśli jak się czuje teraz ten "jakiś mężczyzna" którego on uderzył, "Zakłócałem porządek przed sklepem i dostałem za to mandat. To by nie wystarczyło?" spoko podajcie jego adres przyjadę przywalić mu bułę w dziąsło po czym mu zapłacę te 100zł tyle co za mandat,to by nie wystarczyło?
2017-07-07 18:10:01
...
W USA już by nie żył.
2017-07-07 17:38:26
jony
A na policji nie było kamer?-czy 'monitoring nie działał'
2017-07-07 17:06:07
Nieszarplancuchem
Polowa pedalów którzy sa za tym zeby te k**wy krzywdzily kazdego normalnego chlopaka co stoi i pije piwo pewnie sa psami albo chca zostac czy to jest normalne zeby tak krzywdzic ludzi? Nie sadze nie dawno ze Wroclawiu zabili i dalej sie nic nie nauczyli oby zaplata byla sroga ;]
2017-07-07 16:27:10
euskariota
"KTO SIEJE WIATR, BURZĘ BĘDZIE ZBIERAŁ" - Stary Testament Nie bronią tutaj Policji - ale, jak nie potrafisz pić, wali ci na dekiel po 3 piwie ściągasz bramy i robisz za dyrektora karuzeli... obijając przypadkowych ludzi po ciele, to nie płacz, że ci ktoś da lekcję wychowawczą. Dał komuś PRZYPADKOWEMU w twarz? Dał. Po męsku byłoby, gdyby uderzony mu oddał i byłby spokój, ale... na ogół takie lokalne wirachy po oklepie lecą na pały i składają doniesienie dot. pobicia i wtedy facet, który mu tylko ODDAŁ ma przed sobą 1-2 lata użerania się z systemem, który chroni takich cwaniaczków-płaczków.
2017-07-07 16:24:52
Hehehehe
Polowa pedalów którzy sa za tym zeby te ku**y krzywdzily kazdego normalnego chlopaka co stoi i pije piwo pewnie sa psami albo chca zostac czy to jest normalne zeby tak krzywdzic ludzi? Nie sadze nie dawno ze Wroclawiu zabili i dalej sie nic nie nauczyli oby zaplata byla sroga ;]
2017-07-07 16:21:50
Acab
Je**c was kundle szatana wiesniaki sie wyzywają
2017-07-07 16:13:02
Obywatelmc
Panie Błaszczak jak długo będziecie akceptować zwyrodnialcow w polskiej policji...?
2017-07-07 16:10:32
Maciek
Sam byłem w podobnej sytuacji w Łodzi. Przeszedłem na czerwonym świetle około godziny 22:30 na skrzyżowaniu remontowanych ulic 20 metrów od domu. Zatrzymało się 3 półmózgów to mało powiedziane. Adam M., Dominik B. i Michał P. Przewieźli mnie na I komisariat policji jeszcze w tamtym czasie mieszczący się na Kościuszki. Tam mnie pobili, zastraszali i nie dali wezwać adwokata, bo uznali, że osoba pod wpływem alkoholu nie ma takiego prawa. Wylądowałem na obdukcji. Oskarżono mnie o obrazę i naruszenie nietykalności. Sprawa I i II instancji przegrana. Sędziowie nawet nie czytali dobrze akt. Nie mogłem nic wyjaśniać. Pani prokurator wezwała policjantów do siebie i nie zadała żadnego logicznego pytania. Powiedziała tylko, że mogę złożyć na nią skargę. Śmiech prosto w twarz. Oczywiście dostałem zawiasy, a te szmaty nadal pracują w policji.
2017-07-07 16:04:43
Obs.ryver
Sam sobie odbił kopniakami nerki... "..lekarka powiedziała, że mam szczęście, bo 9 na 10 przypadków takich uszkodzeń nerek jakie miałem, oznacza dializy do końca życia.."
2017-07-07 16:01:37
ted
Za picie alkoholu w miejscu publicznym,naganne zachowanie powinno być po wytrzezwieniu karane natychmiastowymi pracami na rzecz miasta minimum 14 dni lub więcej,a jak na kacu spędzi na dołku bez szklanki wody to da mu coś do myślenia.
2017-07-07 15:45:55
tadek ...
Jezeli byś to zrobił w Czechach to drugi raz nie miałbyś okazji ... nasza policja to cioty i litują sie nad takimi pasorzytami społecznymi. Nie ma miejsca na meneli w Polsce rozumisz ...!!! nie ma miejsca ...ja nie po to zapier***łem 52 lata i mam parę zł. emerytury bo kasa nierobie jebudzki idzie na takich jak Ty ... jak dla mnie to szanując władze nie fikałbys to byłoby inaczej ...ale każdy zdemoralizowany typ myśli że zaraz afera i policjanta zwolnia ...lać kuźwa lac nierobów i wszystko ... a potem kula w łeb ... bo uciekał i bedzie dopiero spokój.
2017-07-07 15:22:20
Ang
Ci ludzie którzy maja pilnować porządku sami go zakłócają na bardzo duża skale. Życzę tym skur***om by zostali potraktowani tak samo, miękkie pały ! 🖕🏻
2017-07-07 15:10:08
1514
Pewne zawody powinny być odporne na stres związany z sytuacją osób pod wpływem alkoholu. Nie tylko Policja spotyka się z takowym zachowaniem wśród obywateli.Sluzby sa od tego zeby sluzyc obywatela. Natomiast coraz częściej słyszy się o pobiciach kończących się tragicznie dla zatrzymanych. Policja znęca się nad zatrzymanym w imię prawa? Prawa nie zmienimy ale trefnych policjantów napewno.
2017-07-07 15:03:07
maaa
Do wszystkuch pieskow ; omalo co nie zabiliscie chlopaka i mam nadzieje ze wyroki beda dlugie i zjazd na porody
2017-07-07 14:52:44
olo
czy to prawda, że do policji przyjmują zza wschodniej granicy też? to by wiele tłumaczyło...
2017-07-07 14:42:25
.......
Trzeba przyznać, że gościu jest nieco zdefasonowany, ale żeby zaraz rozpisywać się o nim w gazecie to przesada.
2017-07-07 14:36:01
xxxx
Moj brat mial podobna sytuacje... po okolo roku umorzyli postepowanie i bratu oczywiscie jeszcze dokopali za naduzycie nietykalnosci :/ a te scierki nadal pracuja w policji... dodam ze to nie pierwsza sytuacja z ich strony, nie ma nich chyba takiej sily aby zostali skazani :/ sledztwo prowadzila prokuratura w dwoch roznych miastach i nic to nie dalo... mimo obdukcji ktora wykonal lekarz sadowy
2017-07-07 14:32:53
lesław
nic nowego! w tym kraju na komendzie moga zrobic z toba wszystko! każdy to wie a wszyscy milczą , jacy to musza byc ludzie zeby tak postepowac. Najgorsze jest to ze z ofiary robia winowajce.
2017-07-07 14:20:42
lesław
nic nowego! w tym kraju na komendzie moga zrobic z toba wszystko! każdy to wie a wszyscy milczą , jacy to musza byc ludzie zeby tak postepowac. Najgorsze jest to ze z ofiary robia winowajce. STOP policyjnym katom!!!
2017-07-07 14:19:31
lesław
pobil sie sam, gdzie nagrania? komuna minela ale wychodzi na to ze na komendzie moga zrobic z toba co chca!
2017-07-07 14:06:37
Szczecinianin
To zwykłe bandziory, nie ujdzie im to na sucho.
2017-07-07 13:56:39
A chcielibyście mieć do czynienia z tym panem pod sklepem przed przybyciem Policji ??
.
2017-07-07 12:44:19
"Marek" - wnuku i synu UBka. Sam znasz swoją wartość.
.
2017-07-07 12:32:43
@Ola
"Od zdarzenia minął prawie rok". I śledztwo już rok trwa.
2017-07-07 12:26:17
Smerf
Po co się awanturowal.? Z kolega był to figo fago do przschodnia, ktoremu liscia sprzedal to i mu sprzedali kilka lisci. Nie zal
2017-07-07 12:03:16
Ola
"Od zdarzenia minął prawie rok". Aha. Ale temat modny wśród kodziarstwa.
2017-07-07 11:46:08
@Marek
Myślisz, że to Błaszczak ich przyjmował do służby? A co myślisz o akcji widelec? Może to ta monstrualna akcja tortur ośmieliła i innych sadystów?
2017-07-07 11:43:53
gfdf
Przecież każdy ma dziś telefon z kamerą. Jak bym był policjantem, a zatrzymany sam się "uszkadzał", a interwencja prawidłowa to wystarczy to nagrać i dołączyć do akt, dla własnej obrony.
2017-07-07 11:41:35
RR
zamiast karać śmieszną stówką każdego zaczepiającego niewinnych przypadkowych ludzi powinno się jednorazowo dać taki wpie&&ol to by dało do myślenia i drugi raz by tego nie zrobił.
2017-07-07 11:17:20
Marek
No to za Blaszczaka dorobilismy sie katolickiego Gestapo !
2017-07-07 11:15:42
Gość
Nie bronię meneli zaczepiających ludzi pod sklepem ale nie może być tak że policja torturuje lub morduje(Wrocław) ludzi nie pasujących do 4RP powinna stać na straży prawa
2017-07-07 11:07:27
kowal
Szanowny Panie Kurierze .Dzieki za obecny tekst i w takich przypadkach mozna dodawac znacznie wiecej fotek.Czestotliwosc powinna byc raz w tygodniu rowniez w telewizji ogolnopolskiej.Komentarz powinien byc troszeczke inny. Jesli pijesz alkohol i sie awanturujesz ,rozbijasz sie tak ze twoi wspołbiesiadnicy dzwonia z bezsilnsci na policje i prosza o pomoc policjantow nie rob tego wiecej bo kiedy rzucasz sie na policje kazdy w samoobronie ci przyłozy. TO POLICJA MA RACJE.Rok temu glowna droga ze Szczecina do Gryfina byla okupowana przez pijanych awanturnikow i tlukliauta i pluli z upodobaniem na kierowce jesli otworzyl okno.Tłukli butelki po piwie na ulicy.Cherszt tej bandy wierzyl w swoja siłe i niesmertelnośc.Tak było.dzis ulice sa przejezdne a w Zydowcach jest spokój i oby tak zostało.W Warcisławiu równiez zacżął byc ład i spokój.I ostatnia dla Piotra rada masz za słaba głowe do piwa i do wódki.Nie pij bo nie cierpi cie nawet twoje towarzystwo .Przeszles bolesna lekcję wiec dłuzej ja zapamietasz.
2017-07-07 11:06:31
@gość
Nie ma sprawy. Poprosimy o nagrania z kamer i załatwione. Chyba, że znowu przesłuchiwano w kiblu.
2017-07-07 11:00:40
marek
Widac, ze komentarzee pisza zakompleksieni i aktualnie niepewni o swoja pozycje policjanci. Mam nadzieje, ze sprawa zajma sie tak jak we Wrocławiu i bedzie to dla wszystkich czujacych sie bezkarnie funkcjonariuszy nauczka.
2017-07-07 10:55:04
Skoro temat został [przywo9łany, no to nie żałuję pijanych spod sklepu Z wódką.
.
2017-07-07 10:50:42
gość
Kolejny "niewinny". Nachlać się, nawciągać dopalaczy, zrobić burdę a ptem zwalać winę na "złą policję". Widzieliście w tv film jak zachowują się ludzie po dopalaczach? Turla się taki po ulicy nie zważając na nic. Czy ma świadomość tego co robi? Czy pan Piotr pamięta że na pewno nie tłukł głową w ścianę? Czy może jednak pamięta wybiórczo? Drodzy czytelnicy, zastanówcie się przez chwilę, komu wierzyć? Człowiekowi który pod wpływem alkoholu i dopalaczy atakuje ludzi na ulicy w biały dzień czy policji która go musiała spacyfikkować?
2017-07-07 10:46:21
Drapaczow
Biedny pokrzywdzony,sam zaczepil niewinnego przechodnia to jest cacy.dobrze tak lamusowi.mial farta ,ze na mnie nie trafil.zamiast policji przyjechala karetka.durennn
2017-07-07 10:44:50
Myśl
Pijaństwo jest złą rzeczą. Jeszcze gorszą jest bestialskie wykorzystywanie władzy przez policjantów. Najgorsze jest jednak 'zamiatanie sprawy pod dywan' przez władzę nadrzędną. Winni powinni być osądzeni i ukarani. Banał. Prawda? Tylko pijany zapłacił mandat.
2017-07-07 10:02:05
Pytam
Czy Policja katuje Polaków na polecenie ministra Błaszczaka ?
2017-07-07 09:46:41
SromotnikBezwstydny
Ooooo!!! Atak idzie na Redaktorów KURIERA! Czy to Oni torturowali chłopaka? W ramach "dobrej zmiany", policja, zamiast prewencji w imieniu Państwa i społeczeństwa, zamieniła się w INKWIZYCJĘ kościelno-enkawudowską! A PROKURATURA baaada, sprawę i baadaaaa i końca nie widać! Może TVN pokaże kulisy tej katowskiej "interwencji" policji PAŃSTWOWEJ?!
2017-07-07 09:11:42
bolo
Do Pani Redaktor? Dlaczego w tekście nie napisała Pani najważniejszej informacji na jakim komisariacie się to stało ? Szczecin-Niebuszewo?
2017-07-07 09:01:05
Olek
Alkohol szkodzi zdrowiu. Pijacy powinni o tym wiedzieć.
2017-07-07 08:32:01
@Jan
Dziwny komentarz, czyżby ktoś z rodzinki policjantów?
2017-07-07 08:25:27
Ambroży
...i bardzo dobrze że zafundowali mu lekcję pokory i dobrych manier, popieram takie traktowanie awanturujących się chlorów. Teraz "niewinnie" Poszkodowany zapewne będąc pod wpływem z obawy że znów nie będzie wstanie sam obsługiwać sztućców jest potulny jak baranek.
2017-07-07 08:17:14
A jak będzie?
Na zdjęciu już wygląda jak denat. Sprawa jest bardzo prosta - wystarczy, że do redakcji zgłoszą się świadkowie, którzy potwierdzą, że w chwili zatrzymania nie miał żadnych obrażeń, a lekarz da opinię, że tych obrażeń nie da się fizycznie wykonać samemu sobie. Potem tylko minister Błaszczak odwoła komendanta wojewódzkiego lub miejskiego policji, pokrzywdzony otrzyma duże odszkodowanie, a policjanci, którzy bili i byli w pomieszczeniu, o którym pisze poszkodowany, zostaną zwolnieni ze służby z wpisem do akt, mówiącym o zakazie pracy w jednostkach mundurowych i jakiejkolwiek innej pracy związanej z ochroną itp. Jeśli jednak sam się pobił, to należy tego pana wpisać do Księgi Guinessa w kategorii: najlepszy samonokaut świata.
2017-07-07 08:15:14
Jan
Dziwię się, że takim tematem zajmuje się p. Redaktor. Czyżby to był ktoś z rodzinki?
2017-07-07 07:53:21

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wokalne popisy na pl. Grunwaldzkim

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie