wtorek, 18 czerwca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Zakończenie wakacji na bulwarach i Wyspie Grodzkiej

Zakończenie wakacji na bulwarach i Wyspie Grodzkiej

Zakończenie wakacji na bulwarach i Wyspie Grodzkiej
Data publikacji: 2018-09-14 21:16
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 00:54
Wywietleń: 1162 351001

W weekend na bulwarach i Wyspie Grodzkiej odbędzie się zakończenie sezonu letniego. Połączone ono będzie z finałowym wydaniem cyklu Bulwarove.

Impreza rozpocznie się w sobotę (15 września) o godz. 11 na bulwarach, a po 17 przeniesie się na Wyspę Grodzką. Tak jak w ubiegłym tygodniu czekają warsztaty gimnastyczne, a zaraz po nich ok. godz. 17 rozpoczną się warsztaty jazdy na rolkach, na które organizatorzy zapraszają zarówno uczących się, jak i tych potrafiących już jeździć.

Przez cały weekend imprezie towarzyszyć będzie Europejska Noc Naukowców, na której stoisku będzie można nauczyć się m.in. reanimacji zwierząt, a także poznać ciekawostki związane z fizyką, chemią i biologią. Każdy odwiedzający w weekend ich punkt będzie miał szansę na wygranie lotu w tunelu aerodynamicznym. Pojawi się także stoisko małego inżyniera.

W niedzielę między godzinami 11 a 15 na bulwarach będzie można spotkać Ligę Superbohaterów, a także wziąć udział w warsztatach z sensoplastyki. Tradycyjnie będą także gry wielkoformatowe, kawa, leżaki, pufy, bulle oraz Open Kitchen.

Po godz. 17 zabawa przeniesie się do Miejskiej Strefy Letniej na Wyspie Grodzkiej. Przed wejściem na plażę czekać będą m.in. cymbergaje. Powstanie również strefa VR oraz Chill Out. Ponadto odbędą się mistrzostwa Szczecina w bule. Sobotni wieczór zwieńczą rozpoczynające się o godz. 20 koncerty Tragarzy i OHO!KOKO. Natomiast na niedzielę zaplanowano seans pod chmurką. O godz. 19 wyświetlony zostanie film „Powrót do przyszłości”.

Szczegółowy program tutaj.

Przypominamy, że do poniedziałkowego poranka zamknięty zostaje wjazd do miasta Trasą Zamkową. W związku z tym, aby uniknąć korków na moście Długim i wyjedzie z Łasztowni, zachęcamy do pozostawienia samochodów po drugiej stronie Odry i przespacerowania się bulwarami.

Adrian Kaleta

Fot. Żegluga Szczecińska

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
24
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie