środa, 17 lipca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Zapowiadają protest przed TVP

Zapowiadają protest przed TVP

Zapowiadają protest przed TVP
Data publikacji: 2019-02-15 14:23
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:33
Wywietleń: 1222 376013

W piątek (15 lutego), o godz. 18, przed siedzibą szczecińskiego oddziału Telewizji Polskiej przy ul. Niedziałkowskiego odbędzie się protest pod hasłem „Media narodowe kłamią".

Na sztaludze udostępnionej podczas protestu, będą spisywane żądania abonentów skierowane do władz TVP. Następnie żądania te zostaną złożone bezpośrednio na ręce dyrektora szczecińskiego ośrodka telewizji z prośbą o niezwłoczne przekazanie ich Radzie Nadzorczej Telewizji Polskiej.

(lw)

 

Komentarze

on
Protestujcie sobie PO-wskie SB-beki.!I tak wam to nic nie pomoże.Zastanawiam się gdzie więcej kłamią w TVP czy w TVN ?.Myślę, że ta stacja, która organizowała urodziny A.Hitlera.
2019-02-16 13:03:34
:)
Kubełek zimnej wody na główkę życzę państwu. Powodzonka i szerokości!
2019-02-15 22:18:01
artemor
Ktoś kiedyś powiedział że radio Ma ryja, a telewizja Mordę, teraz jeszcze mamy telewizję TRWAM (Tadeusz Rydzyk Wam). Macie 2 krajowych magnat ów o.dyktator i hobbit. Miłego oglądania.
2019-02-15 22:16:21
Antoni
Ci którzy krytykują TVP, muszą być wręcz zakochani w amerykańskim TVN. Przecież tam jest manipulacja, wyciąganie wniosków z kontekstow rozmów, wyłącznie krytyka rządu i opinie polityków PO uważane za jedyne wiarygodne. TVP jest idealną odpowiedzią na TVN! lewacy mogą jedynie protestować, bo takie mają prawo... i to ich jedyny pomysł.
2019-02-15 21:52:53
Wiadomości dla lewaków.
Bolą was prawdziwe Wiadomości w TVP. Taki był i jest ich cel. One mają was boleć. Teraz , po kłamliwym ataku na pana Komendanta , prezes Kurski dostał "zielone światło". Wiadomości będą was jeszcze bardziej boleć. To będzie ból promieniujący na wasze lewackie tępe mózgi.
2019-02-15 21:43:37
janek bury
Te przyglupy to wyznawcy volksdeucha lisa,tvn ,,cale klastwa cala dobe'' z olejnik/tw stokrotka/i gadzinowki,jakaly michnika-szechtera.
2019-02-15 21:01:37
Basia
Są rzetelne media na internecie : Media Narodowe, Wrealu.24.pl,Emisja.Tam jest prawda
2019-02-15 18:37:18
Ehhh
Naprawdę w tym mieście jest masa idiotów.Przykre to i smutne.
2019-02-15 18:04:53
czytam
Jeżeli media narodowe kłamią , to oglądajcie te rosyjskie , niemieckie i izraelskie - tam prawda jest niepodważalnaja !
2019-02-15 17:42:54
AntyPO
Za to w TVNiemieckiej mówią samą prawdę. Kłamstwa i polityka anty Polska. Chronia dupę takim " osobowościom " jak Gronkiewicz -Waltz , Tusk, Boni . Lewandowski , Róża Maria Barbara Gräfin von Thun.
2019-02-15 17:41:31
Karawana jedzie dalej ....
Kundelki z PO , SLD , Wyborczej i TVN szczekają i szczekają a a PIS ma coraz lepsze sondaże. Ostatnio polityk z Wyborczej , bo tam przecież nie ma dziennikarzy , przyznał załamany , że po ich publikacjach sonadaże PIS rosną zamiast spadać. Znakomitą pracę wykonała telewizja publiczna TVP. Szacun. Lewacy nie płacą abonamentu na TVP, więc nie mają nic do powiedzenia. Ich telewizją jest lewacko- esbecki TVN. Ich antypolska propaganda i kłamstwa wprawiają w zachwyt i orgazm zboczone lewactwo. Tfu.
2019-02-15 17:26:45
PiSzcząca bida
Złe hasło: nie media NARODOWE ale PiSowe
2019-02-15 17:05:46
PiSzcząca bida
@ kangur. Zapewne jesteś młodym człowiekiem pisząc takie dyrdymały. Tak jak telewizja pisowska kłamie to nawet w PRL-u tego nie było na taką skalę. Jeżeli kłamano, to inteligentnie bo władze PRL-u nie miały Polaków za durniów, jak to się teraz czyni. A jak protestowano przeciw TVP w czasach PRL to sobie poczytaj synku w zapisach IPN.
2019-02-15 17:04:38
Bartek
TVP lukruje rzeczywistość a kłamie TVN... Obiektywnie...
2019-02-15 16:38:32
Anett
Mam nadzieję że protesty odbędą się pod wszystkimi ośrodkami regionalnymi tvp, a przede wszystkim w Warszawie
2019-02-15 16:38:10
Zyskuje opozycja w mediach głównego nurtu
W 2015 r TVP, TVN, Polsat - prorządowe W. 2019 r. tylko TVP - prorządowe
2019-02-15 16:24:31
apel
Nie płacić abonamentu. Jak się kłamliwej TVP skończy kasa, to zdechnie.
2019-02-15 16:18:38
niemiecki donald
kodziarze ubecy ludzie bez mózgu kto mam może pójść … jak ktoś FUCKTY oglada to pewnie ma zryty beret
2019-02-15 16:18:11
@kangur
TVP Kurskiego kłamie tak samo jak za PRL. To dlatego że PiS ma komunistyczną mentalność. A towarzysze bolszewicy, to w TVP prowadzą teraz programy.
2019-02-15 16:09:27
TVP łże
Pełne poparcie dla protestu
2019-02-15 16:02:58
komuna chce się odrodzić
za PO braun kupił film od ZDF szkalujący AK .Za PO Mśw w siatkówce w Polsce były zakodowane Tylko pierwszy i ostatni mecz były odkodowane .Kurski kupił wiele praw tv od piłki i innych dyscyplin.Zastał Polskę zakodowaną i ją odkodował wraz z TVP sport.Kupił nawet prawa do ligi polskiej Zawsze byla zmiana dziennikarzy wraz z ekipą rządzącą Różnica jest taka że tamci od PO robili z tego sceny płaczu i uprawiali na sobie martyrologię.Na miejscu dyr tvp, kazalbym sobie wraz z petycją przynieść opłacone rachunki za abonament .
2019-02-15 16:00:04
Bzzz
Idźcie po TVN, tam dopiero kłamią i szczują.
2019-02-15 15:59:19
cdn
olewam sarosowa szujnie.pamietam ;;obiektywna;; telewizje z lisem,tadla,kraska,i inymi dupolizami ryzego oszusta.teraz w porownaniu z czasami platfusow to jest wersal.
2019-02-15 15:06:33
krytyk społeczny
To nie instytucja kłamie,tylko dziennikarze,którzy pokornie muszą w przestrzeń publiczną pleść te wszystkie brednie.Sami nie wierzą w to co czytają,nie zgadzają się,ale muszą-to ich praca,mają rodziny,kredyty,gdzie pójdą-? kto ich przyjmie jak spojrzy w CV i sprawdzi ostatnie lata pracy-? Ja w pewnym stopniu to rozumiem,ale gdyby mnie to dotyczyło osobiście na pewno bym odszedł.Widzę każdego dnia jak układana jest ramówka do wydarzeń.Prym wiodą nie te lokalne społeczne,a te polityczne by atakować przeciwników politycznych.To jest chore,obrzydliwe i trudno mi zrozumieć jak Oni wszyscy po skończonym dyżurze mogą spokojnie spojrzeć w lustro.Ale to już kwestia kultury i własnego sumienia.Każdy ma w dłoni pilota i władzę nad nim.
2019-02-15 15:06:04
Wódz OTUA
Brawo kangur!!!Jak zwykle w punkt!
2019-02-15 14:59:25
Aleksander D.
Obecne TVP Kurskiego nie różni się niczym od TVP z czasów stanu wojennego. Jest ten sam kłamliwy przekaz dnia w który ludzie mają uwierzyć. Ale nikt rozsądnie myślący tych bzdur wypisywanych na czerwonym pasku już nie kupi.
2019-02-15 14:56:30
Arczi
Wreszcie jest za co placic abonament sport,kultura, teatr, film, dokument na wysokim poziomie, wczesniej odgrzewane kotlety
2019-02-15 14:54:29
Arczi
Wreszcie jest Za Co placic abonament, sport, kultura, dokument, teatr, film wreszcie na wysokim poziomie, wczesniej to byly same odgrzewane kotlety
2019-02-15 14:50:42
a kto
a kto to organizuje i za czyje srebrniki
2019-02-15 14:47:19
ast
TVP powinna się nazywać Fake News TV, bo łżą jak psy
2019-02-15 14:45:16
kangur
Dlaczego towarzysze bolszewicy nie demonstrowali w czasach PRL-u,kiedy telewizja publiczna(innej nie było,bo była demokracja socjalistyczna)klamała nawet podając prognozę pogody?Pytanie jest retoryczne...ale odpowiem wam towarzysze.Jesteście tchórzami i lubicie babrać się w ekstrementach.Wasza zbrodnicza ideologia umarła,a wy nadal wydzieracie ryje...dopóki wyjecie,to my się cieszymy.
2019-02-15 14:43:41
Vera
Będę na pewno. Przez mowę nienawiści i to codzienne plucie w TVP na Polaków został zamordowany prezydent Adamowicz. Trzeba wereszcie powiedzieć dość.
2019-02-15 14:38:13
No i bardzo dobrze
TVP to najbardziej zakłamane media w Polsce, w dodatku szerzą nienawiść