piątek, 26 kwietnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Zapraszają na Marsz Niepodległości

Zapraszają na Marsz Niepodległości

Zapraszają na Marsz Niepodległości
Data publikacji: 2016-10-28 07:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-12 23:35
Wywietleń: 1631 166805

Porozumienie Środowisk Patriotycznych zaprasza wszystkich szczecinian na Marsz Niepodległości, który przejdzie ulicami naszego miasta 11 listopada. Marsz rozpocznie się o g. 13 na placu Orła Białego, punktem docelowym jest plac Szarych Szeregów.

- Marsz jest dla wszystkich, ponad podziałami, które są obecnie w Polsce - mówił Tomasz Dorosz ze stowarzyszenia Koliber, jeden z organizatorów wydarzenia. - Spotkamy się pod biało-czerwonymi barwami, wspólnymi dla nas wszystkich. Zamanifestujemy nasze przywiązanie do idei niepodległej Polski.

Bartłomiej Ilcewicz podkreślał, że podczas pochodu nie będą eksponowane żadne symbole partyjne. Dodał, że w marszu, który w tym roku odbywa się po raz szósty, brało do tej pory udział od 2 do 5 tysięcy osób - i kilku tysięcy spodziewa się także teraz.

- Szczeciński marsz to jedna z najspokojniejszych imprez patriotycznych w Polsce - powiedział.

Poinformował także, że patronami wydarzenia są Józef Piłsudski, Ignacy Paderewski oraz Roman Dmowski.

- Podczas Czarnego Marszu był nacisk społeczny na to, żeby instytucje i firmy dawały wolne - stwierdził Krzysztof Rudzki ze Szczecińskiego Klubu Narodowego. - Mam nadzieję, że pracodawcy i pracownicy szkół teraz też będą wyrozumiali. 11 listopada to wolny dzień, ale ci, którzy na przykład pojadą na Marsz Niepodległości w Warszawie, mogą potrzebować wolnego dzień wcześniej albo dzień później.

©℗

(as)

Podpis: Do udziału w Szczecińskim Marszu Niepodległości zapraszali (od lewej): Bartłomiej Ilcewicz, Marek Zakrzewski, Tomasz Dorosz oraz Krzysztof Rudzki.

 

 

Komentarze

Dlugo-PiS,
Ojj... Komuszki i PO-stkomuszki, siedzicie juz na tych "zasluzonych" Partyjnych i SB-ich emeryturach i z wscieklosci, co PO 68 latach PO-traciliscie... to tylko teraz, rowniez i PO-przez internet - UJADACIE...i UJADACIE... AUUU... AUUU...!!
2016-10-29 23:11:54
@max
Może mi wytłumaczysz, na czym konkretnie polega ten ich patriotyzm? Na noszeniu koszulek z symbolami patriotycznymi, czy może naklejaniu na samochód symbolu Polski Walczącej? Ciekawe, czy gdyby wybuchła wojna, ci wszyscy "patrioci" stanęli by do obrony ojczyzny, czy czmychnęli by z podkulonymi ogonami, gdzie pieprz rośnie?
2016-10-28 20:21:10
Szczecinianin
ŚWO! Wszyscy na marsz !
2016-10-28 17:55:43
Niepodległość
Polska odzyska Niepodległość dopiero gdy zniknie reżim PIS.
2016-10-28 15:32:35
max
KODeraści i komuchy zabrały się za opluwanie patriotów! Komuchy wasz czas już minął - już do koryta nie wrócicie a niektórzy z was znajdą się w więzieniach za afery i rozkradanie Polski!!
2016-10-28 13:54:31
Dan
Po lekturze komentarzy, trzeba sie wstydzic, ze nasze miasto jest jeszcze takie czerwone....jak dlugo jeszcze??
2016-10-28 12:59:00
romek
Jak świat światem wszystkie ruchy narodowo-patriotyczne (które teraz za rządów PIS wyszły z podziemia bo mają dobry klimat) były zarzewiem wojen. Wykluczanie jednych a drugich wynoszenie na ołtarze do niczego dobrego nie prowadzi. To czysta nienawiść. Jeden z tych panów ma okulary i jest mało ładny, ktoś powie że nie lubi okularników i brzydkich to co, inny powie że nie lubi łysych, inny że nie lubi wysokich a inny że niskich itd. To samo czy ktoś wierzy czy nie itd. Ludzie nie dajcie się zwariować. Ja na żadne ich pseudo patriotyczne manifestacje nie chodzę, oni tylko podburzają. Nic dobrego nie wnoszą do życia publicznego. No nareszcie wszystkie dotychczas siedzące w piwnicach ruchy narodowe mogą w końcu 11 listopada wyjść i obrażać większość polaków - typu - raz sierpem itp. To nadzwyczaj patriotyczna postawa.
2016-10-28 12:51:18
wtz
Kto z ONR-em maszeruje, tego ja nie szanuję.
2016-10-28 12:34:48
Apel do szczecińskich komunistów
Koleżanki i koledzy komuniści : wielka gorycz bije w waszych wpisów. Jesteście niebywale rogoryczeni i zestresowani. Wyluzujcie się. Tak już pozostanie. Wolna i niepodległa. Polska.
2016-10-28 09:54:35
11
Do Marsz zwycięzców ! PRAWICOWY, mały zakompleksiony, śmieszny człowieczku, polecam wizytę u dobrego psychiatry i geriatry...albo wizytę w najbliższej aptece.
2016-10-28 09:25:13
Marsz zwycięzców
To wspaniałe , że w tak komunistyczno - lewackim mieście jak Szczecin , kilka tysięcy ludzi bierze udział w patriotycznym Marszu Niepodległości. Komendant Piłsudski jest dumny . A komuniści , oni marzą o powrocie komuny i nienawidzą wszystko co polskie . Ich drażni to , że Polska jest niepodległa. Dla nich symbolem jest sowiecki pomnik w centrum Szczecina. Towarzysze z KOD , PO i SLD - przegraliście ! I przypominam , że to komuniści współpracowali z faszystami ( pakt Ribentrop - Mołotow ).
2016-10-28 09:07:14
hmmm...
w tej chwili nie ma co świętować bo gdzie tu niepodległość pod pisem i jego bojówkami
2016-10-28 08:50:44
sokrates
Panowie organizatorzy – panie Tomaszu Doroszu, panie Bartłomieju Ilcewiczu, panie Krzysztofie Rudzki – przyjmiemy Wasze zaproszenia na marsz Niepodległości 11 listopada -pod waszą egidą r Porozumienia Środowisk Patriotycznych– jeżeli wcześniej potwierdzicie autentyczność miłości do Ojczyzny – konkretnym czynem- tj. dacie publiczne świadectwo waszego stosunku do podpisanej przez premier Beatę Szydło - umowy CETA Chcemy przekonać się o waszym –młodego pokolenia - autentycznym patriotyzmie. O waszej autentycznej trosce o los Ojczyzny. My społeczeństw, podatnicy mówimy – sprawdzamy. Prawda czasu- prawda czynu!!! Czekamy. Odwagi, nie lękajcie się być autentyczni!!!!!Wierzymy w Was!
2016-10-28 08:49:16
wyklęty patriota
trochę się gubią w tym co mówią... z jednej strony "marsz jest dla wszystkich, ponad podziałami, które są obecnie w Polsce" a z drugiej wbijają szpilę "Podczas Czarnego Marszu był nacisk społeczny na to, żeby instytucje i firmy dawały wolne - stwierdził Krzysztof Rudzki ze Szczecińskiego Klubu Narodowego". Ale czego oczekiwać...
2016-10-28 08:48:33
weger307
Trzeba będzie przeparkować samochód, bo kibolstwo może go zdemolować.
2016-10-28 08:28:32
ela
Wiadomo jak to się skończy - marszem nienawiści.
2016-10-28 08:11:12
to nie są żadni patrioci
Ruch Narodowy, Koliber i Młodzież Wszechpolska czyli całe nazistowskie zło czczące Hitlera skupione w jednym miejscu.
2016-10-28 08:01:00
eee
"Marsz jest dla wszystkich ponad podziałami" :) Tylko zdrajcy nie mogą przyjść. Organizatorzy na bramce zrobią selekcje i określa po fryzurze kto zdrajca a kto patriota. Ostatnio promowaliście jakieś konsultacje pomnika klubu narodowców( 5 osób się zebrało i to miały być konsultacje społeczne). A teraz to. Dlaczego promujecie jakiś 5 osobowy klub narodowców?
2016-10-28 07:56:30
Niech spadają na bambus
Żaden normalny Polak nie pójdzie razem z neofaszystami