niedziela, 16 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Zderzenie autobusu. Dwie osoby poszkodowane

Zderzenie autobusu. Dwie osoby poszkodowane (akt. 1)

Zderzenie autobusu. Dwie osoby poszkodowane
Data publikacji: 2018-11-13 11:11
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-14 09:08
Wywietleń: 2337 361199

Dwie osoby trafiły do szpitala. To kierowca autobusu i pasażer. Do wypadku doszło około godz. 10.50 na ul. Energetyków, przed Kanałem Parnickim w Szczecinie. Autobus pospieszny "B" jechał w stronę os. Słonecznego. Zderzyło się aż 5 pojazdów - dwa samochody dostawcze i dwa osobowe oraz autobus - informuje dyżurny ZDiTM. W wyniku gwałtownego hamowania i zderzenia ucierpiał kierowca autobusu i jeden z pasażerów. Jeden pas ruchu jest zajęty. Natomiast na trasę ZDiTM wysłał już autobus rezerwowy. 

 

***

Wcześniejsza informacja:

Autobus pospieszny linii B zderzył się z innym pojazdem na ul. Energetyków w Szczecinie (w stronę Basenu Górniczego). Podczas gwałtownego hamowania ucierpiał pasażer autobusu. Do zdarzenia doszło we wtorek (13 listopada) chwilę przed godz. 11. Na miejscu są ratownicy z WSPR. Trzeba się liczyć z utrudnieniami w ruchu. Wkrótce więcej szczegółów.

(sag)

Fot. Suszą! Szczecin

Zderzenie autobusu. Dwie osoby poszkodowane Zderzenie autobusu. Dwie osoby poszkodowane

Komentarze

czas reakcji
trzeba uważać jak się jeździ i reagować na zmieniające się warunki ruchu, a nie walić prosto w plandekę :)
2018-11-14 02:08:30
Ll
Odwalcie sie od tych Ukraińców wreszcie! Cieszcie die ze ktoś dla was pracuje. Co za zawistny naród. Cokolwiek się nie wydarzy to zawsze winni sa niskimi, Ukraińcy, żydzi bo my Polacy to przecie wzór dla ludzkości!
2018-11-13 15:56:19
Jan
Przecież autobusy moglyby jeździć po torach tramwajowych
2018-11-13 15:56:03
odp. "do Takie pytanie" od "Takie pytanie" :-)
Ja nie mam auta. Zasadniczo mnie korki nie interesuja, chociaz kierowcom wspolczuje. Pytajac czyja to wina mialem na mysli inna sprawe. Autobus powinien miec przywilej i jezdzic buspasem. Autobus nie powinien byc narazony na taka stluczke, skoro jest buspas. Autobusow sprawnych jest jak na lekarstwo, o czym mozna sie dowiedziec z innych portali. Jechalem dzisiaj T nr 7., i tylko podziwialem te puste buspasy chyba tylko dla autobusow ??? nocnych
2018-11-13 15:28:02
cham
pora zacząć placic kierowcom autobusow 5000 zl,wtedy będzie bezpiecznie,beda kierowcy ,a nie ukraincy z kupionym prawkiem bez doświadczenia, za takie ryzyko mniej niż markecie to wstyd
2018-11-13 14:45:47
gtt
Trochę popadało i już się połamało.Wystarczy wolniej i trzymać odstęp!
2018-11-13 14:39:34
Ciapuła
Do "eh" zatrudniają dobrych kierowców ale rozkłady jazdy nie uwzględniają korków, ślamazarnych kierowców w osobówkach i takich po których można się wszystkiego spodziewać- tylko nie poprawnej jazdy. Wypadki się zdarzają nikt nie jest święty a pochodzenie nie ma tu nic do rzeczy, w Londynie autobusami kierują nie tylko Polacy ale także kierowcy z Afryki i nikt ich z tego powodu nie obraża.
2018-11-13 14:19:01
tępić debilstwo w zarodku
a czy szanowna POlicja skoro już nie chodzi wPISdu na zwolnienia może weźmie się za DEBILI JEŻDŻĄCYCH NA ŚWIATŁACH DO JAZDY DZIENNEJ W CZASIE DESZCZU !!!
2018-11-13 13:34:35
do Takie pytanie ?
wina ewidentna ostatniego , a propo buspasów , jak był na gdańskiej na całej długości to tacy jak ty lament że pas jeden zajęty bo hrabia jedzie !!! w jeden autobus wchodzi ponad 100 pasażerów , a większość aut na gdańskiej to tylko kierowca , więc policz z ciekawości jaki długi odcinek tej 3pasmówki zajmą owe auta jeden przy drugim a ile miejsca zajmuje autobus , oczywiście nie zmuszam do przesiadki do komunikacji tylko daję do zrozumienia dla inteligentnych skąd się biorą korki ....
2018-11-13 13:32:39
do Pasazer
spoko , nie ma tragedii , 2 miechy i wóz na linii , gorzej z kierowcą ile mu zawieszą prawko ...
2018-11-13 13:26:24
Takie pytanie ?
Czyja wina? Dlaczego, skoro sa tam bus pasy autobusy jezdza innymi pasami? Po co zostaly zbudowane i wyznaczone te bus pasy ???
2018-11-13 12:40:28
eh
I kogo zatrudniają do wożenia osób. Albo Ukraińcy, którzy nie znają trasy, albo ci, którzy ryzykują życie pasażerów nie zachowując odpowiedniego odstępu na drodze ;/