piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Złote Rybki z Lewiatanem

Złote Rybki z Lewiatanem

Złote Rybki z Lewiatanem
Data publikacji: 2016-11-09 21:36
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:46
Wywietleń: 1789 169145

W środę uhonorowano laureatów Konkursu Gospodarczego Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Aż dwie statuetki „Złotej Rybki" zdobyła spółka Jurassic Salmon z Dreżewa. Wieczornej gali w Zamku Książąt Pomorskich towarzyszył jubileusz 10 -lecia Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan, który został jednym z Animatorów Regionalnej Przedsiębiorczości 2016.

Firmą Roku 2016 jest Jurassic Salmon z Dreżewa. Prowadzi ona w Janowie bardzo nowoczesny Zakład Chowu i Hodowli Ryb Jurassic Salmon. Do spółki tej trafiły aż dwie statuetki „Złotej Rybki". Zbudowane przez nią baseny hodowlane przykryte halą o powierzchni 0,9 ha wraz z wodociągiem tłoczącym wodę geotermalną z odwiertu w Trzęsaczu są bowiem Inwestycją Roku 2016.

Regularne Linie Polska - Norwegia z kompleksową obsługą celną serwisu drobnicowego spółki Enterprise Logistics ze Stargard to Usługa Roku 2016. Z kolei oprawy oświetleniowe TUBIO firmy Imperial z Białogardu to Produkt Roku 2016.


Aż dwóch zwycięzców miał tegoroczny konkurs Animator Regionalnej Przedsiębiorczości. Są nimi Drobimex ze Szczecina oraz ZPPZ Lewiatan, który na gali obchodził swój jubileusz. Organizacja od 10 lat wspiera i integruje lokalne środowisko gospodarcze oraz reprezentuje jego interesy w gremiach decyzyjnych. (mag)

 

 

Złote Rybki z Lewiatanem Złote Rybki z Lewiatanem

Komentarze

Rybki
Ale ten Marszałek aktywny ostatnioo.
2016-11-10 07:38:28
OBSERWATOR
W mojej opinii na nagrodę zasługuje w przyszłości Przedsiębiorstwo Port Rybacki Gryf z jego Zarządem. Jest to firma która odniosła niebywały sukces biznesowy i jest wspaniale zarządzana.Myślę tutaj o działalności chłodniczej a także o umiejętnym zarządzaniu nieruchomościami będącymi na terenie Łasztowni. Jest to firma o dużym potencjale , wspaniale zarządzana. To dzięki tej firmie i zarządzaniu nieruchomościami doszło do sprzedaży firmien CSL budynku Starej Rzeżni i teraz możemy sie wszyscy cieszyć tym przybytkiem kultury który stanowi centrum kultury euroregionu Pomerania.
2016-11-10 05:53:49

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”