sobota, 19 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Złożyli kwiaty przed pomnikiem Lecha Kaczyńskiego

Złożyli kwiaty przed pomnikiem Lecha Kaczyńskiego

Złożyli kwiaty przed pomnikiem Lecha Kaczyńskiego
Data publikacji: 2019-06-18 15:13
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:43
Wywietleń: 1245 397783

W 70. rocznicę urodzin tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego przed jego pomnikiem w szczecińskiej alei Wojska Polskiego złożono kwiaty i zapalono znicze.

W uroczystości wzięli udział m.in. posłowie i radni. Lech Kaczyński urodził się 18 czerwca 1949 r. w Warszawie. Zginął w katastrofie lotniczej w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 r. udając się na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Wraz z nim zginęła jego małżonka i 94 pasażerów, w tym przedstawiciele polskich elit politycznych, wojskowych i kościelnych.

(KK)

Fot. Dariusz Gorajski

 

Złożyli kwiaty przed pomnikiem Lecha Kaczyńskiego Złożyli kwiaty przed pomnikiem Lecha Kaczyńskiego Złożyli kwiaty przed pomnikiem Lecha Kaczyńskiego Złożyli kwiaty przed pomnikiem Lecha Kaczyńskiego

Komentarze

Kamieni kupa
„Ja jestem Pan, twój Bóg, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! (...). Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył” (Wj 20, 2-5) "Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz" (Mt 4,10).
2019-06-19 11:55:11
Dobrze
Ze byly Prezydent Lech Kaczynski, kapnal sie ze to ta Mietkowa "PO-Solidarnosc nr 2" ktora powstala ok. 9 lat pozniej... PO Okraglym Stole i se od razu odchodzi !!
2019-06-19 11:49:13
Szczecinianin
Ale tu czerwonego jadu jakiegoś trolla.
2019-06-19 09:24:16
Weger
Ten pomnik to wstyd dla Szczecina. Powinno się go usunąć
2019-06-19 06:35:09
pisorek
Spróbuj nie przyjść i adieu synekury. Taka prawda, co nie Gocha?
2019-06-18 23:11:35
trohan
Widzę, że blond-dozorczyni na stanowisku pracy.
2019-06-18 23:09:12
Lenin
Kult jednostki nie ustał? "Mała Korea" :-)
2019-06-18 23:06:44
miro
Jakie tłumy na rocznicy. Morze głów. Niewiarygodne zainteresowanie rocznicą urodzin największego w historii Polski prezydenta. No robi wrażenie. Mam prawo do własnych opinii i poglądów.
2019-06-18 21:27:27
cxi
Ten z nadwagą w białej koszuli może być wielmożnym, jednym z pisowskich "dobrych panów" - wnukiem prof. Piotra Zaremby, a więc obecnym posłem Zarembą. Jak się mylę co do osoby to proszę mnie poprawić i zidentyfikować tego jegomościa.
2019-06-18 21:20:52
wp
Radio S podało, że było kilkadziesiąt osób. Przejeżdżałem tędy... propaganda jak za minionej epoki
2019-06-18 19:50:01
dziwne
Na terenie prywatnym wojsko?
2019-06-18 19:46:29
Byle do wyborów na jesieni ..
Tych z pierwszego rzędu , którzy "pod płaszczykiem walki z komuną" wprowadzają nam DYKTATURĘ KACZORA dziękujemy !! Nigdy więcej ! I pomyśleć ,że kiedyś ściskałem im niejednokrotnie dłoń... Dzięki Bogu przejrzałem na oczy i teraz rzygam PIS-em...
2019-06-18 18:52:30
Kto to jeszcze pamięta
Ura. ura. ura......
2019-06-18 17:15:52
maciar
Za rok to już będzie dzień wolny od pracy.
2019-06-18 17:13:05
Uuiii
No to mamy nowe święto.
2019-06-18 16:48:47
doker
A ten gruby w białej koszule to niby poseł? Przecież on dwa fotele w Sejmie zajmuje.
2019-06-18 16:34:58
ryba1971
Jak za Stalina. To już kult jednostki. Co dalej, będziecie też obchodzić imieniny?
2019-06-18 16:09:54
No nie
Skąd tam tyle ciała?
2019-06-18 15:27:15