niedziela, 22 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Zmiana godziny wpłynięcia Juan Sebastian de Elcano

Zmiana godziny wpłynięcia Juan Sebastian de Elcano (akt. 1)

Zmiana godziny wpłynięcia Juan Sebastian de Elcano
Data publikacji: 2019-06-12 07:41
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:42
Wywietleń: 1060 396304

Między godz. 11:30 a 12 - a nie jak wcześniej zapowiadano o godz. 8.45 - wpłynie w środę do Szczecina największa gwiazda Dni Morza 2019 - Juan Sebastian de Elcano. Powodem zmian są warunki atmosferyczne.

(isz)

Fot. Marek Czasnojć

Komentarze

Joens
Wszystko zgodnie z nowym porządkiem , zmiana i prawem Prawo ma służyć rasie,a zatem to,co wydaje sie korzystne dla rasy ,jest prawem. Brawo pierwszy SORT.
2019-06-12 13:58:30
@Ciapuła
Odpowiadam, choć nie jestem prezesem ;) Ten żaglowiec ma zanurzenie 7,5 m, a przy Bulwarze Chrobrego bezpieczne zanurzenie wynosi obecnie 6,1 - 6,5 m. Gdy się okazało, że Juan Sebastian de Elcano i tak się nie zmieści przy Bulwarze Chrobrego, miastu przestało zależeć i dorobiło sobie politykę do tej sytuacji. A przy nabrzeżu nie będzie pusto, bo awizowały się cruisery. Firma musi zarabiać.
2019-06-12 11:14:08
Ciapuła
A dlaczego nie zacumuje przy REPREZENTACYJNYCH WAŁACH CHROBREGO ? to pytanie kieruję do byłego prezesa Żeglugi Szczecińskiej pana Marka Wita- prywatnie męża pani Jacyny (z PiS), proszę o odpowiedź dlaczego po raz pierwszy w historii Dni Morza nabrzeże przy Wałach Chrobrego BĘDZIE PUSTE !!!!!!
2019-06-12 11:01:06
re: Capilano
Organizacja jest OK, ale my tu mamy bardzo zmienną pogodę, o czym u Ciebie w Pcimu Dolnym może nic nie wiadomo.
2019-06-12 10:41:36
do ciekawskiego
zapytaj na gdyńskim forum, a nie na szczecińskim.
2019-06-12 10:38:39
Capilano
Informacja nieprawdziwa. Żaglowiec o godzinie 6:45 wpłynął na Zalew Szczeciński, pogoda idealna, bezwietrznie. Znowu, jak zwykle nie dopisala organizacja. Szkoda czasu ludzi, którzy stali wzdłuż Odry aby podziwiać przepływający żaglowiec.
2019-06-12 09:48:15
?
Jak w Gdyni kibole tez beda witac załoge jak meksykanów którzy juz przez to nigdy do Polski nie przypłyn ą ?
2019-06-12 09:33:40