środa, 17 lipca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Zmiany w kursowaniu tramwajów. Siódemka wypadła z torów

Zmiany w kursowaniu tramwajów. Siódemka wypadła z torów (akt. 1)

Zmiany w kursowaniu tramwajów. Siódemka wypadła z torów
Data publikacji: 2019-07-11 14:45
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-13 00:48
Wywietleń: 1114 402182

Tramwaj nr 7 został już postawiony na tory i w Szczecinie przywrócono normalną komunikację tramwajową.

***

Wcześniejsza informacja

Tramwaj nr 7 wypadł z torów przed godz. 14 w alei Piastów w Szczecinie. Wszystkie tramwaje od placu Szarych Szeregów kursują przez aleję Wojska Polskiego do placu Gałczyńskiego. Stamtąd linie nr 5 i 7 jadą w kierunku Krzekowa, a 11 i 12 jadą przez Bohaterów Warszawy i Jagiellońską w kierunku Pomorzan (tak jak linia nr 4 w okresie szkolnym).

(isz)

Fot. Facebook/Suszą! Szczecin

Komentarze

wykonawstwo
taka lipa, kamieni kupa i ch.. d...
2019-07-13 00:27:44
KIEROWCA AUTOBUSU
Do "Jas" NIE PODNIECAJ SIĘ TAK BO CI ŻYŁKA PĘKNIE.
2019-07-12 11:26:16
Jas
@kierowca autobusu:Zawsze możesz ją zastąpić skoro jestes takich fachowiec albo od razu zostań prezesem spółki autobusowej albo dyrektorem zditm ,marnujesz się ,lepiej popatrz na kolegów po fachu narzekających na wszystko,palących faje co postój a nie potrafią dziur w drodze 3 metry od siebie zgłosić na alercie,ale najpierw trzeba by wiedzieć co to jest,narzekanie nic nie kosztuje jak u złótów w taryfach.
2019-07-12 01:37:26
Jas
Akurat ten odcinek Piastów został 2-3 lata temu kompleksowo wyremontowany i to był błąd techniczny /przypadek a nie wina złego torowiska bo jest tam bardzo dobre torowisko i nie lamentujcie tutaj nie potrafiąc ocenic stanu chociażby po zdjęciu.
2019-07-12 01:34:56
KIEROWCA AUTOBUSU
JA BARDZO LUBIĘ SŁUCHAĆ PANIĄ PIECZYŃSKĄ ONA TAKIE PIĘKNE BAJKI ZAWSZE OPOWIADA.
2019-07-11 22:27:28
kierowca
Całe szczęście, że się przesiadłam do własnego samochodu i nie muszę korzystać z KM!
2019-07-11 21:50:51
do rob
znafcą nie jestem ale tramwajarze i tak twierdzą że ich pojazdy są czystsze i sprawniejsze od taboru transportu samochodowego , tylko że jak autobus zrobi kaput to jego się bum cyk cyk ominie a taki tramwoj jak się rozkraczy to dupa blada i kaput ... ale wincyj szyn i tromwajii
2019-07-11 21:26:28
artemor
A kiedy p.Pieczynska wymagają oznakowanie pionowe na wyremontowanej Bat chlopskich? Pogoda sprzyja.znowu kasy zabrakło?
2019-07-11 17:32:27
pasażer
Kupienie tramwajów Pesy na szczecińskie torowiska to jakby kupić samochód z obniżonym zawieszeniem na syberyjskie bezdroża .
2019-07-11 15:38:51
rob
Mam takie pytania 1.Jak czesto tramwaje sa myte i sprztane wewnatrz, 2. Jak czesto sa myte na zewnatrz, 3.Jak czesto sa odkazane i prane siedzenia ??????/
2019-07-11 15:14:46
Kk
Taka idealna krzyrzownica jak to twierdzi Pani H. Pieczyńska z ZDITM że tramwaje wypadają
2019-07-11 15:02:51
pasażer
Wczoraj jechałem linią nr 7 od Mickiewicza aż do Turkusowej .Przecież ten tramwaj co 100 metrów hamuje , żeby pokonać pęknięte szyny. Dramat .
2019-07-11 14:59:54