środa, 19 września 2018.
Strona główna > Biuro reklamy > Reklama - komunikat > WSB- Czas na studia, czas na pracę, czas na życie.

WSB- Czas na studia, czas na pracę, czas na życie.

Data publikacji: 2018-09-11

Wyższa Szkoła Bankowa to uczelnia, która stawia na rozwój swoich studentów. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom rynku pracy, WSB uruchamia nowe kierunki studiów, a także specjalności, które nadają wysokie kwalifikacje. Do szerokiej gamy oferty WSB dołączyły Inżynieria Zarządzania, a także Informatyka, Bezpieczeństwo powszechne oraz Zarządzanie bezpieczeństwem powszechnym.

Nowe kierunki Informatyka oraz Inżynieria zarządzania to kierunki studiów inżynierskich. Rynek szczeciński potrzebuje nowych specjalistów z dziedziny inżynierii, dlatego w ofercie WSB nie mogło zabraknąć kierunków, które zapewnią ich absolwentowi miejsce pracy. Podczas zajęć studenci poszerzą swoją wiedzę, a także poznają jej praktyczne zastosowanie. Uzyskując tytuł inżyniera absolwent kierunku Informatyka może zdobyć pracę m.in. na takich stanowiskach jak administrator systemów i sieci, koordynator/kierownik projektu IT, integrator systemów informatycznych, programista testów automatycznych czy specjalista ds. wsparcia technicznego IT. Natomiast absolwent kierunku Inżynieria zarządzania będzie potrafił wykorzystywać narzędzia informatyczne oraz komputerowe metody wspomagania projektowania i modelowania procesów przy użyciu takich programów, jak AutoCAD, SAP, Comarch ERP, ARIS, Statistica, Systems2win.

Do oferty studiów Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie dołączyły również nowe specjalności. Na I stopniu kierunku Bezpieczeństwo w biznesie i administracji, pojawiła się specjalność Bezpieczeństwo powszechne. Jest to unikalna specjalność stworzona przez kadrę dydaktyczną WSB w Szczecinie, która wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu instytucji nie tylko w Polsce, ale także w UE. Na II stopniu kierunku Zarządzanie, pojawiła się natomiast specjalność Zarządzanie bezpieczeństwem powszechnym, która pozwala absolwentom kierunków związanych z bezpieczeństwem kontynuować studia i uzyskać tytuł magistra. Obie specjalności umożliwiają poznanie wielu nowych zagadnień, które dotyczą ochrony życia i obywateli, a także zawierają w sobie fundamentalną wiedzę, która jest niezbędna do wykonywania pracy m.in. w policji, państwowej straży pożarnej, wojsku, straży granicznej czy straży miejskiej.

W ofercie uczelni znajdują się także kierunki: Finanse i rachunkowość, Logistyka, Pedagogika, Psychologia w biznesie, Turystyka i rekreacja, Zarządzanie, a także Zarządzanie – ścieżka anglojęzyczna.

Według danych GUS*, WSB jest największą uczelnią niepubliczną w Polsce. Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie świętuje również swoje 10-lecie , dlatego to doskonały czas na rozwój i sukcesy.

Dodatkowym argumentem do wyboru WSB, jest promocja trwająca do 19 września – czesne już od 250 zł/mies. i 0 zł opłaty wpisowej.

Zapraszamy: www.wsb.pl/szczecin

*dane GUS 2016 r. (liczba studentów i słuchaczy wydziałów w Poznaniu, Szczecinie, Chorzowie)

Pogoda
20
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Filharmonia w nowej odsłonie
Przeszedł Marsz Równości
Marynarz ponownie z koszulką
Poprzedni Następny
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy