środa, 26 czerwca 2019.
Strona główna > eKurier > Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg?

Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? [GALERIA]

Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg?
Data publikacji: 2019-03-19 23:38
Ostatnia aktualizacja: 2019-03-20 16:44
Wywietleń: 2201 381326

Mimo widocznego postępu robót na placu budowy nowego układu drogowego z torowiskiem w ul. Szafera – al. Wojska Polskiego – ul. Arkońska do pętli Las Arkoński w Szczecinie, zanosi się na kolejny poślizg w terminie ukończenia inwestycji. Mimo wcześniejszych zapewnień Michała Przepiery, zastępcy prezydenta, podawany dotąd jako jej finisz październik tego roku się oddala. Jak długie tym razem będzie opóźnienie? Nie wiadomo. Powód? Przedłużający się wciąż przestój przy budowie wiaduktu drogowego nad leśnym odcinkiem ul. Wincentego Pola na wysokości kąpieliska Arkonka.

Od ronda w kierunku ul. Szafera po montażu, ostatni – i na razie – końcowy fragment torów został osadzony w warstwie betonowej podbudowy. W przyszłości mają one biec dalej przez rondo Szczecińskich Olimpijczyków i dwujezdniową po przebudowie ul. Szafera w kierunku Krzekowa. To już jednak inna inwestycja, a na wykonawcę robót przy jej pierwszym z trzech etapów (z nową pętlą tramwajowo-autobusową za halą widowiskowo-sportową) szczeciński magistrat ogłosił przetarg z terminem na składanie ofert do 28 marca.

Ślad drugiej nitki

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści.

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 20-03-2019

 

Tekst i fot. Winconek Mirosław
Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg? Przestój przy wiadukcie i kolejny poślizg?

Komentarze

Olo
Gospodarz miasta na tych poślizgach zgarnia kasę, tu się robi interesy.
2019-03-20 15:33:57
Zaczyna się stara śpiewka
Kiedyś przy fotorelacji i prognozowaniu terminu na łamach KS przez wykonawcę,podważyłem wiarygodność tych "obietnic" Podałem wówczas,że miasto będzie się "cieszyć" jak wykonawca zakończy roboty w lutym-marcu 2020 r.Jak widać po dzisiejszych już "zapowiedziach" ten termin staje się realnym.Wymyślanie,czy mówienie o jakimś październiku lub grudniu 2019 jest zwyczajnie bajdurzeniem,mydleniem oczu wymyślaniem sztucznych problemów.Takie stare śpiewki już słyszeliśmy.No ale..... "co nam zrobicie-? "
2019-03-20 14:40:57
AXA
Przestój, poślizg? Przecież u pana prezydenta Krzystka norma czyli "chcieliśta kota, to mota".
2019-03-20 11:11:04

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
23
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie