niedziela, 26 maja 2019.
Horoskop

Horoskop 24-30.05.2019 r.

Horoskop na ten tydzień przygotował Edward Gardasiewicz

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Chiron przebywający w Baranie odbiera aspekt kwadratury od Marsa. Zbyt duża pewność siebie w zakresie posiadanych umiejętności czy też kompetencji powodem możliwych kłopotów zawodowych.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Wenus władająca Bykiem w korzystnym ustawieniu z Saturnem oraz Księżycem i Neptunem. Konfiguracja harmonijnie łącząca sfery serca i rozumu. Obie przestrzenie mogą się teraz nawzajem uzupełniać.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Słońce i Merkury przebywające w Bliźniętach ustawione w opozycji do Ceres. Nastawienie konsumpcyjne może być przyczyną źle podjętej decyzji. Pragnienie posiadania czegoś ostatecznie przyniesie stratę.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Mars przebywający w Raku odbiera teraz sekstyl od Urana. Wzrost sprawności intelektualnej. Pomysły racjonalizatorskie pozwalające ułatwić codzienne działania. Spostrzegawczość i spryt. Istotna rola przyjaciół.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Lwa wspiera Słońce, Merkury i Jowisz. Szersze pole widzenia bieżących spraw. Rozmach oraz gest. Odpowiednia pora na zaprezentowanie własnych atutów. Liczy się szlachetność i filantropia, także kurtuazja.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Niedziela, poniedziałek i wtorek pod wpływem oddziaływania opozycji Księżyca do Twojego znaku. Zbytnia pewność siebie może Ci zaszkodzić. Pamiętaj o tym, że pokorne ciele dwie matki ssie.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Z powodu występujących kwinkusów, które tworzą w stosunku do Twojego znaku „palec boży”, możesz odczuwać pewnego rodzaju presję otoczenia. Przedstaw konkretne stanowisko. Zdecyduj się.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

W opozycji do Skorpiona ustawiona Wenus i Uran, a w sekstylu Saturn i Pluton, w trygonie zaś Mars. Konfiguracje występujące obecnie na niebie są sprzyjające. Wsparcie i pomoc płynąca z nieoczekiwanej strony.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelec podlega teraz opozycji Słońca i Merkurego. Konsolidacja działania staje się w tym tygodniu priorytetem. Nie dziel włosa na czworo. Poszukuj konsensusu, który daje korzystne rozwiązania dla wielu.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Saturn i Pluton przebywające w Koziorożcu odbierają trygon od Wenus. Konfiguracja ta wpływa stabilizująco na sferę finansów. W działaniu praktycznym odpowiednie decyzje i rozwiązania.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodnika wspiera Słońce i Merkury. Odpowiednia pora na prowadzenie negocjacji, rozmów. To także czas pozwalający wypromować niektóre z priorytetów, celów osobistych. Pomocni rówieśnicy i rodzeństwo.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Niedziela, poniedziałek i wtorek to dni, w których Księżyc przebywa w Twoim znaku. W tym czasie skoncentruj się na sprawach domu i rodziny. Odpowiednia pora na zacieśnienie relacji z najbliższymi.


Pogoda
12
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny
Wielkie gotowanie nad Odrą
Teatralny przemarsz
Poprzedni Następny

Sonda

Czy będziesz głosować w wyborach do europarlamentu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie