piątek, 20 września 2019.
Horoskop

Horoskop 20-26.09.19 r.

Horoskop na ten tydzień przygotował Edward Gardasiewicz

www.gardasiewicz.pl

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

W samo poniedziałkowe południe Słońce wkroczy do opozycyjnego dla Barana znaku Wagi. Początek astronomicznej jesieni znajduje się pod silnym wpływem autorytetów, przełożonych lub osób ważnych dla Ciebie.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Wraz z rozpoczęciem jesieni musisz skupić się na zadaniach zawodowych. W tym czasie liczy się dobra organizacja czasu i merytoryczne podejście do realizowanych projektów. Możliwe odejście od utartych schematów. .


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

To czas wzmożonej aktywności przedstawicieli znaku Bliźniąt. Od poniedziałku wraz z rozpoczęciem astronomicznej jesieni zaczyna sprzyjać Ci Słońce. Wzmocnienie sił witalnych, a także silne poczucie własnej wartości.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Wkraczasz w okres weryfikacji prowadzonych obecnie działań. Możliwe, że będą to tylko niewielkie korekty, ale mogą pojawić się i poważniejsze zmiany. Postępuj metodycznie i bierz pod uwagę wszystkie okoliczności


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Słońce władając Twoim znakiem w poniedziałek wkracza do przychylnej Ci Wagi. Początek astronomicznej jesieni przyniesie miło spędzony czas w gronie interesujących osób. Szczęście w miłości.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

W poniedziałek Twój znak opuszcza Słońce. Zanim to się stanie dopnij swoje sprawy. Mars położony w Pannie przyniesie jakieś wyzwanie, być może zawodowe, które będzie wymagało użyci sporej energii.


WagaWaga (23 września - 22 października)

W samo południe w poniedziałek Słońce wkracza do Twojego znaku. Rozpoczynasz okres trwający kilka tygodni, podczas których będziesz musiała określić własne priorytety. Ktoś oczekuje jasnego stanowiska.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Mars i Pluton władający Skorpionem we wzajemnym harmonijnym ustawieniu. Konsolidacja wewnętrzna. Jasność widzenia, energia w działaniu oraz wybór odpowiednich metod postępowania. Szczęście w miłości.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Wenus i Merkury łaskawi dla Twojego znaku, a od poniedziałku również zacznie sprzyjać Ci Słońce. Przyspieszenie w działaniu. Klarowna sytuacja i określenie priorytetów na najbliższy czas. Niespodzianka.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Słońce wkraczające do Wagi ustawia się w kwadraturze do Koziorożca. Możliwe, że nie wszystko pójdzie tak, jak tego oczekiwałeś. Ostatecznie jednak spadniesz na przysłowiowe cztery łapy. Pomoc od losu.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodnik wspierany Jowiszem, Słońcem, Merkurym i Wenus. Poprawa sytuacji finansowej. Wprowadzenie nowych korzystnych rozwiązań do trwających aktualnie spraw. Możliwość poszerzenia jakiejś współpracy.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

W poniedziałek zagraj na loterii. Początek astronomicznej jesieni zaowocuje pomyślnym zbiegiem okoliczności. W dalszej części tygodnia już mniej szczęścia. Nie oceniaj zbyt pochopnie innych.


Pogoda
12
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wokalne popisy na pl. Grunwaldzkim

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie