czwartek, 18 lipca 2019.
Horoskop

Horoskop 12-18.07.2019 r.

Horoskop na ten tydzień przygotowała Edward Gardasiewicz

www.gardasiewicz.pl

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

We wtorek zaćmienie Księżyca, który ustawi się w kwadraturze do Twojego znaku. Ten tydzień nie sprzyja działaniom na planie spraw rodzinnych. W dziedzinie spraw osobistych raczej wskazana ostrożność.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Wenus władająca znakiem Byka uwikłana we wtorkowe zaćmienie Księżyca. Umiejętnie korzystaj z posiadanych sił i środków. Nie składaj istotnych deklaracji. W kwestiach sercowych przeszkody.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

We wtorek zaćmienie Księżyca, który ustawia się w wielkiej opozycji. Podobnie Merkury władający Twoim znakiem bierze udział w tej konfiguracji. Ważne sprawy przenieś na inny, lepszy czas.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Władający Twoim znakiem Księżyc we wtorek podlega zaćmieniu. Ponadto ustawiony jest on w wielkiej opozycji. Możliwe komplikacje na polu spraw osobistych. Dbaj o zdrowie swoje i bliskich.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Merkury i Mars przebywające w Twoim znaku wchodzą w skład wielkiej opozycji. We wtorek na jednym z ramion opozycji dojdzie do zaćmienia Księżyca. Możliwe komplikacje i opóźnienia.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Merkury władający Twoim znakiem wchodzi w skład wielkiej opozycji. Obecnie znajduje się w miejscu, które podkreśli wchodzący w fazę zaćmienia Księżyc. Wtorek i środa przyniosą niespodziankę, oby dobrą..


WagaWaga (23 września - 22 października)

W kwadraturze do Twojego znaku ustawiona wielka opozycja. We wtorek wchodzący w skład tej opozycji Księżyc znajdzie się w fazie zaćmienia. Brawura i brak rozwagi mogą doprowadzić do nieszczęścia.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

We wtorek zaćmienie Księżyca. Ten tydzień nie sprzyja wprowadzaniu innowacji. Ważne sprawy przenieś na inny, lepszy czas. Ktoś może chcieć wprowadzić Cię w błąd. Uważaj, aby nie stracić.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

We wtorek zaćmienie Księżyca. Teraz postępuj roztropnie. Liczy się umiar w działaniu i doświadczenie. Nie inwestuj w tym tygodniu. Nie jest to dobry czas dla pomnażania posiadanych dóbr.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W Twoim znaku zaćmienie Księżyca, które ma miejsce we wtorek. Zaćmienia na Saturnie i Plutonie. Saturn włada Koziorożcem i znajduje się obecnie w ruchu wstecznym. Uważaj na siebie!!! (Przez cały tydzień).


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Saturn władający Twoim znakiem we wtorek w dokładnej koniunkcji z Księżycem, który ulegnie zaćmieniu. Przewiduj i myśl. Postępuj raczej rutynowo. Wprowadzone teraz zmiany przyniosą straty.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Sensytywne Ryby odczują wtorkowe zaćmienie Księżyca. Teraz musisz polegać na sprawdzonych metodach postępowania. Nie podejmuj zbędnego ryzyka. Ktoś może wykorzystać Twoje dobre serce.


Pogoda
21
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Masowe bieganie nad morzem

Nekrologi

Sonda

Czy uważasz, że w ostatnich latach Szczecin utracił swój akademicki charakter?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie