środa, 18 lipca 2018.
Horoskop

Horoskop 13-19.07.2018 r.

Horoskop na ten tydzień przygotował Edward Gardasiewicz

www.gardasiewicz. pl

 

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

13 w piątek i dodatkowo zaćmienie Słońca w kwadraturze do Twojego znaku. Zalecana daleko posunięta ostrożność w każdym działaniu. Nie ryzykuj. Brawura nieomalże na pewno zakończy się źle. Uważaj.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Dobrze usytuowana na niebie Wenus może nie wystarczyć, by odeprzeć skutki zaćmienia Słońca, które ma miejsce w piątek 13 – go. Zalecana duża doza ostrożności. Konfiguracja zaćmienia ma wpływ na rodzinę.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Merkury władający Twoim znakiem nadal w niekorzystnym ustawieniu. W piątek 13 – go. zaćmienie Słońca. Uważaj w podróży. Możliwe nieprzewidziane komplikacje zwłaszcza podczas zagranicznych wojaży.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

W Twoim znaku zaćmienie Słońca, które wypada 13 – go. w piątek. To konfiguracja zdecydowanie negatywnie wpływająca na sprawy domu i rodziny. Bądź ostrożny i nie podejmuj ryzykownych działań.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Władające Twoim znakiem Słońce w piątek 13 – go. podlega zaćmieniu. Spadek sił witalnych. Skłonność do podejmowania niepotrzebnego ryzyka. Jeżeli możesz, to nie podejmuj w tym tygodniu żadnych ważnych decyzji.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Wenus przebywająca w Pannie odbiera kwinkus od stacjonarnego Marsa. Ponadto negatywnie wpływa na Twój znak zaćmienie Słońca, które ma miejsce 13 –go. w piątek. Pogorszenie relacji z otoczeniem.


WagaWaga (23 września - 22 października)

W kwadraturze do Twojego znaku rozegra się zaćmienie Słońca 13 – go. w piątek. Podlegasz również kwadraturze Plutona. Piątek i nadchodzący tydzień może przysporzyć Ci kłopotów. Strata finansowa.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

W trygonie do Twojego znaku w piątek 13 – go. ustawia się Słońce w fazie zaćmienia. Choć trygon uznawany jest z ustawienie sprzyjające to z samo zaćmienie już takie nie jest. Uważaj. Nie ryzykuj.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W kwinkusie do Twojego znaku w piątek 13 – go. ustawia się Słońce w fazie zaćmienia. Pogorszenie samopoczucia i spadek sil witalnych. Dbaj o zdrowie. Możliwe niekorzystne sytuacje w miejscu pracy.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W opozycji do Twojego znaku i przebywającego w nim Plutona w piątek 13 – go. ustawia się Słońce osiągając fazę zaćmienia. Odstąp od podejmowania ryzykownych działań. Miej się na baczności.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Mars przebywający w Twoim znaku nadal w pozycji stacjonarnej. W piątek 13 – go. zaćmienie Słońca, które może niekorzystnie wpłynąć na sytuację ogólną. Skłonność do urazów, kontuzje.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

W piątek 13 – go. Twój znak będzie odczuwał wpływ zaćmienia Słońca. Zwolnij tempo działania. To nie jest odpowiednia pora na podejmowanie istotnych decyzji. Dmuchaj na zimne, uważaj.


Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy