wtorek, 19 listopada 2019.
Horoskop

Horoskop 15-21.11.2019 r.

Horoskop na ten tydzień przygotował Edward Gardasiewicz

www.gardasiewicz.pl

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Mars władający Twoim znakiem w środę przestaje tworzyć opozycję do Barana. Wkraczasz w spokojniejszy okres. Nim to się stanie powinieneś w tym tygodniu dopiąć zaległe sprawy. Dbaj o zdrowie.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

W środę znak Byka zacznie odbierać opozycję od Marsa. Rozpoczynasz intensywniejszy okres swojego życia. Przez kilka nadchodzących tygodni Mars zmobilizuje Cię do działania. Podejmiesz inicjatywę.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Mars, który wspierał Cię przez kilka ostatnich tygodni będzie teraz bardziej wymagający. Możliwe, że odczujesz jego oddziaływanie w przestrzeni zawodowej. Przyspieszenie tempa. Większe wymagania.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Weekend pod silnym wpływem Księżyca. Poświęć ten Czas rodzinie i bliskim. Od środy możesz liczyć na wsparcie Marsa, który przez kilka nadchodzących tygodni będzie tworzył trygon do Raka.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Poniedziałek i wtorek sprzyja Lwom. Wówczas w Twoim znaku znajduje się Księżyc, który tworzy trygon z Jowiszem i Wenus. To planety sprzyjające powodzeniu oraz ekspansji. Realizacja małego marzenia.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Od połowy tygodnia przypływ sił. Wszystko to za sprawą pomyślnego ustawienia Marsa, który będzie wspierał Cię przez kilka nadchodzących tygodni. W sprawach sercowych wymagana ostrożność.


WagaWaga (23 września - 22 października)

W połowie tygodnia znak Wagi opuszcza planeta Mars. Możliwe, że zanim to się stanie będziesz musiała doprowadzić Wago do zamknięcia jakiejś ważnej sprawy, zaległości. Poprawa relacji z otoczeniem.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

W środę do Skorpiona wkracza Mars, który włada Twoim znakiem. To czas mobilizacji i zwarcia szeregów. Mars sprzyja osobom aktywnym. Możliwe, że wyznaczysz priorytety na kilka nadchodzących miesięcy.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Początek tygodnia sprzyja Strzelcom. Wenus i Jowisz przebywające w Twoim znakiem ułatwią realizację obranych celów. W sprawach sercowych dobre rokowania, podobnie w przestrzeni finansowej.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Do Koziorożca wkroczyła Ceres, która odpowiada za stabilizację finansową. Ceres nagradza za dobrą pracę oraz za gospodarność. W sprawach osobistych konieczność pokonania jakichś trudności.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Działaj mniej impulsywnie. W środę w kwadraturze do Twojego znaku ustawi się wojowniczy Mars. Mars może negatywnie wpłynąć na samopoczucie, a źle ukierunkowana energia szkodzi.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Przez kilka nadchodzących tygodni będzie wspierał Cię Mars. Planeta ta skłania do działania jednoznacznego, a nawet stanowczego. Liczy się jednak odpowiednie dobranie metod dla realizacji zadań.


Pogoda
6
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie