czwartek, 15 listopada 2018.
Horoskop

Horoskop 9.11-15.11.2018 r.

Horoskop na ten tydzień przygotował Edward Gardasiewicz.

www.gardasiewicz.pl

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Jowisz wkroczył do sprzyjającego Ci znaku Strzelca. Przez mniej więcej rok, licząc od tego czasu, będziesz mógł zrealizować wiele interesujących przedsięwzięć. Układ ten sprzyja nauce, podróżom i filozofii.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

W kwinkusie do Byka ustawił się Jowisz. W tym położeniu będzie znajdował się przez dwanaście miesięcy. To czas zdobywania mądrości życiowej i podjęcia pewnej pracy nad sobą. Nauką i pracą ludzie się bogacą


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Przez dwanaście miesięcy będziesz podlegał opozycji Jowisza, który w tym tygodniu wkroczył do Strzelca. To czas, który pozwoli Ci odnieść się do wielu aspektów tzw. życia zewnętrznego.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Kwinkus Jowisza do Twojego znaku utrzyma się przez dwanaście nadchodzących miesięcy. Pora weryfikacji postaw. Rozmach musi opierać się na racjonalnych podstawach. Czas wyboru najlepszej drogi.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Wkraczasz w okres rocznej prosperity. Wiele okazji i szczęśliwych zbiegów okoliczności na Twojej drodze. Pora sięgać po te ze swoich marzeń, które odkładałeś na później. Szczęście w miłości i podczas dalekich podróży.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Jowisz ustawił się w kwadraturze do Twojego znaku. W ustawieniu tym będzie przebywał około jednego roku. Sprawy, które dotychczas nabrały zbytniego rozmachu – przesady, zostaną poddane weryfikacji – redukcji.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Wagi mogą liczyć na sprzyjające oddziaływanie Jowisza, który przez najbliższe dwanaście miesięcy będzie tworzył sekstyl do Twojego znaku. Powodzenie w miłości i finansach, rozmach.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Jowisz opuszcza w tym tygodniu znak Skorpiona. Teraz skoncentruj się na realizacji rozpoczętych projektów. Półsekstyl Jowisza nadal będzie sprzyjał Skorpionom. Wiele okazji jeszcze przed Tobą.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Jowisz, władca Twojego znaku, wkracza w tym tygodniu do Strzelca. Hossa i prosperity. Przez dwanaście miesięcy możesz korzystać z łask, jakie niesie Ci Twoja planeta. Szczęście w wielu dziedzinach. Powodzenia!


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Podlegać będziesz przez dwanaście miesięcy korzystnemu ustawieniu Jowisza. Jowisz, znajdując się w półsekstylu, pozwoli dopiąć wiele spraw do oczekiwanego końca. Pamiętaj, że szczęściu należy pomagać.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Sekstylem będzie wspierał Cię przez kolejnych dwanaście miesięcy Jowisz. Poszerzenie sfery działania. Wzmocnienie wpływów w oczekiwanych dziedzinach. Ułatwienia i udogodnienia. Zdobycie nowej wiedzy.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Jowisz władający Twoim znakiem ustawia się w tym tygodniu w kwadraturze do Ryb. Teraz musisz uważać na to, by nie przesadzić w jakiejkolwiek dziedzinie. Chęć pokazania się za wszelką cenę może Ci zaszkodzić.


Pogoda
7
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Marsz Niepodległości 2018
Rocznica niepodległości oficjalnie
Harcerze świętowali rocznicę niepodległości
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy samorządy powinny brać pod uwagę szczepienie dziecka przy przyjmowaniu go do żłobka lub przedszkola?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy