niedziela, 27 maja 2018.
Horoskop

Horoskop 25.06-01.06.18 r

Horoskop na ten tydzień przygotowała Małgorzata Wadżet Gardasiewicz

www.MalgorzataGardasiewicz.pl

 

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Trygon Słońca z Marsem uodporni Cię na stres. Merkury w trygonie z Plutonem sprawi, że będziesz cieszyć się powodzeniem w towarzystwie. Szykuje się miły wieczór.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Opozycja Jowisza przyniesie dobry czas. W domu pozytywna atmosfera. Merkury sprzyja rodzinnym spotkaniom. Trudny problem ulegnie rozwiązaniu.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Słońce stojąc w Twoim znaku przysyła moc energii. Czeka Cię udana impreza towarzyska. Oczekuj pozytywnego przełomu w Twoich sprawach. Merkury w trygonie z Plutonem niesie pozytywne zmiany w pracy.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Sekstyl Merkurego nastraja Cię towarzysko. W pracy zawodowej spodziewaj się sukcesów. Planuj służbową podróż. Warto pomyśleć o wakacyjnych planach.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Słońce w trygonie z Marsem zachęca do działania i podejmowania ważnych decyzji. Ustal na nowo priorytety i nie zajmuj się mniej ważnymi sprawami. Czeka Cię poprawa kondycji psychofizycznej.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Trygon Merkurego przyniesie poprawę na niwie zawodowej. Podejmuj nowe decyzje, poszerzaj strefę wpływów. W życiu towarzyskim zanotujesz ożywienie.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Trygon Słońca zapewni pozytywną atmosferę w domu, umili wzajemne relacje, zapewni miły i spokojny tydzień. W związku partnerskim odczujesz poprawę i wzmocnienie więzi.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Trygon Merkurego z Plutonem sprzyja sympatycznym spotkaniom, dobrym relacjom w domu i w pracy. Możesz z powodzeniem podejmować teraz ważne decyzje. Licz na poprawę zdrowia i samopoczucia.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Jowisz w trygonie z Neptunem przyniesie wspaniałą intuicję i wyczucie. Czeka cię naprawdę udany tydzień. W pracy i prowadzonym biznesie licz na dobre pomysły.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Trygon Plutona z Merkurym sprzyja finalizowaniu ważnych umów i transakcji. Oczekuj ciekawych inspiracji. Planuj spotkania towarzyskie i rodzinne. Dobry czas na zorganizowanie przyjęcia w ogrodzie.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Trygon Słońca sprawi, że wzrośnie poziom Twojej życiowej energii. Bierz się za trudne zadania, rozwiązuj problemy. Licz na poprawę samopoczucia i zdrowia.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Jowisza w trygonie z Neptunem zapowiada pomyślny trend na najbliższy tydzień. Wszystko zdążysz załatwić na czas. Terminy nie będą cię gonić i znajdziesz czas na swoje przyjemności i hobby.


Pogoda
18
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Za nami 4. Ekobieg
Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”