środa, 23 stycznia 2019.
Horoskop

Horoskop 18.01.2019 – 24.01.2019 r.

Horoskop na ten tydzień przygotował Edward Gardasiewicz

www.gardasiewicz.pl

 

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Do Twojego znaku wkroczył władający Baranem Mars. Mobilizacja sił i przyspieszenie w działaniu. Mars jest planetą wnosząca nową energię i zapał. Liczy się jednak nie tylko siła, ale i dyplomacja.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Weekend przyniesie jakieś rozwiązanie. Silne wsparcie planet pomoże poprowadzić tak postępowaniem Twoim, jak i otoczenia, aby w efekcie końcowym dać satysfakcję wszystkim zainteresowanym.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

W opozycji do Twojego znaku ustawia się planeta Wenus. Teraz na pierwszy plan mogą wysunąć się sprawy sercowe. Licz się z opinią swojej drugiej połowy. Wenus w takim położeniu ujawnia różnicę zdań.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Znak Raka podlega opozycji Słońca, Merkurego, Saturna i Plutona. Postawa konfrontacyjna lub nieugięta może stanowić teraz spory problem. Przeforsowanie swoich opcji za wszelką cenę się nie opłaci.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

W poniedziałek Księżyc znajdzie się w fazie zaćmienia. Zaćmienie to będzie miało miejsce w znaku Lwa. Oszczędzaj siły. Możliwe pogorszenie relacji rodzinnych. Strata czasu i zmiana planów. Uważaj.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Panny mogą polegać na swoim oglądzie sytuacji. Dar spostrzegawczości i wrodzona elokwencja kluczem do osiągnięć. Ktoś krytycznie może ocenić Twoje postępowanie. Liczy się dialog i porozumienie.


WagaWaga (23 września - 22 października)

W weekend Waga pod niekorzystnym wpływem wielu planet. To nie jest dobry czas na rozpoczynanie czegokolwiek. Przez cały nadchodzący tydzień miej się na baczności. Nie lekceważ zagrożeń.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Mars, władca Skorpiona, w trygonie z Wenus. Takt i dyplomacja będą w tym tygodniu pomocne w załatwieniu jakiejś delikatnej sprawy. Możliwe, że będzie ona dotyczyć sfery spraw sercowych.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W Twoim znaku Wenus tworzy koniunkcję z Jowiszem. Obie planety przynoszą szczęście, które teraz może być spotęgowane. Powodzenie w dziedzinie finansowej. Radość i szczęście w miłości.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Merkury, Saturn i Pluton przebywają w Koziorożcu. Licz się ze słowami. Merkury pod dyktatem Saturna. Kłopoty związane z przepływem informacji. Możliwe działanie bezwzględne, skalkulowane.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodnika wspierają Słońce, Jowisz, Mars i Wenus. Kreatywność w działaniu. Nowe plany oraz uzasadniona nadzieja na ich szczęśliwą realizację. Wsparcie finansowe. Uśmiech losu. W pracy przyspieszenie.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Niejasności na polu uczuciowym. Źle pojmowana solidarność z interesami innych. Chybione działanie w ważnej sprawie. Możliwe pogorszenie sytuacji finansowej. W pracy plotki, opóźnienia, strata.


Pogoda
-5
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Pobiegli dla Eweliny
Pamięci Pawła Adamowicza
Licytacje dla Orkiestry
Poprzedni Następny

Sonda

Czy wprowadzane przez rządzących nowe przepisy zapobiegną podwyżkom cen prądu w tym roku?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy