poniedziałek, 23 września 2019.
Strona główna > Na Luzie > Jarosław Kret: Nie wybebeszam swojego życia i nie piorę brudów w internecie

Jarosław Kret: Nie wybebeszam swojego życia i nie piorę brudów w internecie [FILM]

Jarosław Kret: Nie wybebeszam swojego życia i nie piorę brudów w internecie
Data publikacji: 2018-03-27 22:32
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-12 11:27
Wywietleń: 1735 318470

Nie lubię być wykorzystywany do różnych manipulacji  twierdzi prezenter Jarosław Kret. Jego zdaniem hejt, z jakim spotyka się od kilku tygodni, związany jest z programem „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Kret podkreśla, że nigdy nie komentował swojego życia prywatnego publicznie, wszelkie informacje na ten temat muszą więc być zmyślone lub przekręcone.

Z falą negatywnych komentarzy Jarosław Kret boryka się od czasu, gdy pojawiła się w mediach informacja o rozstaniu z Beatą Tadlą. Odpowiadając hejterom, prezenter zamieścił na Instagramie oświadczenie, w którym stwierdził, że jego wypowiedź została zmanipulowana przez przeprowadzającego wywiad dziennikarza. Z negatywnym odbiorem internautów spotkała się również wypowiedź Jarosława Kreta na temat jego brata bliźniaka, Jacka.

– Trochę mam dosyć tego, bo traktuję występy w tym programie zawodowo i nie lubię być wykorzystywany do różnych manipulacji, tylko tyle mogę powiedzieć, to wszystko wokół tego programu się zadziało. Cóż, trudno – mówi prezenter agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Jarosław Kret twierdzi, że nie czyta internetowych komentarzy na swój temat, ich treść czasem przekazują mu natomiast znajomi. Jest przekonany, że każdy rozsądny człowiek musi uznać tego rodzaju doniesienia za nieprawdziwe, zwłaszcza że prezenter nigdy nie komentował publicznie wydarzeń ze swojego życia prywatnego. Obecnie nadal konsekwentnie trzyma się tej strategii.

– Nie wybebeszam swojego życia i nie piorę brudów w internecie. Jeżeli ktoś coś takiego gdzieś zauważył, to albo to był jakiś tzw. fake news, albo z jakiegoś fejkowego konta –  mówi Jarosław Kret.

Prezenter, podobnie jak znaczna część gwiazd show-biznesu, jest aktywny w mediach społecznościowych, ogranicza się jednak wyłącznie do Instagrama. Twierdzi, że nie radzi sobie z obsługą tej platformy, dlatego publikuje wyłącznie zdjęcia, powstrzymując się od komentarzy. Na fotografiach uwiecznia głównie zabawne sytuacje, które go spotkały, wydarzenia z życia zawodowego oraz relacje z podróży. Niejednokrotnie zdarzało mu się opublikować zdjęcie, do którego pozował z Beatą Tadlą, nie zdradzając jednak intymnych szczegółów z ich wspólnego życia.

– Niewiele osób z tych, które mnie hejtują, bo myślą, że coś się stało w moim życiu prywatnym, bo ktoś napisał jakąś bzdurę, ma świadomość, że napisałem dziesięć książek, w tym kilka bestsellerów, ale to są ludzie, którzy nie chodzą do księgarni, których jedyną lekturą są tabloidy. Bardzo im współczuję – mówi Jarosław Kret.

Źródło:Newseria.pl

Komentarze

trohan
Ty schizofreniku od pisania PO, leki brałeś ? Zapomniałeś jeszcze wstawić datę 2015 czyli dla ciebie Nową Erę - po tym jak kaczor i jego pazerna drużyna dorwała się do koryta: "Nam się należy!" A miało być skromnie i uczciwie.
2018-03-29 09:24:35
Do...Jaruna
Czyli Ktos robi pod Nim "Krecia Robote"...? A te "warszawskie i nie tylko" to uganiaja sie przede wszystkim za Grubymi Po-rtfelami i ich Po-siadaczami czyli Oli-garkami !!
2018-03-29 00:21:16
Jarun
Śmieszny człowieczek od pogody, który przy prognozie przykucał jakby chciał ...no mniejsza z tym...okrzyknięty przez "warszawkę" celebrytą -czyli dno i wodorosty. No dobrze, a co sobą reprezentujesz drewniany krecie? Nic! A, że warszawskie ladacznice uganiają się za tobą, one uganiają się za każdym chłopem...
2018-03-28 22:39:09
'
Jasne, ale na tych pudelkach bryluje w najlepsze.
2018-03-28 06:39:00

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wokalne popisy na pl. Grunwaldzkim

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie