czwartek, 21 lutego 2019.
Strona główna > Na Luzie > Kot Wrocek u prezydenta Wrocka

Kot Wrocek u prezydenta Wrocka

Kot Wrocek u prezydenta Wrocka
Data publikacji: 2019-02-04 21:44
Ostatnia aktualizacja: 2019-02-08 00:08
Wywietleń: 1393 374493

Wrocek – kot, którego właściciele porzucili na dworcu autobusowym – od poniedziałku ma nowy dom. Zwierzę zamieszkało w gabinecie prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka. - Jestem wielkim zwolennikiem adopcji zwierząt – powiedział prezydent miasta.

Kota, któremu w internetowym głosowaniu mieszkańców Wrocławia, nadano imię Wrocek, kilka dni temu porzucono na dworcu autobusowym w stolicy Dolnego Śląska. W poniedziałek kot trafił do gabinetu prezydenta Wrocławia, gdzie na stałe zamieszka.

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk przypomniał w rozmowie z dziennikarzami, że kilka tygodniu temu zapowiedział, iż w urzędzie zamieszka czworonóg.

– Gdy dowiedziałem się o porzuconym kocie – wybór nie mógł być inny. Tym bardziej że jestem wielkim zwolennikiem adopcji zwierząt. We wrocławskim schronisku wciąż wiele psów i kotów czeka na nowego opiekuna. Wielokrotnie zachęcałem i będę zachęcał osoby, które myślą o zwierzęciu w domu, aby właśnie tam skierowały pierwsze kroki – powiedział Sutryk.

(pap)

Fot. PAP/Maciej Kulczyński

Komentarze

do @ Grzesiek
- widziałeś prezesa w "tabloidach" jak przytula kota, akurat takiego "PO_rzuconego na dworcu autobusowym"?....To nie jest zło lecz moja obserwacja tzw. "żacia politycznego" w Polsce...Zaczynają kochać "porzucone" koty jak kochali "uciekinierów z Syrii", znam takich, którzy obiecali publicznie iż wezmą "ciemnego" pod swój dach.
2019-02-07 23:56:58
krotko
kolejny lewacki przyglub.przy wszystkich zastrzezeniach to w porownaniu ztymi pseudowlodarzami wroclawia,warszawy ,sopotu,poznania,lodzi i do niedawno gdanska ten nasz krzystek nas tak nie kompromituje.
2019-02-06 16:28:50
Grzesiek
To ukochany prezes zajmując się kotem też robi to dla słupków poparcia? Zastanawia mnie skąd w ludziach tyle zła? Chyba innych oceniają po sobie.
2019-02-06 10:44:39
,
PR i populizm zawsze w modzie.
2019-02-06 07:00:30
Quistorp
W. Sz. i Miłościwie panujący na urzędzie Pan Prezydent na szczerze rozpromienioną twarz W.Cz.P. Roberta Biedronia to nie wygląda. Twarz ma zakodowany wyraz. Nie do podrobienia. Tygrys by się wystraszył. Aktorstwo to wielka sztuka.
2019-02-05 20:31:08
Kotek-Wrocek
robi dobrze na "pijar" i "słupki procentowe" - mam podejrzenie iż "nieznani" co zostawili kotka są dobrze znani.....We "Wrocku" następny kochający koty? PO_dejrzanie.
2019-02-05 12:58:51