Piłka nożna. Klęski szczecińskich trampkarzy

Data publikacji: 16 września 2019 r. 17:02
Ostatnia aktualizacja: 16 września 2019 r. 23:13

To była bardzo nieudana kolejka dla szczecińskich drużyn piłkarskich w makroregionalnej lidze trampkarzy. Swoje mecze przegrały – zarówno FASE, jak i Pogoń. Łącznie nasze dwie ekipy zainkasowały dziesięć goli. Po pięć każda z nich.

Zespół FASE przegrał w wyjazdowym meczu z liderującym w tabeli Lechem Poznań 0:5 (0:1). Do przerwy udawało się jeszcze prowadzić w miarę wyrównany mecz. Po zmianie stron dominacja gospodarzy uwidoczniła się, czego efektem były kolejne gole. Tydzień wcześniej Lech rozgromił Pogoń w podobnym stosunku – 4:0.

Szczecinianie w poniedziałek nie potrafili zrehabilitować się za wysoką porażkę z Lechem. Przegrali kolejny wyjazdowy mecz, tym razem z Lechią Gdańsk 2:5 (0:3). Mecz rozstrzygnął się praktycznie do przerwy, po zmianie stron gościom ze Szczecina nie udało się zniwelować strat, w dwóch kolejnych meczach stracili aż dziewięć goli.

W 8 – zespołowej grupie makroregionalnej FASE zajmuje trzecie miejsce, natomiast Pogoń plasuje się na piątej pozycji. (par)