czwartek, 19 września 2019.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Polska przegrała z Kolumbią

Piłka nożna. Polska przegrała z Kolumbią

Piłka nożna. Polska przegrała z Kolumbią
Data publikacji: 2019-05-23 22:27
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-24 15:59
Wywietleń: 668 393015

Piłkarska reprezentacja Polski do lat 20 przegrała w inauguracyjnym meczu młodzieżowych mistrzostw świata z Kolumbią 0:2 (0:1). Nie zdołała zatem zrewanżować się za porażkę pierwszej reprezentacji z Kolumbią podczas ubiegłorocznych mistrzostw świata seniorów.

W polskim zespole wystąpiło dwóch piłkarzy Pogoni Szczecin: Sebastian Walukiewicz i Adrian Benedyczak. Ten pierwszy zagrał w wyjściowym składzie, ale z powodu kontuzji nie dokończył meczu. Benedyczak wszedł na boisko w końcówce spotkania, ale nie zdołał odwrócić losów meczu.

Rywale przewyższali nasz zespół pod każdym względem – wyszkolenia technicznego, rozumienia gry, sprawnością fizyczną, szybkością. Polski zespół przez cały mecz praktycznie nie stworzył sobie sytuacji, nie umiał zagrozić bramce rywala. Nie zabrakło tylko ambicji, jednak pod względem piłkarskim było fatalnie.

Podczas inauguracyjnego spotkania na tle wymagającego, trochę egzotycznego rywala przekonaliśmy się o ogromnych zaległościach w szkoleniu, które nie poprawia się, mamy bardzo mało piłkarzy z jakością, umiejętnością wygrywania pojedynków, potrafiących dryblować, stwarzać przewagę. (par)

 

Komentarze

Obs.ryver
"..Rywale przewyższali nasz zespół pod każdym względem – wyszkolenia technicznego, rozumienia gry, sprawnością fizyczną, szybkością..." Więcej komentować nie będę...
2019-05-24 15:46:25
okiem kibica
wyszkolenie-umiejętności czysto piłkarskie-lata świetlne.My dalej tkwimy w jaskini.Ten stan rzeczy doskonale widać na naszych rodzimych boiskach,w tym także w Pogoni.Uczą ich taktyki a nie uczą techniki grania.Potem wyjdzie jeden z drugim i okazuje się że nie potrafi kompletnie niczego co ułatwiłoby mu grę 1/1.Jest to obraz nędzy i rozpaczy.
2019-05-24 11:15:36
gfxh
Uwaga- w sprawie szkolenia nie zgodzę się, gdyż duża część kadry jest szkolona na Zachodzie.Natomiast różnicę było widać pod względem zgrania (12 meczów Kolumbii i 4 mecze Polaków),techniki i szybkości. Myślę, że również chłopaków zjadła trema przed taką publiką.
2019-05-24 09:31:58
roger
walukiewicz makabra
2019-05-24 07:49:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wokalne popisy na pl. Grunwaldzkim

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie