Bieg Noworoczny w Parku Kasprowicza [GALERIA]

Data publikacji: 01 stycznia 2017 r. 18:41
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:24
Bieg Noworoczny w Parku Kasprowicza

Tradycyjny 5-kilometrowy Szczeciński Bieg Noworoczny odbył się w niedzielę wczesnym popołudniem na dwóch pętlach ścieżkami Parku Kasprowicza. Imprezę zorganizowali Klub Biegacza Maratończyk Team Szczecin i Gmina Miasto Szczecin.

Zawody ukończyło 413 biegaczy (ponadto 20 osób doszło do mety w marszu nordic walking), a zwyciężył Paweł Pankratow (Hermes Gryfino) przed Bartoszem Nowickim (MKL Szczecin) i Dawidem Nowaczykiem (Mick o’Amelika Huipu). Najszybszą kobietą okazała się Natalia Gulczyńska (MKL Szczecin), która w generalnej klasyfikacji zajęła 25. miejsce. Niemal połowa biegaczy wystąpiła w okolicznościowym przebraniu, a z tej okazji specjalną nagrodę otrzymali Magdalena i Robert Chawziuk (Puszczyk Bukowy).©℗