środa, 20 lutego 2019.
Strona główna > Wiadomości > Liberadzki i Wieczorek w Świnoujściu. Namawiali do głosowania na SLD

Liberadzki i Wieczorek w Świnoujściu. Namawiali do głosowania na SLD

Liberadzki i Wieczorek w Świnoujściu. Namawiali do głosowania na SLD
Data publikacji: 2018-10-07 15:47
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-30 14:08
Wywietleń: 1437 355110

Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego i Dariusz Wieczorek, szef zachodniopomorskiego SLD przy Wybrzeżu Władysława IV w Świnoujściu zachęcali do głosowania na kandydatów tamtejszej lewicy. - Joanna Agatowska da nowy impuls do rozwoju Świnoujścia - mówił D. Wieczorek.

Konferencję otworzyła Joanna Agatowska, kandydatka na prezydenta Świnoujścia. Przy wybrzeżu zebrali się kandydaci SLD oraz rady miasta i kandydat do sejmiku. Jako pierwszemu głos oddała Bogusławowi Liberadzkiemu. Wiceprzewodniczący PE podkreślał wieloletnie wsparcie SLD dla inwestycji takich jak tunel, droga S3 oraz potrzeby zrównoważonego rozwoju portów w Szczecinie i Świnoujściu.

- Dotrzymaliśmy słów, które składaliśmy podczas kampanii wyborczej. Jesteśmy skuteczni. Zachęcam do oddawania głosu na naszych kandydatów. To będzie nowy etap dla Świnoujścia - mówił B. Liberadzki.

Z kolei D. Wieczorek mówił, że lewica jest z mieszkańcami Świnoujścia; że kandydaci SLD rozmawiają z nimi przy każdej okazji, także na ulicach. Przypomniał, że wybory już za dwa tygodnie. Szef zachodniopomorskiego SLD wierzy, że przez kolejne lata w fotelu prezydenta Świnoujścia będzie zasiadała Joanna Agatowska, a przedstawicieli SLD w sejmiku wzmocni Robert Gawroński, „jedynka” ze Świnoujścia.

- Będę dbał o te wszystkie sprawy, które są istotne dla mieszkańców Świnoujścia i regionu, m.in. opiekę zdrowotną i nad seniorami, bo takie zapisy znalazły się w naszym programie. Jest też kwestia ważna dla mieszkańców miasta w postaci groźby budowy terminala kontenerowego na prawobrzeżnej plaży i tej sprawie będziemy poświęcać jak najwięcej uwagi - mówił R. Gawroński.

Joanna Agatowska mówiła, że program świnoujskiego SLD to wynik rozmów z mieszkańcami. Kandydatka na prezydenta Świnoujścia mówiła, że jej celem jest aby mieszkańcy poczuli się gospodarzami swojego miasta.

- Chcemy, żeby miasto przestało być sypialnią dla osób, które kupują tutaj apartamenty, a przyjeżdżają tylko na chwilę, a mieszkańcy pełnili rolę jedynie usługową. Chcemy, żeby budżet był dzielony w sten sposób, żeby zaspokajać mieszkańców sprawy. Dlatego proponujemy bezpłatną komunikację autobusową, lepszą jakość usług oświatowych i zdrowotnych oraz chcemy poprawy jakości życia na osiedlach i we wspólnotach mieszkaniowych. To wszystko znajduje się w naszym programie - mówiła J. Agatowska.


Tekst i fot. BaT

Na zdjęciu: Konferencję otworzyła Joanna Agatowska, kandydatka na prezydenta Świnoujścia. Przy wybrzeżu zebrali się kandydaci SLD oraz rady miasta i kandydat do sejmiku. Do głosowania na lewicę zachęcali Bogusław Liberadzki oraz Dariusz Wieczorek.

Liberadzki i Wieczorek w Świnoujściu. Namawiali do głosowania na SLD Liberadzki i Wieczorek w Świnoujściu. Namawiali do głosowania na SLD

Komentarze

do kapitana SB
Wasz czas już się skończył !!! a powinien już dawno
2018-10-09 13:57:10
@SB z Z esbakami na listach
Policz,gościu,SBeków na listach PiS-u.Jestem emerytem,ale pamiętam "gości" w moim pokoju.Niestety,mam obowiązek zachowania tajemnicy.Kapitan SB.
2018-10-09 13:04:20
SLD z SB-kami na listach
Teraz to cyrk, SLD ma na swoich listach byłych funkcjonariuszy SB, już mogą się pakować, czyżby chcieli powrotu systemu sprzed 1989 roku?
2018-10-08 17:54:22
@prowokator
Masz świętą rację / cha ,cha ?/ - tylko dlaczego taka fajna lewica zbankrutowała ?
2018-10-08 15:25:36
Nestor
Co to za "komentarze"? Byście sie wszyscy wstydzili! Powinniście brać przykład z tradycji sierpnia `80 kiedy to rozmawiano "jak Polak z Polakiem". A teraz...? Wstyd i hańba dla narodu polskiego za ten język brukowy. W Kościele jest to samo. Polska kultura stacza się w dół. Jeżeli ktoś czuje sie obrażony, to przepraszam.
2018-10-08 14:31:17
I do prowokatora...
Pod wplywem Lewakiego terroru... ze strzelanina do Spoleczenstwa na placach i ulicach czy Zakladach Pracy z Ostrych... ( w latach 1956, 1970/71, 1980 !!! ) i niesamowitego Wyzysku z kazdego rodzaju Pracy... oraz zycia na Pasztetowej i Smalcu dla +/- 90-95 % Narodu ( odliczajac 2 miliony owczesnych PZPR, PSL i SLD Lewakow ) wciagnietych na Czlonka... tych Parti !!! Gdzie bezdomnosc i bezrobocie likwidowano i Palowaniem - tak na ulicach, parkach w Bramie jak i na Komisariacie...!! A te "prewentoria" to byly utrzymywane z Maxsymalnie zabieranych Niewidocznych i Nieujawnianych Podatkow...gdzie Lewactwo to se juz tylko moze - ale wybrac sie jeszcze do Swinoujscia nad Morze !! A wiec: Nigdy wiecej Komuny i PO-stkomuny w Polsce !!!
2018-10-08 14:04:29
prowokator
za UB-było bezpiecznie w domu i na ulicach. naziści i faszyści siedzieli w pier.d.lach lub na emigracji. PZPR zbudowała szkoły, uniwersytety, koleje, drogi, stocznie, fabryki,całe miasta i osiedla -dla ludzi pracy!!!Zlikwidowali bezdomność i bezrobocie! Sanatoria, prewentoria i szpitale były bezpłatne dla wszystkich! Leki -za grosze! Tylko LEWICA może odrodzić Polskę dla Polaków a nie dla kleru i kapitalistów!!!
2018-10-08 12:36:24
aśka
Ruda jest ok. Żmurkiewicz już powinien dać sobie spokój. Czas na nową wizję miasta. Mniej betonową i przyjazną mieszkańcom.
2018-10-08 12:29:22
? ? ?
A skad za czasow Komuny i PO-stkomuny... az tylu Profesorow sie "namnozylo i naplodzilo"...? A moze Aktywne Uczestnictwo we wszystkich Akademiach 1-szo Majowych i Pazdziernikowych s-PO-ro... jednak do-PO0-moglo ??/!!
2018-10-08 12:16:03
PO-dwieczorkowe obiecanki...?
Nie dla od nowa PO Staremu... czyli teraz S-ocjalizm L-udziom D-amy - to tak, jak by z deszczu PO-d rynne...! A wiec: niech dalej i dlugo Rzadzi PiS i Zjednoczona Prawica !!
2018-10-08 12:02:56
Spadkobiercy UB. i PPR.
Paszli !!!
2018-10-08 11:19:23
Obs.ryver
"..tylko lewica wprowadziła do Polski tzw. konkordat!" Konkordat jest u m o w ą! Nie wprowadza się go lecz zawiera. kościół watykański łamie konkordat na codzień i od swięta. To nie wina SLD!!! To komitet centralny biskupów kaczejnaziPRLki jest winien łamania umowy między "państwem"Watykan a Polską Rzeczypospolitą!!! Tyle w temacie.Polecam film KLER...
2018-10-08 10:41:29
zig zag
Tu nie miało być tłumów, bo to nie wiec tylko prezentacja kandydatów...a prof. Liberadzki to szanowany polityk i wice Parlamentu Europejskiego, w którym jest już "entą" kadencję.
2018-10-08 09:21:14
do beszczelnego
Jeżeli chcemy komuś ubliżać, to przynajmniej sami nie róbmy błędów ortograficznych ;) Zgodnie z zasadami, wynikającymi z polskiej ortografii piszemy : BEZCZELNYM ;) Na marginesie przepraszam Pana profesora Bogusława Liberadzkiego za tą polemikę, co do zasad pisowni.
2018-10-08 09:18:52
Won
Komuna już była i Polskę zniszczyła, więc raz sierpem, raz młotem.
2018-10-08 08:07:34
obserwator
do rezerwatu dzieci idżcie. nikt was nie chce..i kodziarzy weźcie
2018-10-08 06:44:50
Rops
Wszystko na pokaz , ruda jezdzi rowerem w masie krytycznej bo wybory ostatni raz chyba ze 2 lata temu , biega - a nie robi tego , je obiady w taniej stołowce w miescie - ostani raz widzialem ze 4 lata temu -na pokaz ! Brak programu , zero pomyslu ,z wszystkimi jest w konflikcie , ma slaby zespol zle przygotowanych kandydatow do rady . Chodzi po spotkaniach z ludzmi i opowiada banialuki , wszystko zle -dostala k... za nic nie robienie. Kasa , kasa i tylko kasa !
2018-10-07 22:42:30
do @ Obs.ryver
- tylko lewica wprowadziła do Polski tzw. konkordat! Zło, które nigdy nie zaniknie. Twoja lewica zawsze pyskuje o laizacji i oddzielenia "sakrum" od świeckiego państwa....Tego lewicy nie zapomnę.
2018-10-07 19:53:02
Ch.Eng.
Ale tłumy! Liberalizm i trasa zamkowa,można się zlać że śmiechu
2018-10-07 19:03:13
Tunel, S3, porty
Wstrętna czerwona SLD-owska żaba podstawia nogę, gdy PiS-owski kowal wykuwa przyszłość.
2018-10-07 18:46:35
Obs.ryver
PiS tunelu nie wybuduje... Gdyby nie prof.Liberadzki i jego TRASA ZAMKOWA,to Lewobrzeże Szczecina byłoby w podobnej sytuacji jak w Świnoujściu, tyle że bez promów. Tylko LEWICA jest skuteczna w działaniu. To LEWICA opracowała Konstytucję i uchwaliła ją, Lewica wprowadziła nas do NATO i otworzyła granice przystępując do Układu z Szengen. Kaczyzm przez 2,5 roku wybudował 9 km drogi ekspresowej ..gdzies w Polsce...To wszystko.
2018-10-07 18:33:07
ALE TRZEBA BYĆ BESZCZELNYM
Żeby taki Europejski zdrajca Rzeczpospolitej miał czelność promować SLD. Tfu !
2018-10-07 18:00:21
To się okaże 21 października
Samorządowiec powinien umieć słuchać głosu swoich mieszkańców, którzy oddając głos ufają, że dotrzyma przedwyborczych obietnic. Samorząd to nie biznes, to służba swoim mieszkańcom. Chciałabym, aby o tym pamiętali nie tylko kandydaci na prezydenta, ale również kandydaci na radnych. Umieć sprawować mandat zaufania..... I tyle
2018-10-07 17:39:56
Ruda nie ma szans
Tylko Żmurkiewicz. Umie współpracować z rządem.
2018-10-07 16:37:21