wtorek, 25 czerwca 2019.
Strona główna > Wiadomości > NAPISZ DO NAS. Pseudografficiarz nie odpuszcza

NAPISZ DO NAS. Pseudografficiarz nie odpuszcza

NAPISZ DO NAS. Pseudografficiarz nie odpuszcza
Data publikacji: 2018-06-28 11:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 00:48
Wywietleń: 22380 335872

Świeżo wyremontowany budynek przy ul. Ku Słońcu 24b w Szczecinie najwyraźniej nie spodobał się wandalom, którzy musieli na ścianie pozostawić swój ślad. W tej sprawie napisała do nas jedna z lokatorek.

– Proszę o pomoc. Ktoś zdewastował nam wyremontowany budynek. Po zamalowaniu jednego graffiti, powstało drugie... Sprawa jest zgłoszona na policję. Liczymy że rozpowszechnienie informacji pomoże w ujęciu sprawcy. Budynek jest po generalnym remoncie, którego koszt wyniósł pół miliona – pisze Czytelniczka Katarzyna.

Autor nazwał te bazgroły swoją pracą. Jest z czego być dumnym? Raczej nie. Dziełem sztuki tych bohomazów nazwać nie można. Do dzieła sztuki i prawdziwego – robiącego wrażenie graffiti – długa droga. Oby nie ćwiczył swych umiejętności na kolejnych budynkach.

INFORMACJĘ MOŻNA PRZESŁAĆ „KURIEROWI” ZA POŚREDNICTWEM NAPISZ DO NAS.

Fot. Czytelniczka

Komentarze

Ciapuła
Ten sam kretyn maże także w centrum żaden z niego artysta i graficiarz a zwykły bezmózgi wandal, powinno się gnoja wykąpać w farbie i poczekać aż wyschnie no i oczywiście powinien zapłacić za każdy bazgrął przynajmniej po 50000 od sztuki
2018-07-10 11:43:25
M.
Wal sie na cycki Waldus,duzo sie zmienilo na dzielnicy,nie jestes stad to ryj.Na nieszczescie graficiarza tam mieszkaja fajni ludzie i nie chcial bym byc w skorze pajaca jak go namierza.
2018-06-30 19:24:02
obiektywny
Przecież tego co było nie można nazwać pracą, to było mega brzydkie. Zwykle bazgrodly.
2018-06-29 20:29:12
W nieskończoność idioci będą walczyc
Idioci będą walczyć z grafficiarzami ile mogą bo mądrzy nie są. Graficiarze natomiast całe życie będą grafficiarzami i będą opowiadać potomstwu o tym jak niemądrzy ludzie próbowali z nimi walczyć . Wystarczy zasponsorować ścianę grafitu na osiedlu idioci. Pozdrawiam racjonalnie
2018-06-29 11:49:15
nieznany_sprawca
Ten śmieć, zapewne kibol i biedak, na bank słucha też rapu.
2018-06-28 21:57:04
jaka podk*%wa mogła się tak zachować?
trzeba być śmieciem niewartym jakiejkolwiek uwagi, który próbuje coś głupiego zrobić żeby zwrócić na siebie uwagę. Na pohybel takim.
2018-06-28 19:31:45
napisz ?
Piszę : policja ma złapać "artystę " , a sąd wymierzyć mu wyrok . Moja propozycja zwrot kosztów naprawy/ tak , bo zepsuł , nie ozdobił / i 2, 3 lata prac porzadkowych dla miasta . Niemniej treść wskazuje na kogoś zwasnionego z adm. ? , lokatorami ?
2018-06-28 17:19:07
Esteta
Mosel - kolejny taki przygłup i patologia, maluje swój niedorozwinięty nick na wielu budynkach/elewacjach przy ul. Wyzwolenia, od mniej więcej ul. Odzieżowej w stronę ronda Giedroycia. Na pewno tu gdzieś mieszka w tej okolicy.Jest już namierzany i zostanie wyjaśniony, prędzej czy później w czynie społecznym.
2018-06-28 16:39:22
SZARY
połamać mu łapy może zmądrzeje jak się nawet podetrzeć nie będzie mógł
2018-06-28 16:27:47
Beste leben
schließe die Schnauzen, das gefällt jedem
2018-06-28 16:26:51
qwe
Graficiarz bez bolca dostaje pierd0lca. Bohomaziarz po prostu szuka sposobu żeby trafić do paki na przecwelenie. Ot taka kultura, najpierw kozak a potem płacze jak panienka z tego filmu: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=XvAJNIolfYU
2018-06-28 16:24:48
Mazak
Jak wielki kompleks małego fiutka trzeba mieć, żeby się bawić w takie mazanie po ścianach niczym pospolity odmóżdżony gówniak? GARDZĘ TAKIMI JAK TY, SPREJUJĄCY ŚMIECIU.
2018-06-28 15:49:55
Tox
4C1D Morda pajacu, bo ci ktoś ryj pomaluje.
2018-06-28 15:41:41
PRAWIDLOWO
BEKA Z WAS, DOBRE STYLE ŻADNE BOHOMAZY.
2018-06-28 15:40:59
XDD
BEKA Z WAS, DOBRE STYLE ŻADNE BOHOMAZY
2018-06-28 15:35:13
4C1D
@Hahahah: ty idioto! Tak, jesteś idiotą! MiB to zwykły wandalizm i tyle! Skoro taki jesteś cfaniak to pomaluj komendę, frajerze! No?! Podejmiesz wyzwanie czy jesteś ciota ostatnia? Hm?! No, jesteś ciota, i tyle! Wszyscy wy jesteście cioty! To ty, pajacu, nie masz pojęcia o prawdziwym grafiti.
2018-06-28 14:48:04
Link
http://trainsporting.org/meras-local-vandal-szczecin/
2018-06-28 14:42:13
Hahah
Wy ludzie biedni umyslowo nie wiecie co to jest prawdziwe graffiti, obejrzyjcie somie MiB albo wild style.
2018-06-28 14:24:15
Kot
Hahaha szanuje bardzo, bylo nie zamalowywac 🤷🏻‍♂️
2018-06-28 14:20:46
skandaljackson
o ile zaklada ze to synus jakiejgos randego albo policjanta
2018-06-28 13:53:43
MERAS CIENAS
PRZECIEŻ TO MERAS, WIDAC PO TYCH GOWNO GRAFFIKACH, TYLKO ON PODPISUJE SIĘ "LOCAL VANDAL AKA KU**S"
2018-06-28 13:43:38
Slayzer
"ukarać karą kilku tysięcy złotych" - kilku tysięcy? Widziałeś koszt renowacji? To nie są tanie rzeczy... Całe 500 tys. mu powinni dowalić. 5000zł wyznaczyć nagrody :-) I tak artysta zapłaci...
2018-06-28 13:39:36
BRAC GO!
Zabrac mu puszki z farba i ryj mu na czarno wymalowac!Pieprzone dzikusy. SZTUKA! Bazgroly i syf!
2018-06-28 13:19:12
...
local vandal-meras zdaje sie, to jeszcze go policja nie złapała ?przeciez on maluje od lat pol miasta ,rece uciac i po problemie chyba ze nogami bedzie malował buhaha ,niech spoldzielnia wyznaczy powiedzmy 5-10 tys nagrody za info o nim to zaraz go koledzy podpi***lą hahha
2018-06-28 12:51:32
...
Widac ze to jakis prawilniak zaklety ,skrot acab wiadomo co znaczy, znalezc i obciazyc kosztami malowania plus kara ze 100 tys ,do pierdla na 2 lata a potem do zbiernia gowna i czyszczenia przystankow ,na koniec jeszcze to samo co on napisał na tym murze nalezy mu wytatułowac na czole bedzie miał pamiątke
2018-06-28 12:48:38
Local vandal
Na ul. ŁOKIETKA jadąc od Krzywoustego też jest 'praca' tego kogoś. W innym miejscu też widziałem. Chyba na Powstańców wielkopolskich. Obciążyć kosztami i na prace społeczne wysłać to się odechce gnojowi.
2018-06-28 12:10:01
waldek
to znak że zaczęły się wakacje, patologia z okolic ulicy Karola Miarki w przerwie od grania na kompie idzie porządzić na dzielnicy.. z takich dzieciaków nic nie będzie, trzeba to wyłapać i pozamykać w więzieniach...