wtorek, 17 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Podczas Marszu Równości interweniowała policja

Podczas Marszu Równości interweniowała policja [GALERIA, FILM]

Podczas Marszu Równości interweniowała policja
Data publikacji: 2018-09-15 16:39
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-14 23:49
Wywietleń: 6755 351391

W sobotę z pl. Solidarności w Szczecinie wyruszył pierwszy szczeciński Marsz Równości. Towarzyszy mu Szczecin pride festival na Łące Kany, który potrwa do późnego wieczora. Podczas tego wydarzenia interweniowała policja.

Idea marszów równości narodziła się w Polsce w roku 2002, kiedy w Warszawie przeszła pierwsza, wtedy jeszcze nielegalna, parada. Szczeciński Marsz Równości to pomysł reaktywowanego stowarzyszenia Lambda Szczecin, który narodził się w połowie lutego. Jego ideą jest propagowanie równości i wolności oraz Szczecina jako miasta otwartego.

Pierwsza edycja Marszu Równości w Szczecinie spotkała się z dużym zainteresowaniem. Według szacunków policji wzięło w nim udział ok. 3000 osób. Na wysokości pl. Grunwaldzkiego pochód próbowała zakłócić grupa przeciwników tego wydarzenia. Jednak jego uczestnicy nie dali się sprowokować, a policja nie dopuściła do konfrontacji.

- Funkcjonariusze doprowadzili do jednostek policji kilkanaście osób, a inne zostały wylegitymowane. Aktualnie trwają w związku z tym czynności - poinformowała nadkom. Alicja Śledziona. 



- Widziałam w telewizji takie marsze z Berlina czy Warszawy i chciałam przekonać się jak to jest na własne oczy - mówi pani Monika, która na marsz przyjechała specjalnie ze Stargardu. - Chcemy, żeby w Europie panował pokój i spokój i bardzo nas cieszy, że jest tutaj tylu młodych, ale także starszych.

Swoje wsparcie dla idei marszu w Szczecinie wyrazili m.in. Jurek Owsiak, Robert Biedroń, Anna Grodzka oraz Łona i Webber. Podpisane płyty i książki można wylicytować podczas pikniku po marszu na Łące Kany. Organizatorom przekazana została również tęczowa flaga, która jest rozwijana na każdej warszawskiej paradzie równości.

- Spotykamy się w roku wyjątkowym - mówiła Monika "Pacyfka" Tichy, prezes Stowarzyszenia Lambda. - Jest to rok 100-lecia uznania praw wyborczych kobiet. Nie mówię przyznania, bo prawa obywatelskie należą się każdemu bez względu na płeć czy orientację seksualną. Sufrażystki sto lat temu siedziały w więzieniach, żebyśmy my dzisiaj mogły głosować. ©℗

Adrian Kaleta

Film: Dariusz Gorajski

Fot. Dariusz Gorajski, Marta Teszner

WIĘCEJ ZDJĘĆ DARIUSZA GORAJSKIEGO W GALERII

Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja Podczas Marszu Równości interweniowała policja

Komentarze

Polska OK
Doceńmy to, że w Polsce gomoryci nigdy nie będą mieć takich praw, jak na zlewaczałym Zachodzie. Niech się cieszą, że mogą sobie chodzić na paradach, zamiast przebywać na terapii elektrowstrząsowej. Całkiem niedawno właśnie tak leczono w niektórych krajach tę jednostkę chorobową.
2019-09-14 23:44:31
@diablo
Diablo nieuku, a myślisz, że w związkach hetero facet nie stuka kobiety w śmierdzący tyłek? Słyszałeś o seksie analnym? On nie jest zależny od preferencji seksualnych. Poczytaj i nie ośmieszaj się. To, że jesteś seksualnie ograniczony oznacza tylko, że, że w twojej małej makówce brak miejsca na szerszą wiedzę, poza tą przekazaną przez nawiedzonego katechetę na lekcjach religii.
2018-09-18 23:52:43
Szczecinianin
A co tam robiła feministka pani Bogna Cz? Przecież ona wzywa do naduprawnienia kobiet, a podobno miał to być marsz równości...
2018-09-17 13:22:37
Roweracz
Nie są wulgarni? Haha. Dobre sobie. Publiczne okazywanie dewiacji - przejrzyjcie tylko zdjęcia - nie jest wulgarne? Faceci poprzebierani za baby, zabawki erotyczne. Jeszcze dzieci najlepiej do tego przyciągnąć :) Plus oczywiście manifesty polityczne. Nóż w kieszeni się otwiera. Odpi***dolcie się wszyscy od normalnych ludzi.
2018-09-17 08:59:57
@Jarek
"dobrze wykształconych " - napisałeś "maze" .Pewnie w tej kolorowości jest też zgoda na błędy nie tylko ort. ?
2018-09-16 20:13:18
jerz
Pozwolę sobie przedstawić rodzaje grzechów "sodomitów" wg Biblii, które są obrzydliwością w oczach Boga : homoseksualizam, kazirodztwo, cudzołóstwo, zoofilia, aborcja, masturbacja. Są to czyny jednoznacznie obrzydliwe, które społeczeństwo moralnie odrzuca. Ale niby dlaczego właśnie tylko homoseksualizm, z tego rodzaju czynów grzesznych, mamy akceptować ?
2018-09-16 19:40:05
do głupków
Putin zabronił propagowania dewiacji! Zuch!!!
2018-09-16 18:33:04
@5 autokarow z Berlina :-)))
Gdyby to był mój argument, zrobiłbym jakieś fotki na jego uwiarygodnienie. Masz może takowe, czy tylko pieprzysz farmazony?
2018-09-16 15:51:40
gość
Leczyć Tych dewiantów..... farmakologicznie, tylko na ich koszt.Facet.. z facetem...w jednym łóżku...HAAHAHHAHAHAHAHA MUŚI BYC MIŁO....
2018-09-16 15:35:08
;-)
W jeszcze wolnych samorządach i miastach taka manifestacja była możliwa i zgoda z prawem więc nie wiem co to przeszkadza kontrmanifestantom.Ci pierwsi nikomu krzywdy nie robią ,nie są agresywni ani wulgarni ,to że mają takie a nie inne preferencje to może tez nie być do końca ich "wina" ,wielu z nich mogło być wykorzystanych przez np: osoby duchowne czy kogoś z rodziny np "wujka" i tak mogło też byś wśród dalszej rodziny,więc to może być nie do końca ich świadomy wybór a jesli jest świadomy to są to osoby pełnoletnie i mają prawo robić to co chcą jeśli nie łamią przy tym prawa karnego,cywilnego i Konstytucji.Za to grupa kontrmanifestantów działa zupełnie przeciwnie mimo że pewnie większość deklaruje się jako osoby wierzące ale nie stosują zasad wiary w którą wierzą w praktyce.Smutne jest to że nie widziałem nigdy protestów tych osób pod świątyniami,seminariami,domami zakonnymi,pod siedzibą biskupów, sprawy wykorzystywań przez duchownych osób nieletnich są zamiatane pod dywan ,nie ma ich w rejestrze wiadomych osób ,no i to jakoś im nie przeszkadza a jest to dużo gorsze niż to przeciwko czemu protestują bo nie odbywa się za zgodą osoby nieletniej-mowa o tym w przykazaniu nie cudzołóż .Nie wiem co na tej manifestacji robiły osoby z logiem klubu Pogoń, czy byli też przedstawiciele innych klubów piłkarskich z innych krajów ?czy innych dyscyplin sportu np śiatkówki?koszykówki,tenisa golfa? a no nie ,ciekawe dlaczego...Po torebkach i nerko-szaszetach ich poznacie...o poglądach anty unijnych,antyNATOwskich,anty demokratycznych i antywolnościowych -czy one są dobre dla Polaków i ich rodzin?wątpię.Dajcie żyć jedni drugim ,jesteśmy jednym krajem jak nas Rosja napadnie to każdy Polak który będzie miał broń i będzie walczył będzie na wagę złota niezależnie jaką ma oriętację,jak wygląda,komu kibicuje ,czy jest osiłkiem,wojownikiem,hackerem czy programista,opamiętajcie się ,na podziałach w tym kraju korzysta tylko i wyłącznie jeden kraj ze stolicą w Moskwie, kto tego nie wie jest ignorantem politycznym a to się zawsze źle kończy.
2018-09-16 15:29:33
@kibic
Może jakieś merytoryczne argumenty, łysolu? To, co napisałem, to fakty. To, że niewinny się nie tłumaczy, to też prawda, a że takich, jak ty w oczy kole, to już inna sprawa.
2018-09-16 13:24:07
5 autokarow z Berlina :-)))
Musieli dowiezc 5 autokarow seksualistow z Berlina, zeby tylko sie udalo przekonac mlodziez, ze seks zamiast mozgu to nie az taki kompletny margines.
2018-09-16 13:22:18
Jarek
Tak mi wstyd ze te wszystkie komentarze pelne nienawisci. Maze o Szczecinie, miescie portowym, które jest miastem tolerancyjnym otwartym na swiat, pelnym róznych ludzi i narodowosci, pod kazdym wzgledem kolorowym. Zycze, zeby Szczecin mial madrego prezydenta lub prezydentową i dalsze wladze. Oraz zycze temu miastu duzo dobrze wyksztalconych i madrych ludzi, to zainteresuje przeciez obycych inwestorow i chetnie beda miasto odwiedzali turysci.
2018-09-16 13:09:52
diablo
jak facet faceta puka w smierdzący tyłek to jest niby normalne?świat dąży do samozagłady,tylko ogień piekielny może rozgrzeszyć to wszystko...
2018-09-16 13:08:19
k...k12 do @ właśnie!!! Do małpy
wyzywasz mnie od pomerdańców, a ci co latali po Szczecinie to są normalni, czyli homoseksualizm i pokrewne jest ok, a hetero już nie, mam nadzieję, że islam wyrwie się z łap rządu światowego i zrobi z wami porządek, z wami jako pierwszymi, będę to widzieć, wszyscy będą, lepiej umrzeć za Jezusa niż za potrzeby swego kutasa
2018-09-16 12:35:57
Cenzura wycięła.
Cenzura wycięła, bo napisalem o watykańskich dewiantach.
2018-09-16 12:14:26
kibic
@kibic ... ciebie już nie można leczyć,trzeba cię jak najszybciej odizolować.najlepszym podsumowaniem kim wy jesteście jest szóste zdjęcie z galerii pt.tak wyglądają chorzy ludzie.
2018-09-16 11:46:30
Tu jest Polska nie Rosja
Generalnie marsz się udał, będą kolejne, a przeciwnicy opłacani przez obecną władzę mogą sobie jedynie poszczekać w internecie
2018-09-16 11:34:11
@kibic
Wiesz, co to jest biseksualizm, łysolu. Mało to przykładnych ojców rodzin mających facetów na boku? Poza tym mówią, że niewinny się nie tłumaczy.
2018-09-16 10:07:12
Jola
Czemu za komuny nie wyłazili z cienia, tylko teraz? Tylko wstyd przynoszą naszemu krajowi! Żenada!
2018-09-16 10:06:25
Waldi
I jak zwykle próbę zakłócenia marszu podjeła tzw.inteligencja w dresie,czyli 3 paski w akcji w dodatku podrabaiane.Oto twarz nieskalana inteligencją.
2018-09-16 09:18:53
Dynia
Brawo uczestnicy- marsz super sprawa, frekwencja dopisała. Tak jestem lewakiem. Lewak z zasady to ktoś kto to myśli, nie jest ignorantem, szanuje innych. Brunatni przyjmują za pewnik coś co im przekażą " mądrzejsi" z góry.
2018-09-16 09:09:51
Jarun
Żałosny widok. Dwóch starych, obleśnych zboczków kręcące tyłkami na środku ulicy. Marsz równości...jakiej równości? Wyuzdane, wyalienowane osobniki chcą zawładnąć miastem? I to już zrobili.
2018-09-16 09:00:26
@k...k 12
k...k12 masz biegunkę myślową i przestań wyć pomerdańcu.
2018-09-16 08:52:45
Obs.ryver
Sam kaczy naczelnik wraz z ministrem wszechbezpieki zjechali do Szcz-yna na wsparcie swych nazikatolbojówkarzy..."Oj, będzie, będzie się działo i znowu nocy będzie mało..." Może nawet do stępki w stoczni dospawają wręgi albo i od razu-STERÓWKĘ i zrobią fotki z naczelnikiem kaczejbisPRLki za kołem sterowym jak na plakatach z primoPRL... A kaczpropagandyści głosili, że "..to se ne wrati,,," Gó.no zawsze wypływa....
2018-09-16 08:48:37
olek
Na marszu zabrakło Misilo ??Co się stało zmienił poglądy??
2018-09-16 08:47:40
szalik właściciela.
Trzeba było zalożyć szalik watykańskiego wlaściciela boga.
2018-09-16 08:46:50
k...k12
uuuuu!!!!!! Widzę, że padają argumenty nie do odrzucenia czyli wyzwiska, czekam na rękoczyny, kiedy uruchomicie dla normalsów trasę na Sybir, pytanie retoryczne,jaki to dla mnie zaszczyt, kiedy imbecyl wyzywa mnie od debili i tak oto rozmawia się z nowymi rewolucjonistami,
2018-09-16 08:30:48
trohan
Ty przestań pisać sam do siebie. A dzieciarnia z nudów komentuje, komentuje, komentuje...
2018-09-16 07:55:07
nie nowoczesny
same głupie dzieci tam szły i ten bekon na platformie
2018-09-16 07:52:23
Ajo
Najważniejsze to że Anna Grodzka marsz poparła.Jakie to cenne jest... Żenada i wstyd !
2018-09-16 07:48:42
Lewacka hucpa.
Te hasła o wolności i równości to dla picu. Tak naprawdę była to lewacka hucpa z udziałem PO , SLD , Gazety Wyborczej i kilkunastu bardzo młodych lesb , którym nikt w Szczecinie nie zabrania się kochać. Zablokowali miasto , zrobili potężne korki i pokrzyczeli . Cel tych marszów w Szczecinie i w innych miastach jest jeden : narzucić , a wręcz zmusić do swojej lewacko -homoseksualnej ideologii normalnych ludzi. W marszu brali udział bardzo zamożni ludzie , a wręcz milionerzy z PO i SLD. Gdzie tu równość ? To oni nachapali się wielkiej kasy w polityce i śmieją się biednych.
2018-09-16 07:32:46
Pitu, pitu
A tych kilkunastu tłuściochów w białych koszulkach z kuflami piwa to jakaś mniejszość seksualna?
2018-09-16 01:33:25
U2
A te grube karki zostały powalone przez policjantów za to, że byli w białych koszulkach z napisem Konstytucja? Jeżeli tak, to teraz już wiedzą, ile kosztuje walka o praworządność w Polsce. He, he
2018-09-16 01:23:14
€#¥
Patologia z brzuchami piwnymi ubrana w białe koszulki leżała na glebie padając na twarz przed maszerującymi i lizała buty policjantom. Jaki to piękny i budujący widok.
2018-09-16 01:20:12
paprykarz do @Tim
------- Acha byłem w szaliku Pogoni żeby ich bardziej kuło. -------- Ales mnie zaymponowal,uuuuuu, to jak ty taki gey-hulygan to dla rownowagi(bo rownowaga dla ciebie swietoscia) idz dzisiaj na mecz w teczowym szliczku/apaszce czy co wy tam nosicie.
2018-09-16 01:15:47
A wiec
Od jutra... dla wlasnego Bezpieczesntwa, Nie PO-daje - ani reke ani nogie ?? I co te mlode chlopaki takiego zrobili... ze az na ziemie ich "powalili" ??
2018-09-16 00:27:34
Heterofobia jest uleczalna...
▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ▉
2018-09-16 00:19:39
Czyli ze - procz rowerowych pedalow...
Mamy takze +/- 3000 (?) tak Meskich jak i Damskich "Zmiennikow" w Stettinie, PO-dchodzacych do Swoich Spraw... glownie czy przede wszystkim - od tylu !!
2018-09-16 00:15:13
Tim
Było pięknie. Moje córki były zachwycone. A wszystkie prymitywy w białych koszulkach i zwykli naziole mogli sobie siusiakami w kieszeniach pomajtać. Acha byłem w szaliku Pogoni żeby ich bardziej kuło.
2018-09-16 00:06:25
Sybirak
Prawdziwa rodzina jest taka jaką założy chłopak i dziewczyna.
2018-09-15 23:01:29
hehehe
Znowu anormalne towarzystwo wylazło z nor! Te same KODziarskie gęby!
2018-09-15 22:57:14
Imperium Rzymskie
Historia uczy , że przed upadkiem ... w Rzymie było tęczowo.
2018-09-15 22:33:00
Daniel
Miasto zakorkowane, co chwile slychac bylo "poszly juz te p*ly", wiec malo kto byl chyba zadowolony tam dzisiaj. Btw, ile placili za uczestnictwo 200/300?
2018-09-15 22:28:26
.
k...k12 nawet nie wiesz o czym piszesz. Lecz się debilu....ścieku myślowy.
2018-09-15 22:22:01
kibic
@kibic ... ja jestem zdrowy ... mam żonę i dziecko ... ale dla ciebie chorego to nienormalne.
2018-09-15 22:08:51
Prawdziwy patriota
Co za wstyd. Dewiacje seksualne to nie jest coś, czym powinno się afiszować na ulicach.
2018-09-15 22:08:05
@@Nazwa
No coz. Wiecej jest przeciwnikow, wiadomo. W tym marszu uczestniczyli nie tylko oni. Moze chodzi o tolerancje. Kazdy chce miec to co ma inny. Ja b...m przeciwko, dopoki sie nie okazalo. W rodzinie ... Po rozmowach sie okazuje jaka jest prawda. To jak Trąd dla tej osoby. Ja tu nikogo nie chce pouczac. Swiat jest swiatem i to nie zniknie
2018-09-15 21:51:32
Komitet Wyborczy
Wieczorek i Nitras... Oraz śmieszny wisiło... Zrobiliście sobie kampanię, zobaczycie słupki sondażowe już w poniedziałek... Kilku dewiantów na was zagłosuje ale kilkaset głosów straciliście ...
2018-09-15 21:46:12
Patriota nie
Rsczej patrIDIOTA
2018-09-15 21:45:43
k...k12 do O.G.R.
pragnę coming outu, abyś i ty O.G.Rze brał w nim udział, powąchał tej gnojówki, zaczerpnął, trochę pochłeptał, wymazał swoje łachmany, zabrał do swojej pieczary, niech się dzieje
2018-09-15 21:32:06
@Nazwa
Tak , niewątpliwie mogą być obok nas tacy ludzie ,ąle to jest ich sprawa jakie maja intymne upodobania , pracują tak jak inni , a nie manifestuja wszystkim wokoło ,że sa homoseksualni . Co to kogo obchodzi . Jakich przywilejów jeszcze to środowisko żąda / chyba ,że te marsze , to forma ekshibicjonizmu ?/ .
2018-09-15 21:30:53
czytam
Na zdjęciach widać jakiś przebierańców , którzy z czegoś się cieszą . Niestety na kilku zdjęciach widać policję , która dusi , przydusza jakiś bezbronnych ludzi . Widać idzie nowe , teraz będą cię rzucać na glebę i dusić pałą i kolanem , bo np. jesteś łysy i skrzywiłeś się a "KOLOROWE PARASOLKI Z WIERZCHU A POD SPODEM CZARNE JAK PODNIEBIENIE SSMANA " wskazały cię palcem z różowym tipsem " Brawo Szczecin , niegdyś portowe miasto - wraca lużny , kolorowy styl życia , jak kiedyś pod " BAJKĄ " , "KASKADĄ " i w dworcowych toaletach .
2018-09-15 21:17:59
O.G
Ty k...k12 już nie pisz. Tobie rozumek dawno się wylał, a teraz chlupocze ci gnojowica.
2018-09-15 21:17:41
k...k12
a kiedy marsz koprofilów, makrofagów, leukocytów,lizaczy stóp, kochających na pieska, kobiet z wypadniętą macicą, pacjentów zamkniętych zakładów psychiatrycznych. Chcę marszu zezowatych, eunuchoidów na szczudłach w czarnych kapotach, to będzie wydarzenie artystyczne, performance, muzyka do tego idealna ze spektaklu Umarła klasa Tadeusza Kantora. Takie pochody zombiaków, modelek jedzących kupę. Jak was upodlą, wypłuczą wasze dusze, zrównają z robactwem to was wydadzą na śmierć
2018-09-15 21:11:20
Nazwa
Wy wszyscy "mondrale" tu piszacy. Nawet nie wiecie jak blisko was, moze nawet w pracy, zyja tacy ludzie. Codziennie podajecie im reke. Wsiowy zacofany narod stale narzekajacy.
2018-09-15 21:02:23
Ciekawy
a ciekawe czy jakby Bartek Sochański był prezydentem tego pierdolnika to czy zezwoliłby na marsz zboczeńców.
2018-09-15 20:48:52
kola
Dewianci to te wytatuowane, łyse pały zatrzymywane przez policję. Co wam przeszkadza radość, barwność, życzliwość, brak chamstwa.
2018-09-15 20:41:46
wielka kasa.
Mają wielką kasę i wielką determinację narzucić normalsom swoje dewiacje. Mają też gigantyczną kasę w USA i Europie Zachodniej. To są miliardy dolarów. Inwestują w marsze na całym świecie. Teraz padło na Szczecin. Trafili na podatny grunt. To najbardziej lewackie miasto w Polsce. Największymi przegranymi będą nasze dzieci. Dramat.
2018-09-15 20:31:33
Musz
Zdjecie nr 3 to KODIARA sprzataczka ma duzo do powiedzenia Bizony jej sie snia
2018-09-15 20:17:28
Jarun
Marsz bezwstydnych. A pan, panie Bazyli Baran jako pedagogowi - na starość to raczej nie wypada promować dewiacji. Nie zabrakło Wieczorka i Geblewicza, którzy co chwila poprawiali rajtuzy. Piękne zachowanie młodzieży na ul. Wyzwolenia którzy odwrócili się od plugastwa i nie oglądali przemarszu dewiantów.
2018-09-15 20:09:49
@Nacjonalista
To spadaj stąd, troglodyto.
2018-09-15 19:52:19
Gość
Straszne,że Szczecin dołączył do miast promujących fanaberie dewiantów.To mnie przekonało,że w nadchodzących wyborach nie będę głosować na prezydenta,który na coś takiego zezwala.
2018-09-15 19:52:07
Nacjonalista
Wstyd mi za to miasto... Żeby takie coś miało miejsce, to jest nie do pomyślenia
2018-09-15 19:48:50
@r.
Bigot/ka.
2018-09-15 19:48:44
Obserwator
Nie popieram, ale skoro to legalne zgromadzenie to niech sobie idą. Mamy demokrację i każdy może (o ile w zgodzie z prawem) głosić swoje poglądy. Na tym to polega. Jak się komuś nie podoba, to niech zgłosi i zorganizuje jakiś inny pochód w innym terminie. Dobrze, ze Policja interweniowała, bo ludzie rozumni powinni spierać się na argumenty a nie na groźby.
2018-09-15 19:42:07
r.
nie róbcie ze Szczecina Sodomy!
2018-09-15 19:33:35
po marszu
Szczecin niestety nadal potrzebuje więcej tolerancji.
2018-09-15 19:17:29
@kibic
No właśnie. Czas się leczyć, łysolu.
2018-09-15 19:15:49
Olek
Jeżeli chronimy zwierzęta, to tym bardziej powinniśmy chronić homo-dewiantów. W końcu to są ludzie a że nie całkiem zdrowi na umyśle, to trudno.
2018-09-15 19:14:32
Kinga
W sumie prawie same młode dziewuchy i dziadki na zdjęciach, dziwne towarzystwo.
2018-09-15 19:10:31
Krzychu
Dziwne że jak banda zboczeńców i ich sympatyków blokuje pół miasta to nikt się burzy, ale jak miasto zablokują zboczeńcy w czarnych sukienkach z rozmodlonymi emerytkami za sobą to już aj waj, wielkie poruszenie, ciemnogród, średniowiecze itp. Bo postęp to dwóch facetów obściskujących się na ulicy i wychowujących dziecko... ja pier...e dajcie mi wehikuł czasu spier...am stąd 50 lat wstecz.
2018-09-15 19:02:16
kibic
nie wiedziałem,że tylu chorych jest w Szczecinie.
2018-09-15 18:55:39
Plis, won
Nie ma miejsca na tej stronie dla homofobów
2018-09-15 18:49:36
hehe
Łysi troglodyci na glebie. Piękny i krzepiący widok.
2018-09-15 18:47:34
PO i dewianci.
Mam nadzieję , że szczecińskie dzieci nie widziały tych dewiantów. Musimy chronić nasze maluchy. Frekwencję uratowała wielka mobilizacja PO i innych lewaków. Szkoda , że PO równie mocno nie angażowała się w obronę polskich stoczni i polskiego przemysłu w mieście. A tak swoją drogą to zastanawia mnie wyjątkowo duże zaangażowanie osobiste w ten marsz szefów PO czyli panów Geblewicza i Marchewki. Pan Nitras to już mnie niczym nie zaskoczy. "Dzięki" PO i SLD Szczecin jest ruiną gospodarczą . Teraz symbolem miasta będą dewianci w marszu z PO.
2018-09-15 18:43:39
ups
jak to jest, ze chcą się integrować ze społeczeństwem zza kordonu policji i wynajętych ochroniarzy?
2018-09-15 18:21:42
yoo
jedno jest pewne. dzieci z tego nie będzie. dewianci
2018-09-15 18:16:08
Wreszcie
Lekki powiew wolności.
2018-09-15 18:15:20
Czytelnik Łukadz
Biedroń i Owsiak to oczywiste. Geblewicz, Marchewka i Misiło - też zrozumiałe. Ale progejowscy HIPHOPOWCY? Coś jak antyrasistowscy skinheadzi?
2018-09-15 18:07:00
Patriota
Jestem dumny z pokojowej postawy uczestników. Nie daliśmy się sprowokować. Wielki szacunek również dla Policji, która była świetnie przygotowana.Zresztą jak zwykle w Szczecinie.
2018-09-15 17:55:38
Były Stoczniowiec
wstyd ochyda a nitras szuka głosów niech żyje PIS
2018-09-15 17:53:49
Normalny
Zboczeńców i innych dewiantów trzeba leczyć, a nie promować takie zachowanie!
2018-09-15 17:50:33
:)))
Jest i sekta konstytutów. Baran na czele.
2018-09-15 17:47:20
Yes, Yes
Trzy tysiące. Jest moc.
2018-09-15 17:40:23
Młodzież jest!
Masa lufą na dachu przełomów