środa, 14 listopada 2018.
Strona główna > Wiadomości > Przetarg na zagospodarowanie terenu po pomniku Wdzięczności

Przetarg na zagospodarowanie terenu po pomniku Wdzięczności

Przetarg na zagospodarowanie terenu po pomniku Wdzięczności
Data publikacji: 2018-10-18 11:19
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-23 13:53
Wywietleń: 1088 356894

Miasto ogłosiło przetarg na „Przebudowę fragmentu zagospodarowania Alei Jana Pawła II – pomiędzy pl. Lotników i pl. Żołnierza Polskiego w Szczecinie, z przeznaczeniem na przestrzeń publiczną przyjazną mieszkańcom”.

Przestrzeń, zgodnie z wyłonioną w konkursie architektonicznym koncepcją ma być przyjaznym mieszkańcom miejskim placem z miejscem na okolicznościowe stragany i plenerową scenę. Nawierzchnia ma być dopasowana do tej istniejącej obecnie na placu Lotników. Jednym z podstawowych założeń projektowych jest udrożnienie i stworzenie otwartej i przyjaznej przestrzeni będącej kontynuacją „Złotego Szlaku”.

Oferty przetargowe będą przyjmowane do 11 listopada 2018 r. Inwestycja powinna zostać zrealizowana do 30 czerwca 2019 r.

(k)

Fot. Arleta Nalewajko

Komentarze

:)
Tylko pomnik prezesa i jego kota, nikt inny nie jest godzien ale wielkosci jezusa ze swiebodzina minimum tak aby z morza był widoczny,czy potrafimy sie opamietac? ludzie glosujcie w niedziele albo bedzie tu druga turcja !!!
2018-10-19 10:07:13
@niebuszewo
Jestem ZA. Pod warunkiem, że oczko będzie solidnie przyklejone.
2018-10-18 23:40:22
beeee
W ramach zamknięcia tzw Alei Kwiatowej, po jednej stronie szklano-metalowy szalet, to może po tej stronie zwycięży koncepcja artystycznego prysznica? Oczywiście z elementami z giętych rurek metalowych w kolorach nawiązujących do idei flątingowo-gardeniastej. Całość wybuduje Siemaszko, w ajencję weźmie Golema i interes będzie się kręcił dalej (dla wybranych)
2018-10-18 21:28:19
Marek
Powiem tak , historia jest historia . Pewnych rzeczy nie powinno się zmieniać . To tak jak mój tata to już nie mój , bo sie zmieniła mama .Szok co się dzieje w naszej Polsce. Sprzedana , rozkradziona , a za wszystko płacimy my mali , mali i olani ludkowie . Ponoć jesteśmy bardzo ważni tylko pod czas wyborów , gdzie nas potrzebują , aby potem wytrzeć sobie nami doope..Mam pytanie do piszących na tym forum czy macie to w sobie co ma normalny szczecinianin , czy bzdety aby coś napisać...
2018-10-18 21:06:29
Wejście do podziemnego ruchomego chodnika
Łączącego: Danę - Falę - Galaxy - Pl. Rodła - Bramę Portową - Pl. Zawiszy i Dworzec Główny.
2018-10-18 19:56:06
czerwony Szczecin
Wypowiedzi nie Szczeciniaków
2018-10-18 17:30:00
niebuszewo
A ja proponuję postać misia ze słomy jak w znanym filmie Barei...
2018-10-18 15:52:49
A, A...
Za co ta "rzekoma Wdziecznosc"... ?? Gdzie najpierw po-gonili wczesniejszego Okupanta po 5 latach tj. 1939-1945 - i Sami wpakowali sie rowniez na Sile i Okupowali Nas przez nastepne 45 lat... tj. 1945-1990 !!
2018-10-18 13:52:00
Obs.ryver
Postawić tam Łuk Tryumfalny dla "dwóch takich co ukradli Księżyc"! Szklaną pułapkę zburzyć a w jej miejsce postawić ogromne lustro ,aby ci dwaj mogli się sobą zachwycać po wieki wieków ...amen!
2018-10-18 13:18:01
Konrad
Szczecinianinie nie wywołuj Pisowskich demonów.
2018-10-18 13:10:34
Oj
Trzeba częściej robić wybory to będą częstsze przetargi - jakoś nagle tyle tych przetargów przed wyborami z roztrzygnięciem po wyborach. Ktoś te projekty trzymał w szyfladzie do godziny W :)
2018-10-18 12:26:40
Krótko
Widziałbym w tym miejscu jakiś monument świętego z mieczem Jedi
2018-10-18 12:16:40
Szczecinianin
Był pomnik? niech będzie pomnik!Największego,najlepszego i najmądrzejszego (po bracie)Prezydenta tysiąclecia Lecha Kaczyńskiego.I niech Ten pomnik będzie większy od "Trzech Orłów".
2018-10-18 11:51:42