Sobota, 18 maja 2024 r.

Futsal. Pogoń 04 zatrzymana

Data publikacji: 03 października 2016 r. 20:16
Ostatnia aktualizacja: 03 października 2016 r. 20:16

POGOŃ 04 Szczecin - FC Toruń 1:2 (0:1). Bramki: 0:1 Mikołajewicz (2), 0:2 Wojciechowski (39), 1:2 Jonczyk (39, karny)

POGOŃ 04: Lasik - Bugański, Jakubiak, Gepert, Jurczak - Kubik, Maćkiewicz, Solecki, Jonczyk, Shamotii.

Pogoni 04 nie udało się podtrzymać zwycięskiej passy w ekstraklasie futsalu. Po udanej inauguracji sezonu z z beniaminkiem z Wieliczki (3:0), w pojedynku z FC Toruń szczecinianie nie zdobyli już punktu. Jedną z bramek dla torunian zdobył znany z występów w Pogoni 04 i reprezentacji Mikołajewicz.

Goście zadali Pogoni 04 dwa ciosy - na samym początku i w ostatniej minucie spotkania, ale to Pogoń 04 miała w tym spotkaniu więcej okazji. Dwie poprzeczki przed przerwą i trzy słupki w drugiej połowie najlepiej oddają przebieg mecze.

Ambitnie walczący szczecinianie nie mogli jednak przez sforsować bramki strzeżonej przez swojego byłego gracza Neagu. Nie pomogło nawet wycofanie bramkarza na ostatni trzy minuty. Honorowe trafienie zaliczyli dopiero 7 sekund przed końcem z po rzucie karnym podyktowanym za rękę w polu karnym.

Kilkanaście sekund wcześniej goście zaliczyli drugie trafienie strzelając z własnej połowy do pustej bramki. ©℗ (woj)