niedziela, 26 lutego 2017.

Kurier Szczeciński sp. z o.o.
pl. Hołdu pruskiego 8
70-550 Szczecin

 

PREZES - REDAKTOR NACZELNY
Tomasz Kowalczyk
(tel. sekr. 91 44-29-101)
t.kowalczyk@kurier.szczecin.pl

WICEPREZES, I ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO
Andrzej Łapkiewicz
lapa@kurier.szczecin.pl
(tel. 91 44-29-102)
 
ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO
Zbigniew Jasina
jaz@kurier.szczecin.pl
(tel. 91 44-29-230)
 
SEKRETARZ REDAKCJI
Piotr Barański
piotrb@kurier.szczecin.pl
(tel. 91 44-29-110)

KIEROWNICY DZIAŁÓW
Dział informacji Szczecin, Dział społeczno-ekonomiczny (tel. 91 44-29-230)
Zbigniew Jasina
jaz@kurier.szczecin.pl

Dział informacji region (tel. 91 44-29-280)
Sylwia Dudek
teren@kurier.szczecin.pl

Dział sportowy (tel. 91 44-29-240)
Wojciech Parada
par@kurier.szczecin.pl

Dział społeczno-ekonomiczny (tel. 91 44-29-230)
Zbigniew Jasina
jaz@kurier.szczecin.pl

Dział publicystyki i kultury - wydanie magazynowe (tel. 91 44-29-250)
Berenika Lemańczyk
lem@kurier.szczecin.pl

 

SEKRETARIAT REDAKCJI (tel. 91 44-29-110)
Piotr Barański (Sekretarz redakcji)
piotrb@kurier.szczecin.pl

Przemysław Filipowiak (zastępca sekretarza redakcji)
przemek@kurier.szczecin.pl

Mirosław Ciechanowski (zastępca sekretarza redakcji)
mirekc@kurier.szczecin.pl

Mariola Husarek
mariola@kurier.szczecin.pl

Dariusz R. Janowski
darek@kurier.szczecin.pl

Marcin Jeziorny
marcin.jeziorny@kurier.szczecin.pl


Sekcja internetowa (tel. 91 44-29-195)
Marcin Kubera (kierownik sekcji)
mkubera@kurier.szczecin.pl

Paulina Sikora
paulina@kurier.szczecin.pl

Tomasz Tokarzewski
tokarzewski@kurier.szczecin.pl



Sekcja foto (tel. 91 44-29-130)
Dariusz Gorajski
gorajski@kurier.szczecin.pl

Ryszard Pakieser
r.pakieser@icloud.com

Robert Stachnik
robert@kurier.szczecin.pl


Komentatorzy i publicyści (tel. 91 44-29-290)
Grzegorz Dowlasz
dowl@kurier.szczecin.pl

Andrzej Gedymin
gedymin@kurier.szczecin.pl

Kazimierz Jordan
jork@kurier.szczecin.pl

Artur D. Liskowacki
adl@kurier.szczecin.pl

Janusz Ławrynowicz
janusz@kurier.szczecin.pl

Marek Osajda
osajda@kurier.szczecin.pl

Artur Ratuszyński
ratuszynski@kurier.szczecin.pl

Bogdan Twardochleb
twb@kurier.szczecin.pl

 

Dział informacji Szczecin (tel. 91 44-29-210)
Zbigniew Jasina (kierownik działu)
jaz@kurier.szczecin.pl

Monika Gapińska
gapinska@kurier.szczecin.pl

Anna Gniazdowska
gan@kurier.szczecin.pl

Elżbieta Kubera
ekubera@kurier.szczecin.pl

Katarzyna Lipska-Sokołowska
czytelnik@kurier.szczecin.pl

Arleta Nalewajko
arleta-n@kurier.szczecin.pl

Alan Sasinowski
alan.sasinowski@kurier.szczecin.pl

Dariusz Staniewski
dareks@kurier.szczecin.pl

Agnieszka Stefan
sag@kurier.szczecin.pl

Katarzyna Stróżyk
kas@kurier.szczecin.pl

Magdalena Szczepkowska
magda.szczepkowska@kurier.szczecin.pl

Szymon Wasilewski
szymon.wasilewski@kurier.szczecin.pl

Mirosław Winconek
win@kurier.szczecin.pl

Leszek Wójcik
lew@kurier.szczecin.pl

Dział społeczno-ekonomiczny (tel. 91 44-29-230)
Zbigniew Jasina (kierownik działu)
jaz@kurier.szczecin.pl

Marzena Głuchowska (zastępca kierownika działu)
mag@kurier.szczecin.pl

Marek Klasa
mak@kurier.szczecin.pl

Elżbieta Kubowska
eka@kurier.szczecin.pl


Dział informacji region (tel. 91 44-29-280)
Sylwia Dudek (kierownik działu)
teren@kurier.szczecin.pl

Żaneta Zięcina (zastępca kierownika działu)
zaneta@kurier.szczecin.pl

Roman Ciepliński
roman@kurier.szczecin.pl


Choszczno
Elżbieta Lipińska
Choszczno@kurier.szczecin.pl

Goleniów, Nowogard
Cezary Martyniuk
cezary.martyniuk@pro.onet.pl

Gryfino
Maria Piznal
mariapiznal@poczta.onet.pl

Kamień Pomorski, Gryfice, Trzebiatów
Marzena Domaradzka
domaradzka@gmail.com

Kołobrzeg, Białogard
Przemysław Weprzędz
bakaj@home.pl

Koszalin
Wiesław Miller
wiem57@wp.pl

Międzyzdroje
Małgorzata Aftewicz
miedzyzdroje@kurier.szczecin.pl

Julianna Rogowska
julianna.rogowska@wp.pl

Barlinek
Jacek Słomka
jacek-slomka@wp.pl

Myślibórz
Tadeusz Szymański
mysliborz@kurier.szczecin.pl

Stargard Szczeciński
Aneta Słaba
stargard@kurier.szczecin.pl

Piotr Dużak
pduzak@wp.pl

Szczecinek
Ryszard Bańka
szczecinek@kurier.szczecin.pl

Świnoujście, Wolin
Bartosz Turlejski
bartosz.turlejski@gmail.com

Świdwin, Łobez
Czesław Burdun
lobez@kurier.szczecin.pl

 

Dział sportowy (tel. 91 44-29-240)
Wojciech Parada (kierownik działu)
par@kurier.szczecin.pl

Jarosław Maliszewski
mal@kurier.szczecin.pl

Wojciech Taczalski
tacz@kurier.szczecin.pl

 

Dział publicystyki i kultury (tel. 91 44-29-250)
Berenika Lemańczyk (kierownik działu)
lem@kurier.szczecin.pl

Mirosław Kwiatkowski
mkw@kurier.szczecin.pl
 
 
Biuro Reklamy "Kuriera Szczecińskiego".
tel. 091 442 91 80 fax 091 442 91 89/90
Wiesława Żurawska (kierownik Biura)
Wiesia@kurier.szczecin.pl

Mariola Jamrozik
bo@kurier.szczecin.pl

Sylwia Siewierska
sylwia.siewierska@kurier.szczecin.pl

Agnieszka Szulga
agnieszka@kurier.szczecin.pl

Katarzyna Wyczółkowska
katarzyna.wyczolkowska@kurier.szczecin.pl

Menedżer ds. projektów biznesowych "Kuriera Szczecińskiego"
Andrzej Szymkiewicz
tel. kom. 601 165 440
tel. 91 44-29-178 fax: 91 44-29-169
e-mail: a.szymkiewicz@kurier.szczecin.pl

Menedżer ds. Reklamy 
Waldemar Dzimiński
tel. kom. 510 39 78 99
tel. 91 44-29-179, fax: 91 44-29-168/169
e-mail: waldemar.dziminski@24kurier.pl

Grupa Marketingowa "Kuriera Szczecińskiego"

tel. 91 442-91-70, fax: 91 44-29-168/169
Piotr Pilch p.pilch@kurier.szczecin.pl 

Dział Kolportażu i Promocji
(tel./fax 91 44-29-160, 91 44-29-162)
kolportaz@kurier.szczecin.pl
Adrian Bednarski (kierownik działu)
adrian@kurier.szczecin.pl

Wisława Kąkol
wisia.kakol@kurier.szczecin.pl

Łukasz Tymko
lukasz.tymko@kurier.szczecin.pl

Marcin Więckowski
marcinw@kurier.szczecin.pl

 

 

Filmy

Tańczą przeciwko przemocy
Nie oddamy sądów
Krew marszałka
Poprzedni Następny

Nekrologi