Piłka nożna. Remis Kotwicy z Radunią

Data publikacji: 17 marca 2024 r. 17:16
Ostatnia aktualizacja: 17 marca 2024 r. 17:16
Nie w pełni zadowolony z jednego punktu był trener Kotwicy Maciej Bartoszek... Fot. MKP Kotwica/Facebook

Piłkarze II ligowego lidera z Kołobrzegu zremisowali mecz w Stężycy, a gospodarze, którzy kończyli mecz w dziewiątkę po dwóch czerwonych kartkach, wyrównującego gola strzelili z rzutu karnego.

II liga piłkarska: RADUNIA Stężyca - KOTWICA Kołobrzeg 1:1 (0:1); 0:1 Jonathan Júnior (42), 1:1 Wojciech Łuczak (50 karny).

KOTWICA: Marek Kozioł - Michał Kozajda, Piotr Witasik, Tomasz Wełna, Cezary Polak - Tafara Madembo (90 Patryk Pytlewski), Zvonimir Petrović (79 Filip Kozłowski), Filipe Oliveira, Michał Cywiński, Olaf Nowak (75 Tomasz Kaczmarek) - Jonathan Júnior

Czerwone kartki: Michał Biskup (76. minuta, Radunia, za drugą żółtą), Tomasz Dejewski (89. minuta, Radunia, za drugą żółtą). Żółte kartki: Dejewski, Biskup, Tułowiecki, Zwoźny - Kozajda, Madembo. Sędziował: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).

Kołobrzeżanie uzyskali prowadzenie tuż przed przerwą po strzale Brazylijczyka Júniora, a zespół z Kaszub wyrównał wkrótce po zmianie stron, po strzale z 11 metrów Łuczaka. (mij)