Piłka ręczna. Porażka Pogoni w Lidze Centralnej [GALERIA]

Data publikacji: 13 kwietnia 2024 r. 21:32
Ostatnia aktualizacja: 13 kwietnia 2024 r. 22:13
Piłka ręczna. Porażka Pogoni w Lidze Centralnej
Szczecinianie nie sprostali legniczanom (w zielonych strojach). Fot. Ryszard PAKIESER

Szczecińscy szczypiorniści wygrywali do przerwy z niżej plasującym się w tabeli rywalem z Legnicy, ale przestój w drugiej połowie przesądził o porażce Pogoni.

Liga Centralna piłkarzy ręcznych: SANDRA SPA POGOŃ Szczecin - SIÓDEMKA MIEDŹ HURAS Legnica 22:24 (11:9)

POGOŃ: Maksym Wiunyk - Adam Biały 6, Patryk Krok 5, Jskub Polok 3, Adam Stępień 3, Hubert Wiśniewski 2, Kamil Lilien 2, Grzegorz Nowak 1, Cezary Fabisiak, Robert Terczyński, Robert Sochacki

Początek meczu należał do gości, ale już w 4. minucie szczecinianie objęli prowadzenie, a w 26. minucie wygrywali czterema golami (10:6). Na dwanaście minut przed końcem Sandra znowu miała 4-bramkową przewagę (19:15), ale wówczas straciła 6 bramek z rzędu. Na dwie minuty przed końcem Pogoń doprowadziła do remisu 22:22, ale ostatnie słowo należało do Miedzi, a po sobotniej porażce szczeciński zespół z dorobkiem 43 punktów zajmuje 4. miejsce.©℗ (mij)