Piłka ręczna. Wysoka wygrana SPR Pogoni [GALERIA]

Data publikacji: 28 kwietnia 2024 r. 08:49
Ostatnia aktualizacja: 28 kwietnia 2024 r. 08:49
Piłka ręczna. Wysoka wygrana SPR Pogoni
Mecz szczypiornistek na Twardowskiego był zacięty... Fot. Ryszard PAKIESER

Szczecińskie piłkarki z upływem minut grały coraz lepiej i ostatecznie wysoko wygrały.

Liga Centralna piłkarek ręcznych: SPR POGOŃ Szczecin - SPR SOŚNICA Gliwice 31:23 (15:15)

POGOŃ: Katarzyna Zimny, Paulina Adamska - Monika Koprowska 9, Zuzanna Zimnicka 5, Patrycja Jura 3, Julia Oleśkiewicz 3, Kamila Białowąs 3, Emilia Jałowicka 2, Nina Klimek 2, Julia Niełacna 2, Marta Sikora 1, Weronika Jakóbowska 1, Martyna Włodarczyk, Dominika Roszkiewicz, Natalia Nawrocka, Oliwia Panczenko

Pierwsza połowa była w miarę wyrównana i podobnie było jeszcze przez sześć pierwszych minut po zmianie stron, ale później szczecinianki uzyskały prowadzenie, które systematycznie powiększały i zasłużenie wysoko zwyciężyły. Pogoń z 27 punktami zajmuje 7. pozycję. ©℗