poniedziałek, 21 sierpnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Amadou Sy z poparciem Czarzastego

Amadou Sy z poparciem Czarzastego

Amadou Sy z poparciem Czarzastego
Data publikacji: 2017-03-04 11:19
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:11
Wywietleń: 859 219786

Kandydat SLD na prezydenta Stargardu Amadou Sy w piątkowe popołudnie (3 marca) zbierał wśród mieszkańców podpisy poparcia. Oficjalnej rekomendacji udzielił mu już szef tej partii Włodzimierz Czarzasty. 

Pretendent urodził się w Senegalu, a w Stargardzie mieszka od ponad 20 lat. Prowadził tu m.in. działalność gospodarczą, był urzędnikiem miejskim i geologiem powiatowym, a od września 2003 r. pracuje w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego. Jest także wiceprzewodniczącym stargardzkiej Rady Miejskiej. 

Jak twierdzi Amadou Sy, decyzja o kandydowaniu na prezydenta Stargardu to dla niego wielki zaszczyt i wyzwanie, które postara się wykonać jak najlepiej. Ma nadzieję, że swoim znakomitym doświadczeniem, zaangażowaniem i konsekwencją w działaniu może zmienić miasto na lepsze. Kandydat przyznaje także, że jako prezydent zamierza m.in. zmniejszyć bezrobocie oraz poprawić komfort życia mieszkańców, aby nie musieli już „wiązać końca z końcem". ©℗

Tekst i fot. (gra)

Komentarze

bambusy
Zaplecze kadrowe czarzaztego to czekoladowy senegalczyk.Taki który bedzie chetny odbić sobie lata kolonializmu francuskiego na białych i głupich Polakach.A może to eksperyment biologiczny i rasowy sprawdzić jak szybko mozna Stargard zamienic w kolonie murzynska??
2017-03-05 10:57:22
@Kurka wodna
Dla zasady, iż monokultura prowadzi do degeneracji. A to widać i czuć. Więc najwyższy czas posłać czarnosutannerów i ich ministrantów do zakrystii czyli tam gdzie jest ich miejsce! Zrozumiałaś, kurko?
2017-03-05 09:40:07
Do po-nizszej bezpartyjnej,
A wogole to w Stargardzie nie bedzie decydowal Nam... ani Czarzasty ani Pierzasty ??
2017-03-04 21:58:31
Kurka wodna,
Pytanie do Sromotnika Bezwstydnego... jesli Czarnosutennerzy juz dosc ograbili Narod, to PO co Nam nowi...??
2017-03-04 21:48:39
Czyzby w Stargardzie brakowalo wyksztalconych Polakow...??
A o ile PO-zmienial Facio wpierw Senegal "na lepsze" nim z Senegalu wyjechal... a wogole to dlaczego ze swojego Kraju wyjechal...... ?? I na ile wpierw zmniejszyl bezrobocie i PO-prawil komfort zycia w swoim Kraju przed wyjazdem... by i tam nie muslieli "wiazac dlugiego konca z ewentualnie i krotkim koncem"...?? Reasumujac: SLD czyli z "braku laku dobry kit" i Senegalskich Ludzi Dobieramy...
2017-03-04 21:40:25
123
Elektorat sld czyli postkomuna juz dawno przeszedl do pisu, taka to walka z komuna hahhaa .
2017-03-04 20:37:05
SromotnikBezwstydny
Cieszy mnie, że tu i ówdzie lewica zaczyna wracać na scenę polityczną wbrew rydzykowcom i tp. Najwyzszy czas , aby zaistniała równowaga. Czarnosutannerzy już dość ograbili Naród.
2017-03-04 19:14:58
@oxymoron
Czerwony ogień krzepnie a czarny blask PiS- ciemnieje!
2017-03-04 19:09:51
sld = oxymoron
SLD sie plącze w polityce - czy to jest partia bolszewicka i rewolucyjna i marksistowska czy odwrotnie narodowa? Pogubili sie towarzysze ...
2017-03-04 15:58:22
bezpartyjna
Po okresie dobrych zmian - CZAS NA NORMALNOŚĆ i UCZCIWOŚĆ. ŻYCZĘ POWODZENIA I WYGRANEJ AMADOU SY !!!!!!
2017-03-04 14:29:56
BLACK POWER SLD
NO K...A CZARZASTY ZASERWOWAŁ W POLSKIM STARGARDZIE MULTI-KULTI Z SENEGALU TO NA POCZĄTEK A ZA JAKIŚ CZAS PARĘ TYSIĘCY ,,IMIGRANTÓW,, POZDRAWIAM MYŚLĄCYCH MIESZKAŃCÓW