sobota, 25 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Najszybsza rekrutacja w mieście

Najszybsza rekrutacja w mieście

Najszybsza rekrutacja w mieście
Data publikacji: 2017-01-27 21:41
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:08
Wywietleń: 1314 208163

Zaledwie trzy sekundy wystarczyły, żeby zapełniły się miejsca na półkoloniach w szczecińskim Pałacu Młodzieży w dwóch grupach: z pierwszego turnusu - fotografia i ceramika dla starszych uczniów oraz szachy i karate, z drugiego, dla młodszych. Potem jeszcze przed 20 były miejsca w poszczególnych grupach, np. plastyka, gimnastyka, taniec. Rekrutacja odbywała się drogą elektroniczną. 

Jak mówi Monika Wilczyńska z Pałacu Młodzieży,  osoby na liście rezerwowej mogą dowiadywać się o wolne miejsca w dziale organizacyjnym, od środy 1 lutego.
- Można wtedy będzie ewentualnie zmienić grupę. To znaczy jeśli dziecko nie dostało się np. do grupy I i jest tam na liście rezerwowej, a w grupie II będą miejsca, to rodzic może tam zapisać dziecko - tłumaczy pracownica placówki.
(MON)
 
Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

Marian
Nasze miastro prorodzinne to tylko pic na wode. Rodzice chyba to wiedza? Skoro nie ma przedszkoli i szkol dla wystarczajacej liczby dzieci to nie ludzmy sie ze zrobia wiecej miesc i zajec dla malych szczecinian. Szczecin jak i reszta kraju jest antyrodzinna a te 500+ to se w d.... niech wsadza! Wolal bym dla dziecka miec tansze ubranka (vat podniesiony z 7 na 23%) tansze leki dla najmlodszych, tansze szczepienie ( te darmowe nie zawieraja zabezpieczenia przed wszystkimi wirusami i bakteriami, lekarze zalecaja te kupne), tansze bilety do instytucji kulturalnych i komunikacji miejskiej itd itp
2017-01-29 03:42:41
P
Na portalu edukacyjnym jest wykaz 29 placówek oświatowych, które organizują ferie w mieście dla dzieci.
2017-01-28 08:43:50
POTRZEBNA... EXTRA POMOC i dla biednych dzieci,
A Kto ma zamiar POMOC dzieciom z biednych Rodzin.... nie majacych Komputerow, gdzie i ich Rodzice maga byc rowniez "niezaradni" ? Tym dzieciom powinien POMOC... np. MOPS i MOPR oraz Pan DZIELNICOWY, by "nie schodzily" na droge: narkomani, alkoholizmu, prostytucji czy przestepstwa !!!!
2017-01-27 23:12:44

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi