sobota, 25 marca 2017.
Strona główna > Filmy

Uznanie Funduszu

Spotkanie w Zalesiu było okazją do wręczenia nagród najaktywniejszym beneficjentom szczecińskiego WIOŚiGW. Miło nam poinformować, że w tym zacnym gronie znalazła się także redakcja „Kuriera Szczecińskiego”, w imieniu której nagrodę z rąk prezesa Jacka Chrzanowskiego odebrał redaktor naczelny Tomasz Kowalczyk. Za uznanie ze strony funduszu i dobrą współpracę serdecznie dziękujemy!

Film: Mariusz Hałgas

Protest pracowników MOPR-u przed magistratem

Dwustu czterdziestu pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie (ponad połowa zatrudnionych) wzięło w piątek (10 marca) urlopy na żądanie, by o godz. 8 rano zebrać się pod Urzędem Miasta i wyrazić swój protest dotyczący niskich płac oraz złożyć petycję do prezydenta w sprawie podwyżek. - Mamy dość głodowych pensji - mówili. - Walczymy od lat, ale miasto nas nie słucha. Chcemy pokazać, że potrafimy się zjednoczyć i walczyć o swoje. Już nie odpuścimy!

Film: Anna Gniazdowska

Kobiety mówią: Dość!

- Żądamy państwa wolnego od zabobonów - wykrzyczeli uczestnicy środowej rebelii na placu Solidarności w Szczecinie. I wystawili najgorszą ocenę rządzącym. Setki rąk podniosły kartki z „1”.

Aytor filmu: Marcin KUBERA

2  3  4  5  6  >>

Filmy

Uznanie Funduszu
Protest pracowników MOPR-u przed magistratem
Kobiety mówią: Dość!
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje