środa, 14 listopada 2018.
Strona główna > Wiadomości > Lolek i dziewczyny

Lolek i dziewczyny

Lolek i dziewczyny
Data publikacji: 2018-10-20 09:31
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-22 10:24
Wywietleń: 1800 355912

Jest dokładnie taki, na jakiego wygląda: słodki oryginał. Pewne dlatego słabość do niego miały przede wszystkim dziewczyny. Niestety, ta ostatnia Lolkowi złamała serce i zostawiła. Stąd on teraz w schronisku.

Lolek to  rezydent boksu nr 14 - statystyczny numer 520/18.

- Ma charakterek. Lubi postawić na swoim. Co dotyczy także jego wyglądu. Nie toleruje fryzjera, więc… jest jaki jest. Choć w typie shih tzu, to jest od nich nieco większy. Ale tak samo czujny, odważny i śmiały. Co przez ciekawość świata, jaka go nie opuszcza. Ma zadatki na niezwykle lojalnego przyjaciela. Choć ze skłonnością do pań, które do tej pory zwykle sobie podporządkowywał - o Lolku opowiadają jego schroniskowi opiekunowie. - Ma wiele zalet, ale potrzebuje cierpliwego i konsekwentnego przewodnika. Tylko takiemu zaufa i będzie dla niego radosnym przytulaskiem.

Psy w typie shih tzu z reguły są przyjazne i bardzo towarzyskie. Loluś potrzebuje nieco czasu i poczucia bezpieczeństwa, żeby złagodniał w kontaktach z ludźmi i innymi zwierzętami.

Uwaga: kto chciałby odszukać Lolka przy wsparciu schroniskowej wyszukiwarki może mieć z tym spory kłopot. Wpisując wyłącznie jego numer - 520/18 - system nie odnajduje psiaka. Ograniczając się do przeglądania wyłącznie psów w wieku do 6 lat, odnajdujemy go z nieaktualnymi danymi: jako „Brudera" oraz mylącym wpisem: „mały pies który będzie do adopcji po socjalizacji". Lepiej od razu umawiać się na spacer zapoznawczy z Lolkiem przez biuro Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91 487 02 81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i niedziele (oprócz świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)
Fot. Schronisko

Komentarze

guciu
Lolek szuka Tole albo Bolka ...!?
2018-10-20 10:27:28

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Marsz Niepodległości 2018
Rocznica niepodległości oficjalnie
Harcerze świętowali rocznicę niepodległości
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy samorządy powinny brać pod uwagę szczepienie dziecka przy przyjmowaniu go do żłobka lub przedszkola?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy