czwartek, 21 lutego 2019.
Strona główna > Wiadomości > Obiecuje wyremontować 170 ulic

Obiecuje wyremontować 170 ulic

Obiecuje wyremontować 170 ulic
Data publikacji: 2018-08-31 17:36
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-03 15:21
Wywietleń: 2849 348491

"Wielki program remontu 170 ulic" w Szczecinie przedstawił w piątek Sławomir Nitras, kandydat na urząd prezydenta Szczecin.

- Chciałbym zaprezentować mieszkańcom Szczecina, wielki plan remontu szczecińskich ulic. Chciałbym go zrealizować w ciągu 5 lat - poinformował Sławomir Nitras

Jak dodał, propozycja ta nie jest planem jedynym. To cel dodatkowy. Nie zaszkodzi on temu, co miasto ma już zaplanowane.

- To jest to, czego Piotr Krzystek nie uwzględnia i czego na pewno w ciągu najbliższych pięciu lat nie zrobi. A przynajmniej nie wskazują na to plany oraz źródła finansowań - dodaje S. Nitras

Ulice, które mają być remontowane, są wybierane przez kandydata po rozmowach z mieszkańcami.

 

- To nie są ulice, które wymyśliliśmy sobie sami. Mówią nam o nich mieszkańcy, z którymi rozmawiamy - powiedział Przemysław Słowik. - Ludzie mieszkają w miejscach, które nie były remontowane od lat 70-tych i czas najwyższy, aby to zmienić.

Polityk uważa, że "Plan 170 ulic" jest dla mieszkańców Szczecina ważniejszy niż budowa największego aquaparku w Polsce. Całkowity koszt przebudowy ulic oszacowano na 290 mln zł.

- Z moich rozmów wynika, że mieszkańcy wolą realizacje tych wszystkich inwestycji, niż budowę jakiś gigantycznych projektów, które mają być wizytówką prezydentury Piotra Krzystka - stwierdził Sławomir Nitras. - Konsultowaliśmy te koszty z firmami wykonawczymi w Szczecinie. Braliśmy pod uwagę i porównywaliśmy kosztorysy, które robione są w gminie. ©℗

(KoK)

Na zdjęciu: Sławomir Nitras (z lewej) i Przemysław Słowik prezentują Wielki program remontu 170 ulic

Fot. Krystian KOWALCZUK

Komentarze

Sa
A skąd na to kasa?
2018-09-01 16:30:13
czytam
Juz tu ktoś napisał -konkretnie : Broniewskiego . Dodam Kaszubska .
2018-09-01 14:58:28
asia
Gdzie można zobaczyć, które ulice mają być wyremontowane?
2018-09-01 14:29:25
Halina
Pan Nitras niby apelował o czystosc a dzisiaj na latarniach wieszaja jego plakaty wyborcze. Ciekawe czy legalnie?
2018-09-01 13:43:04
HogoFogo
Spoko! Tego pana mało kto traktuje serio.
2018-09-01 10:56:48
Kasia
Dlaczego tylko 170 ulic. Idźmy na całość zróbmy.. 300 ulic i zamknij miasto. Niech się remontuje przez 5 lat a mieszkańcy utkna w wiecznym korku.
2018-09-01 09:23:11
Arturo
Panie Sławku, rozumiem, że przez całą 5 - letnią kadencje wyremontuje Pan 170 ulic, wybuduje 10 żłobków i 10 przedszkoli. Dobrze Pan wie że to obietnice bez pokrycia.
2018-09-01 09:03:34
hihihihi
dlaczego tylko 170 ja obiecuję wyremontować 250 ulic oraz wybudować co najmniej 100 nowych, i co? kto mnie przebije!
2018-09-01 07:53:39
Janusz
I jeszcze metro z Jezierzyc na Skolwin z mega tunelem pod Odrą. Panie Nitras, a idź pan do Połczyna!!!
2018-09-01 07:12:01
Pan Witek
Ta, jasne. Wyrzuć tiry z centrum miasta, to na ciebie zagłosuję. Najpierw zrób obwodnicę, a potem możesz wyremontować nawet 171 ulic. A jak nie, to sprawdź, czy nie trzeba czegoś wyremontować w Połczynie.
2018-08-31 23:49:16
Obiecanki cacanki... a
niech wpierw te 170 ulic PO-sprzata i PO-zamiata...!!
2018-08-31 23:24:22
Maleo
KIEŁBASA WYBORCZA NITRASA Z PIS
2018-08-31 23:01:28
czarny asfalt
dobrze mówi, dać mu wódki.
2018-08-31 22:29:44
Ryszard O.
https://youtu.be/pq50yo61N50 "Ten człowiek słowa prawdy w życiu nie powiedział"
2018-08-31 22:12:01
to sa pierdoły
i dlatego nie ma mojego głosu
2018-08-31 21:44:01
mish
Milion nowych miejsc pracy. Dla mrówek :-D
2018-08-31 21:29:11
Marysia
OJ ale nazbierala sie KUPA to NIC NIE wskazuje zeby ten pan mogl cokolwiek zrobic co obiecuje - NO chyba ze kupeczke. Moge przyniesc za darmo pampersy.
2018-08-31 21:18:41
Pelagia
No normalnie: https://youtu.be/IIqjzQ51EzM?t=6m54s :-P
2018-08-31 20:55:06
Gość
Nitras powiedz co dobrego do tej pory zrobiłeś ?
2018-08-31 20:19:43
finansista
czy przedstawił finansowanie?Nitras twoja partia niszczyła zakłady pracy w Szczecinie a to z nich brały sie podatki także na gminę Szczecin.Ty teraz śmiesz proponować jakieś wydatki ,jak to za twoich czasów Szczecin się zwijał.Bo centrala widziala tylko gdańsk.Jesteś namiestnikiem PO na szczecin by dalej go pomniejszać.Spieprzaj dziadu
2018-08-31 20:14:34
@ i to są konkrety
A ja obiecuję , że wyremontuję 200 ulic ! Kto to zweryfikuje ??Będziesz wtedy na mnie głosował ?? A na końcu powiem ,że kampania wyborcza rządzi się swoimi prawami :))))Zastanów się zanim "NASRASZ NA FORUM" !!
2018-08-31 19:11:54
Trzymam za słowo
Felczaka, czy Jana Pawła na początek..
2018-08-31 19:07:08
@I to są konkrety
Kłapać dziobem każdy potrafi (szczególnie Nitras). Od tego do konkretów baaaardzo daleko, ignorancie.
2018-08-31 19:06:19
Cuda na kiju
Skończy się tak samo, jak ze sprzątaniem ulic. Czyli na samym początku.
2018-08-31 19:01:09
romek60
Przez 5 lat to moze uda mu sie je pozamiatac!
2018-08-31 18:57:51
70 - 001 Szczecin ul Broniewskiego 26 t. 91 454 06 53
.