wtorek, 23 lipca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Sędzia zatrzymana w hipermarkecie na oszustwie

Sędzia zatrzymana w hipermarkecie na oszustwie

Sędzia zatrzymana w hipermarkecie na oszustwie
Data publikacji: 2017-06-24 21:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:39
Wywietleń: 1481 272194

Sędzia szczecińskiego sądu okręgowego, która została przyłapana w jednym z hipermarketów na oszustwie została zawieszona w czynnościach służbowych na miesiąc. Prokuratura wszczęła postępowanie w tej sprawie.

Według nieoficjalnych informacji PAP sędzia Wiesława B.-M. przekleiła ceny na sprzedawanych w promocji przewodnikach z 14,99 na 4,99 zł. Trzy egzemplarze z przeklejonymi niższymi cenami wsadziła do koszyka i poszła do kasy. Po transakcji została zatrzymana przez ochronę sklepu, a ta poinformowała policję.

Sędzia jeszcze tego samego dnia została zawieszona w czynnościach służbowych na miesiąc – powiedział PAP w sobotę rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Szczecinie Michał Tomala. Jak dodał, prezes Sądu Okręgowego w Szczecinie zawnioskował także do prezesa Sądu Apelacyjnego w Szczecinie o odwołanie sędzi z funkcji wizytatora.

Jak powiedziała PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Joanna Biranowska-Sochalska, postępowanie w tej sprawie wszczęła szczecińska prokuratura.

B.-M. to sędzia z II Wydziału Cywilnego Odwoławczego Sądu Okręgowego w Szczecinie. Sędzią jest od 25 lat.

(pap)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

Temida
do Obserwatora Masz RACJE - jej zdjecie powinno byc uwidocznione w kazdym Super i nie Super Markecie.!!! lacznie z nazwiskiem, imieniem i stanowiskiem!!!!! Tylko TAKA PREWENCJA SKUTKUJE!!!!! Prymitywna osoba to prymitywne dzialanie - jak bylo a Sredniowieczu - PAMIETACIE zakutych w dyby? Wtedy to jeszcze na nich pluto!!!
2017-06-27 18:54:40
Jan
Wszystko jedno, czy sędzia, robotnik czy menel - po prostu unaoczniło się typowe dla mieszkańców wsiowo-szczecińskie drobne cwaniactwo.
2017-06-26 11:51:01
Obserwator
To chyba pomyła, że była z PiS!!!To pomówienia, albo ochrona POprzeklejała te ceny aby skompromitować sędzinę z PiSu!
2017-06-25 20:40:41
do obserwatora
Co ma prezydent Szczecina do sędzi, a nie sędziny? Człowieku, zanim coś napiszesz to się zastanów
2017-06-25 15:57:22
Hmm
Nie wiem, jak było w tym przypadku. I nikogo nie bronię. Może rzeczywiście zawiniła. Sama jednak pamiętam, że do zakupionego towaru przykleiło mi się parę kodów kreskowych, na które najwyraźniej postawiłam mój towar,albo były tam wcześniej, a może znajdowały się w koszyku... Nie wiem. O oszustwo jednak nikt mnie podejrzewał, bo cena była wyższa niż to, co miałam zapłacić, zdziwienie wzbudziła u kasjerki głównie informacja, którą jej wybiło. Wynikało z niej, że kupiłam jakieś żelki, a wyraźnie było widać, że to coś innego.
2017-06-25 14:39:54
gosc
"...no niebywała zbrodnia Powinna dostać za to conajmniej dożywocie..." Masz rację jako sędzia dozywocie, wstyd dla Polski i Szczecina, tacy powinni być karanie przykładnie.
2017-06-25 12:14:34
no niebywała zbrodnia
Powinna dostać za to conajmniej dożywocie
2017-06-25 11:31:24
obserwator
Wstyd na całą Polskę.Znowu Szczecin na ustach całej Polski w negatywnym kontekście.Nawet Minister Ziobro skomentował to wydarzenie we wszystkich mediach TVP , TVN , POLSAT i innych.Ciekawe co na to władze naszego miasta. One koncentrują się na takich wydarzeniach jak Tally Ships Races aby odwrócić nasza uwagę od własnie takich incydentów jak to oszustwo sędziny.Lud kupi takie igrzyska jak te regaty i zapomni o sprawie . No i w mediach także Szczecin zabłyśnie na chwilę tym wydarzeniem. Ale to wielka ściema jest!!!
2017-06-25 11:28:22
moja opinia
Zarabiają po 10 tys zł i więcej a dokonują w sklepach kradzieży na kilka lub kilkadziesiąt zł - tu jest coś nie tak z psychiką sędziów którzy moim zdaniem powinni być poddani gruntownym badaniom psychiatrycznym bo to towarzystwo normalne nie jest!
2017-06-25 11:21:39
OBSERWATOR
prosimy o zdjęcie tej Pani . Takie zdjęcie powinno widnieć we wszystkich hipermarketach ,ze tych osób nie obsługuje się. Wstyd i hańba. Ta kobieta ma PO- zamiatane. PIS powinien jak najszybciej wypalić ta kastę . PIS jest naszym wybawicielem z tego zakłamania , obłudy, hipokryzji i wszelkich wad i grzechów.
2017-06-25 10:33:30
Obs.ryver
Wiarygodne żródło: "Also Akurat jest jedną z PiSuarek."!!!
2017-06-25 10:06:28
Wreszcie !! Wreszcie Szczecin POlonizuje się.
.
2017-06-25 09:50:46
I can not get satysfaction
czy teraz jest jasne dlaczego na zwykłą i prostą czynność procesową sędziego trzeba czekać wiele miesięcy? wysłanie pisma do urzędu meldunkowego przez sąd? itp - Kwaśniewski ustawą o samorządach sędziowskich stworzył klasę sędziów czy kastę czy feudałów sędziów itp...kwaśniewski z lewicą to oszustwo jak pomroczność jasna
2017-06-25 07:56:39
records
Ewidentnie widać, że to jakaś "nagrana" sprawa. Widać sędzia komuś wysoko podpadła. ps. nie to, żebym bronił kasty
2017-06-25 05:41:41
Also
Akurat jest jedną z PiSuarek.
2017-06-25 01:52:29
wyrolowany przez sady
czy tak samo sedziowie oszukuja w wydawaniu wyrokow? to co jasne jest czemu nie oplaca sie zwyklym ludziom dochodzic sprawiedliwosci?
2017-06-25 01:06:00
wstyd sędziowie
Te barachło w togach trzeba wypalić gorącym żelazem - sami siebie nazywają nadzwyczajną kastą ludzi a są najbardziej zdemoralizowaną grupą zawodową!
2017-06-24 23:25:22
batonik
99 groszy za batonika, czyli absurd goni absurd w polskim wymiarze sprawiedliwości a jak będzie tym razem ?
2017-06-24 22:43:53
ugo
Wstyd i hańba dla całej dziadowskiej kasty. Niech PIS sprząta to bagno jak najszybciej.
2017-06-24 22:04:14
ale yaya
buhahahahahaha dobre :D
2017-06-24 21:58:14
k z g
Jak widać prawo jest domeną ułomnych ludzi . Dekalog określa to prościej i konkretnie , ale ... Polegajmy na takich jego przedstawicielach a zajdziemy daleko ... do piekła ./ ale tego przecież nie ma ? /
2017-06-24 21:50:29
.
Ma rodzinę w Policach ??
2017-06-24 21:45:39