poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Nowe firmy, 2000 miejsc pracy

Nowe firmy, 2000 miejsc pracy

Nowe firmy, 2000 miejsc pracy
Data publikacji: 2017-08-22 08:15
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-22 21:09
Wywietleń: 1601 289316

Systematycznie pojawiające się w parkach przemysłowych nowe firmy dobitnie świadczą o tym, że Stargard jest doskonałym miejscem dla ulokowania różnorodnych przedsięwzięć o charakterze gospodarczym. Na usytuowanie tu swoich przedsiębiorstw zdecydowała się niedawno m.in. grupa „Waimea” oraz firma „Klippan Safety”, która rozbudowuje swą fabrykę. A pojawiający się inwestorzy to kolejna sposobność do uruchamiania nowych miejsc pracy.

Na dawnym lotnisku wojsk radzieckich w Kluczewie usytuowany jest Park Przemysłowy Nowoczesnych Technologii, zajmujący powierzchnię ok. 850 ha i znajdujący się w specjalnej strefie ekonomicznej. Prowadzenie działalności biznesowej umożliwia również Stargardzki Park Przemysłowy, zlokalizowany w północno-zachodniej części miasta i zajmujący powierzchnię ok. 150 ha. Znajdują się tu obiekty przemysłowe, będące pozostałościami po likwidowanych lub restrukturyzowanych przedsiębiorstwach, oraz tereny niezabudowane, przygotowane dla nowych inwestycji.©℗

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 22 sierpnia 2017 r.

(gra)

Komentarze

Ad. Obserwator
"Pani Jacyna- Witt powinna objąć URZAD PREZYDETA..." Uff a już się bałem, że prezydenta - to śpię spokojnie :)
2017-08-22 20:57:02
:)
Jak tam kontenery dla patolologii? pomysl mega swietny ,wiecej o tym piszce,WIECEJ ! w kazdym komentarzu,a kazdej stronie, haha
2017-08-22 15:22:10
gosc
@Paweł-za poprzednika lub potencjalnej kandydatki zapewne nigdy by nawet ta strefa nie powstała ,o innych wielu inwestycjach w miescie nie wspominajac.
2017-08-22 15:18:39
gosc
@obserwator- No to juz wiemy dlaczego od dawna piszesz tu takie bzdury w wielu tematach ,co do Waimea mieli byc w porcie, podobno "oponiarze" ich odstarczyli ,jakos tym sie Pani radna chyba nie zajmowala jeszcze?lepiej łazic po srodmiesciu i szukac glosow wsrod "swojego" elektoratu ,oni to kupia ...A pretensje o miejsce Szczecina mozesz miec glownie do poprzednika obecnego prezydenta za 7 letnia zapasc gospodarcza, ciekawe jakie on miał poglądy i jaka partie by dzis popierał....a co masz do regat? najlepsza impreza w historii miasta, czep sie nierentowej firmy pilkarskiej z Twardowskiego do ktorej miasto musi dokładac,gdzie nowe firmy? popatrz w biurowcach ile jest nowych firm glownie IT, a zapewne jeszcze pare lat temu siales ferment ze biurowce "stojom" puste ,koncz wasc wstydu oszczedz
2017-08-22 15:17:20
obserwator
niedługo Szczecin zostanie daleko w tyle za Stargardem , Swinoujściem i innymi miastami. Z takim Prezydentem co tylko mu regaty w głowie i inne rozrywki daleko nie zajedziemy.Dalej będziemy miastem prowincjonalnym. Regaty , Regaty i co dalej?gdzie inwestycje i nowe firmy? Uważam ,ze Pani Jacyna- Witt powinna objąć URZAD PREZYDETA w trybie wyjatkowym.
2017-08-22 12:30:29
Paweł
Zareklamujcie też specjalną strefę ekonomiczną w Szczecinie. Ona tego bardziej potrzebuje.
2017-08-22 11:39:47